2019 Hediye Rehberlerinde İstek Listesi İlhamını Bulun

Bu günlerde hediye rehberleri bolca var ve bu tatil dilek listelerini meyve sularının akmasını sağlamak için mükemmel bir yol. Pek çok kişi hediye fikirleri için kullanabilirken ben liste yapma fikirleri için tercih ediyorum (çünkü hediyeleri sevdiklerimin oluşturduğu listelerden seçmeyi tercih ediyorum). Benim gibi bir liste aşığıysanız, özellikle liste oluşturucu bloğuyla karşılaştıysanız, bu kılavuzlar biraz ilham verebilir ve sizi henüz bilmediğiniz yeni ürünlerle tanıştırabilir.

İşte bu yılın kaçırılmaması gereken hediye rehberlerinden birkaçı.

Barnes & Noble Tatil Hediye Rehberi: Kitapları hediye fikirleri olarak listelemeyi seviyorum (ve onları hediye etmeyi de seviyorum!). İstek listeniz için ve çocuklarınıza istek listelerinde yardımcı olurken bu listelere göz atın.

Babanızın bu yıl gerçekten istediği Business Insider 50 hediyeleri – her bütçeye uygun: Baba, amca, koca, erkek arkadaş ya da sadece bir arkadaş olun, listenize eklemek için birçok hediye fikri bulacaksınız.

CNET Tatil Hediye Rehberi 2019: Yıl için hangi teknoloji hediyelerinin sıcak olduğuna bakın.

Chicago Tribune Tatil hediye rehberi 2019: Listenizdeki herkes için fikirler: Herkes için bir şeyler var gibi görünen bu benzersiz hediye fikirleri listesine bayılacaksınız.

Tüketici Raporları 2019 Yılbaşı Hediye Rehberi: Tüketici Raporlarından gelen önerilerle asla yanlış gidemezsiniz. Burada dilek listenize eklemek için bir sürü iyi ürün.

İyi Kat Hizmetleri Annem İçin En Az Kendisi Kadar Düşünceli 46 Eşsiz Hediye: Bazı kişiselleştirilmiş hediye seçenekleri de dahil olmak üzere bu listede birkaç benzersiz hediye fikri. Sadece anne için değil, herkes için mükemmel.

House Beautiful En Sevdiğiniz Aşçıya Verebileceğiniz 43 Harika Mutfak Hediyesi: Yemek yapmaktan hoşlanıyorsanız, bu listeye göz atın (Bu listeden kendi Noel dilek listeme bir veya iki şey eklemiş olabilirim).

Beyaz Fil Partinizde Kavga Edecekleri InStyle Güzellik Hediyeleri: Çorabınızda güzellik ürünleri almayı seviyor musunuz? Bu listedeki eğlenceli fikirlerden bazılarına göz atın.

New York Times 2019 Tatil Hediye Rehberi: The New York Times’ın editörlerinin hazırladığı bu listede hemen hemen her ilgi alanı için küçük bir şeyler bulacaksınız.

Oprah’ın Favori Şeyleri 2019 Listesi: Oprah’ın küratörlüğünde favori şeyler listesi, dilek listemi oluştururken her zaman kontrol ettiğim bir listedir.

Gerçek Basit Tatil Hediye Rehberi: İstek listenize ekleyebileceğiniz çok sayıda eklektik hediye fikri.

Çocuklar için Hedef Tatil Hediyeleri: Çoğu çocuk dilek listelerinde ne istediklerini söyler ancak biraz yardıma ihtiyacınız olursa, bu kılavuz size biraz ilham verecektir.

Seyahat + Boş Zaman Hediye Rehberleri 2019: Gezginler! Bu kılavuzda bir sürü dilek listesi ilhamı bulacaksınız.

Hâlâ istek listenize eklemek için başka öğeler mi arıyorsunuz? için tatil hediye kılavuzlarına göz atın. Amazon, Walmart, Macy’nin, ve En iyi satın alım.

Yılbaşı alışverişi telaşından önce Giftster dilek listenizi bugün güncelleyin.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi