2018 için tatil dilek listenizi temizleyin

Tatil sezonu sona ererken, şimdi dilek listenizi toplamanın ve 2018 hediye verme sezonuna avantajlı bir başlangıç ​​yapmanın tam zamanı. Yine de bu sezon tatillerden daha fazlasını kapsıyor. Doğum gününüzü ve mezuniyetler, düğünler ve bebekler gibi özel günleri içerir. Her şeye hazır hale getirmek için istek listenizi temizlemek için bir veya iki dakikanızı ayırın.

“Bunu Anladım” düğmesiyle aldığınız öğeleri arşivleyin

1. Giftster.com’da e-posta adresiniz ve şifrenizle oturum açın.

2. İstek listenizi seçin.

3. Tüm ayrıntıları genişletmek için aldığınız bir öğeyi seçin.

4. Öğe favorilerinizden biriyse ve tekrar almak istiyorsanız, “öğeyi kopyala” düğmesine basın ve öğeyi yeni bir listeye kopyalamak için bulunduğunuz listeyi seçin. Bunu aldıysanız, satın alındı ​​olarak işaretlenebileceğinden öğeyi yeniden listelemek isteyeceksiniz. Tekrar listelemek istediğiniz bir öğe değilse, 5. adıma geçin.

5. tuşuna basın “Bunu anladım” Öğeyi “Bunu Anladım” listenize arşivlemek için düğmesine basın.

Bir öğeyi “Bunu Anladım” listenize zaten arşivlediyseniz ve onu listenize geri eklemek istiyorsanız endişelenmeyin! “Bunu Anladım” listenize gidin ve yukarıdaki 3. ve 4. adımları izleyin.

Gizli Noel Baba çekilişinizi tamamlayın

1. Git gruplarım ve Gizli Noel Babanızı oluşturduğunuz grubu seçin.

2. Sayfanın ortasına gidin ve kırmızı “çizi bitir” düğmesine basın.

Giftster, bu yıl hem hariç tutmalarınızı hem de seçimlerinizi hatırlayacaktır. Bunları gelecek yılın çekilişine uygulayabilir veya yeniden baştan başlayabilirsiniz.

Doğum günü dilek listenizde bir sıçrama yapın!

Doğum gününüz ne zaman olursa olsun, özel gününüz için Giftster dilek listenizi hazırlayın. Başkalarının almış olabileceği ve sizin de oldukça şık olduğunu düşündüğünüz öğeleri ekleyin. Hediyeniz için listeden çıkanlara rehberlik etmek için hediye tercihlerinizi not alın. Ayarlarınıza gidin ve doğum gününüzü ekleyin, böylece başkaları sizi hangi gün şımartacağını bilsin.

2018’de bir sıçrama yapın ve tatillerden temizlemek için Giftster hesabınıza giriş yapın.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi