2016 Noel İstek Listenizi Oluşturma

Giftster, doğum günleri, tatiller ve gerçekten her şey için sağ el hediye veren uygulamam. Daha geçen hafta tatiller için dilek listemi güncellerken, size söylemeyi tamamen unuttuğum daha yeni bir işlevi hatırladım: öğeleri bir listeden diğerine kopyalama.

Giftster’da yıl boyunca kendime hediye fikirleri düzenlemek için kullandığım birçok özel listem var. Ben öyle bir insanım ki, hemen yazmazsam unutacağım. Ve bu sadece hediyeler değil, hayattaki her şey. Giftster’da evimizde kullandığımız rastgele şeyler için bir listem var (ampuller, hava ve su filtreleri ve farklı şeylerin pil boyutları gibi). Almak istediğim kitaplara, tığ işi ve örgü aletlerine odaklanan başka listelerim var. Tüm ailemin bu listelerin tamamını görmesi gerekmiyor, ancak kendi tatil ve doğum günü dilek listelerimi güncellerken kullanmam için harika bir referans.

Ve bu özelliğin çok kullanışlı olduğu yer burası.

Mevcut bir listede bulunan herhangi bir öğe, Giftster’daki diğer herhangi bir listeye kopyalanabilir. Veya, asla doyamayacağınız bir favori eşyanız varsa ve ailenizin onu geçen yıl sizin için aldığını biliyorsanız, tekrar alabilmeniz için onu aynı listeye kopyalayabilirsiniz.

Oldukça şık, değil mi?!

Kendime 2016 Noel için yepyeni bir liste oluşturmaya karar verdim ve son tatil dilek listemden bazı öğeleri kopyaladım. İşte izlediğim adımlar:

  1. Yeni dilek listenizi oluşturun.
  2. Ayrıntıları açmak için kopyalamak istediğiniz öğeye tıklayın.
  3. Kopyala öğesine basın.
  4. Açılır kutudan öğenin kopyalanmasını istediğiniz listeyi seçin.
  5. Kopyala’ya basın.

O zaman, değişime geç… öğe anında yeni listeye eklenir!

Ve unutma…

Aile listelerinizi incelerken, listenizde de olmasını istediğiniz bir öğe gördüğünüzde, üzerine tıklayın. ben de bu ürünü istiyorum listenize eklemek için.

Kaydetmek

Kaydetmek

KaydetmekKaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi