2019 dilek listenizi hazırlayın!

Giftster’da bizim için Ocak ayı, tüm yıl boyunca harika hediyeler verme konusunda bir sıçrama yapma fırsatı anlamına geliyor! Bugün biraz zaman harcamak, önümüzdeki haftalarda size çok fazla hediye stresi kazandırabilir. Giftster’ımı 2019’un geri kalanına hazırlamak için bugün yaptığım şey burada.

Dilek listen

Geçen yılın Noel dilek listesini uzlaştırın

Aldığınız dilek listenizdeki öğeleri arşivlemeyi çok kolaylaştırıyoruz. İstek listenizi açın ve aldığınız ürünler için bunu anladım buton. sen bu listeyi aldım gelecekte referans olmanız için orada olacaktır.

Liste adınızı güncelleyin veya yeni bir liste başlatın

Çoğu zaman, bir önceki listemde gelecekteki hediye fikirleri için orada tutmak istediğim birkaç şey var. Başlangıcında

Tatilden beri düşündüğünüz ürünleri ekleyin

Kız kardeşinizin açtığı Instant Pot, sizin de bir tane isteyeceğinizi düşündünüz mü? Gerçekten yeni bir çift deri eldiven kullanabileceğinizi ve doğum gününüzün önümüzdeki ay olduğunu hatırladığınız zamana ne dersiniz? Yıl için listenize eklemeye başlamak için asla erken değildir. Unutmadan önce bu birkaç öğeyi şimdi ekleyin!

Senin grubun

Grup Sahipleri – Gizli Noel Baba çekilişinizi sonlandırın

2019 Noeline hazır olması için Gizli Noel Baba çekilişinizi temizleme zamanı! Biliyorum…Biliyorum…neden bu kadar erken Noel’den bahsediyoruz?! Şimdi listenizden bu tek şeyi kontrol edin, daha sonra yapmanız gerekmeyecek. tek yapman gereken gitmek gruplarım web sitesinde ve Gizli Noel Baba çekilişinizi oluşturduğunuz grubu seçin. Aşağı kaydırın ve göreceksiniz beraberlik sonu buton. Çekilişinizi bitirmek için bu düğmeye tıklayın. Gelecek yıl kullanabilmeniz için bu çekiliş için girdiğiniz tüm hariç tutmaları hatırlayacağız (ve kimin kime sahip olduğunu hatırlayacağız, böylece gelecek yıl onları çekmesinler). Grubunuzdaki herkes hala Giftster’ı kullanabilir ve doğum günleri, düğünler, bebek duşları, mezuniyetler, ev ısınmaları için kullanmalıdır, çünkü Sevgililer Günü, Ulusal Sevdiklerinize Hediye Verin günü (tamam…Sonuncusunu ben uydurmuş olabilirim).

Diğer aile üyelerini ve arkadaşlarınızı grubunuza davet edin

Hepinizin “ama Aimée – bunu tatillerde yapmamızı söylemez misiniz?” dediğinizi duyar gibiyim. Bunu gerçekten o zaman yapmanızı size hatırlatıyorum ve muhtemelen sonbahar geldiğinde size hatırlatacağım. Ancak tatillerde Giftster’da olmayan bir aile üyeniz varsa, onları tüm yıl boyunca grubunuza dahil etmek için şimdi davetiyenizi uzatın.

Giftster hesabınızda oturum açın. Giftster’ınızı bugün organize etmeye 5 dakika ayırın ve tüm yıl boyunca hazır olacaksınız!Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi