2020 Tatiline Hazırlanın

[ad_1]

2020 yılı fırtına gibi geçti. Ben şahsen neşeli ve eğlenceli bir tatil sezonu için sabırsızlanıyorum. Noel’e neredeyse 70 gün kaldı ve geri sayım başladı! Eğlencenin bir kısmı şimdi hazırlık aşamasında başlıyor. Liste hazırlama, yemek ve ikram planlaması ve tebrik kartı postalama bunlardan birkaçıdır.

İşte bu tatil sezonunda hayatınızı kolaylaştırmak için Giftster’ı kullanmanın 7 yolu:

İstek listelerinizi güncelleyin

Halihazırda almış olduğunuz öğeleri şu şekilde arşivleyin: bunu anladım buton.

İleri öde

Birçokları için zor bir yıl oldu. 2020 boyunca şanslıysanız, bu tatil sezonunda topluluğunuza veya sevdiklerinize biraz daha yardım etmeyi düşünün.

Nasıl? Desteklemek istediğiniz favori bir kâr amacı gütmeyen, restoran veya etkinlik mekanınız var mı? İstek listenize ekleyin ve ailenizden de aynısını yapmasını isteyin.

Küçük bir destek uzun bir yol kat edebilir.

Hediye tercihi profilinizi yenileyin

Bu yıl taşınmak mı? Giysi bedenlerini değiştir? Aşağıda yer alan hediye tercihi profilinizi kullanarak ilgi alanlarınızı, ölçümlerinizi ve posta adresinizi güncelleyin. Listelerim Bölüm. Bu, ailenizin sizin için seçtikleri hediyeler konusunda kendilerini güvende hissetmelerini sağlamanın başka bir yoludur. Nasıl olduğunu gör

Aileye listelerini güncellemelerini hatırlatın

Ailenize listelerini güncellemelerini hatırlatmak için bazı dürtüler gönderin. Anonim bir hatırlatma göndermek için alttaki şimşek işaretine bakın.

Listeyi güncelleme hatırlatıcısı

Mevcut grubunuza yeni arkadaşlarınızı veya aile üyelerinizi davet edin

Henüz grubunuza davet etmediğiniz bazı yeni arkadaşlarla tanışın mı? 2020 yılında ailenize yeni biri katıldı mı? Onları eğlenceye katılmaya davet edin!

Bir çocuk hesabı ekleyin ve başka biri için bir liste yönetin

Bu yıl ailenize yeni biri katıldı mı? Çocuk hesapları çocuklar, evcil hayvanlar ve hatta ebeveynler için harika çalışır. Ayrıca, çevrimiçi dilek listesi oluşturmaya ilgisi olmayan veya kendileri için bir dilek listesi oluşturamayan bir aile üyeniz de olabilir.

Bir çocuk hesabının nasıl oluşturulacağını görmek için aşağıdaki videoyu izleyin.

Yeni bir grup başlatın

Üyelerinizin listelerini oluşturmak ve alışverişlerini yapmak için yeterli zamana sahip olmaları için yeni bir grup başlatmanın şimdi tam zamanı.

Bir grubun nasıl başlatılacağını görün

Gizli Noel Baba hediye alışverişi çekilişi başlatın

Henüz yapmadıysanız, bir dakikanızı ayırın ve geçen yılki Gizli Noel Baba çekilişini (eğer varsa) sonlandırın, böylece bu yıl için hazır olabilir. Geç yapılacak bir şey daha az olacak. git Gruplarım, çekilişin bulunduğu grubu seçin, tıklayın Gizli Santa ve sonra Beraberliği Bitir çekiliş sayfasına ulaştığınızda. Endişelenme – Giftster geçen yıl kimin kimi aldığını hatırlayacak ve bu yılki çekilişi belirlerken Gizli Noel Baba’mızın bunu hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

Not: Gizli Noel Baba çekilişi başlatmak için önce bir gruba ve grubunuzdan en az 3 kişiye ihtiyacınız var.

Bugün Giftster hesabınızda oturum açın ve bu yıl 2020 tatilinizi biraz daha parlak hale getirmeye başlayın.

Mutlu hediye!


[ad_2]
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp Satış Temsilcisi