2019 Kainat Güzeli tacını Güney Afrika evine götürdü

8 Aralık 2019 – Miss Universe 2019 etkinliğinin yapıldığı gün.

(Evet, daha dün olduğunu biliyoruz ama biraz drama şart! Haha!)

Peki! Miss Universe etkinliğinin en önemli anlarına ulaşmak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da yeteneklerini sergileyen ışıltılı divalarla doluydu. Yıllık etkinlik 28 Aralık 2019, yani Pazar günü gerçekleştirildi. Tören şu adreste yapıldı Atlanta’daki Tyler Perry Stüdyoları, Georgia ve Olivia Culpo ve Vanessa Lachey ile Steve Harvey tarafından tüm gece boyunca sürekli sahne arkası muhabirleri olarak ağırlandı.

Kaynak: i.ytimg.com

Yıllık gün öncesinde kapalı kapılar ardında yapılan bir yarışma ile 90 baş harf arasından 20 yarı finalist seçildi. En iyi 10 aday, mayo ve gece elbisesi turu gibi bir dizi geleneksel yarışma tarzı etkinlikle belirlendi. İlk 10 yarışmacı şunlardı: Kolombiya, Fransa, İzlanda, Endonezya, Meksika, Peru, Porto Riko, Güney Afrika, Tayland ve Amerika Birleşik Devletleri.

Steve Harvey, göz kamaştırıcı yeşil ve altın rengi bir takım elbise ceketi giyerek beşinci kez Miss Universe etkinliğine ev sahipliği yapıyordu. Gece kahkahalarla doluydu ve herkes için gurur verici bir an yaşandı. Kazananı açıklamadan önce Harvey, 2015’in feci anını hatırladı ve yanlışlıkla yanlış kazananı açıkladı ve bunun için özür diledi. Etkinlikte ayrıca Ally Brooke’un (birkaç eski Fifth Harmony üyesinden biri) müzik performansı da yer aldı.

Kainat Güzeli 2019

Kaynak: insider.com

Bu, Ulusal Kostüm yarışmasının kazananını açıklarken şöyle dedi:Bu haftanın başlarında, tüm yarışmacılar Ulusal Kostüm yarışmasında yarıştı. İşte kazanana bakış, Bayan FilipinlerKazanan ise Miss Malaysia Shweta Sekhon tarafından yanında dururken düzeltilen Miss Malaysia oldu.

Ardından, ‘Sana bir şey açıklayayım. Bunu teleprompter’da okudum. Bana bunu yapmayı bırakmalısın. Okuyabilirim. Şimdi bunu düzeltmeye çalışıyorlar. Görmek? 2015’te bana yaptıkları şey buydu – beni böyle kısa oynadılar.

Özetle, 2019 Kainat Güzeli hakkında bilgi sahibi olduğunuzu biliyoruz. O, Güney Afrika Güzeli’nden başkası değil. Hem Tunzi. Miss Universe yarışmasını kazanmasına neden olan şey, şu soruya verdiği cevaptı – “Bugün genç kızlara öğretmemiz gereken en önemli şey nedir?

26 yaşındaki bu gencin cevabı herkesin yolunda gitmesini sağladı.

Bence bugün genç kızlara öğretmemiz gereken en önemli şey liderlik. Bu, genç kızlarda ve kadınlarda çok uzun zamandır eksik olan bir şey” diye ekledi, “İstemediğimiz için değil, toplumun kadınları nasıl etiketlediği için. Bence dünyadaki en güçlü varlıklar biziz.” Bu burada bitmiyor ve bize her fırsat verilmeli. Ve bu genç kızlara yer kaplamayı öğretmemiz gereken şey de bu. Toplumda yer kaplamaktan ve kendimizi sağlamlaştırmaktan daha önemli bir şey yoktur.

Son konuşması ilham vericiydi.

Benim tenim ve saçımla bana benzeyen bir kadının hiçbir zaman güzel sayılmadığı bir dünyada büyüdüm,” diye açıkladı Güney Afrika Güzeli. “Ve bence bu bugün duran bir zaman. Çocukların bana bakıp yüzümü görmelerini istiyorum ve onların yüzlerinin benimkilere yansıdığını görmelerini istiyorum.

Ayrıca Okuyun:- Cannes Film Festivali 2019’a Genel Bakış

Kainat Güzeli 2019

Kaynak: headtopics.com

Sözleri kuşkusuz altın değerindeydi. Kişiliğine yakışanı ve herkesin kabul etmesi ve uygulaması gereken şeyleri söyledi. Seninle gurur duyuyoruz Kainat Güzeli.

Kainat Güzeli yarışması için tebrikler Bayan Zozibini Tunzi, bunu hak ediyorsunuz!

Her iki Tunzi de 2019 Kainat Güzeli tacını kazandı ve Madison Anderson (Porto Riko) ikinci olarak ilan edildi. Süre Sofia Aragon (Meksika) üçüncülüğü garantiledi.

Moda ve bu harika haberler hakkında daha fazla bilgi için ziyaret edin moda dünyası.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi