2021 minimalist moda trendi için erkekler için minimalist kıyafet fikirleri

[ad_1]

Sözlüğe göre, ‘minimalizm’ kasıtlı olarak bir minimuma sınırlamadır; en gerekli. Mimaride, sanatta ve müzikte konsept, esaslara odaklanmak ve dekoratif unsurları terk etmekle ilgilidir. Minimalizmin birçok yönü vardır ve hayatın birçok farklı alanına uygulanabilir. Minimalist bir tutum, daha az tüketim ve neyin önemli olduğuna dair artan bir farkındalık sayesinde kendinizi özgür hissetmenize yardımcı olabilir.

SANVT’den Minimalist Temeller

Modada Minimalizm

Minimalizm, Helmut Lang veya Jil Sander gibi moda tasarımcılarının ünlü olduğu modada önemli bir tasarım öğesidir. Bu nedenle, minimalizm trendinin bu yaz koleksiyonlara bir kez daha hakim olması şaşırtıcı değil. Basit kesimler, yumuşak renkler ve yüksek kaliteli malzemeler bu yılki tasarımların çoğunun merkezinde yer alıyor.

Sadelikle ilgili olmakla birlikte, minimalizm sıkıcı görünmek zorunda değildir. Bu trend, farklı nötr renkleri ve basit desenleri beklenmedik şekillerde birleştirebilir. Bu yıl podyumlara “tek renkli görünüm” (tek renk kıyafet) hakim oldu. Birlikte Chris Fraas minimalist modayı şık minimalist görünümler yaratmak için nasıl birleştirebileceğinizi göstermek istiyoruz.

Trend Renk Siyah: Günlük Görünüm

Tamamen siyah eşofman bu sezon trend

Tamamen siyah bir kıyafet kasvetli ve günlük yaşam için uygun değil mi? Hiç de değil çünkü birkaç basit numara ile monoton görünen bu kıyafet sokaklarda havalı görünen bir stile dönüştürülebilir. Çoğu insan, giyim söz konusu olduğunda bir noktada siyah rengi tercih eder. Ve merak etmeyin, çünkü gerçekten herkese yakışıyor ve neredeyse her durum için uygun. Bununla birlikte, birçok insan tamamen siyah bir kıyafetten çekiniyor, ancak aynı renkte kapüşonlu ve eşofman kombinasyonu (modern bir eşofman) şu anda çok moda. Çok iyi çalışıyor çünkü siyah, gündelik giyim tarzından dolayı kasvetli veya çok resmi görünmüyor.

Biraz daha zarif görünmeyi seviyorsanız, kıyafeti tamamlamak için açık siyah bir kaban ve siyah Converse veya modern spor ayakkabılar giyebilirsiniz. Tamamen siyah bir görünüm için henüz yeterince cesaret edemeyenler, kıyafeti bir vurgu ile vurgulayabilirler. Beyaz tişört altında giyilen kapüşonlu svetşört ve beyaz spor ayakkabılar, böylece siyahı biraz parçalıyor. Bu yaklaşım, bir kot ceket veya ince bir bomber ceketle bile güzel bir şekilde gidebilecek rahat bir kıyafet yaratır.

Trend Renk Beyaz: Yaz Görünümü

Uzun Kollu Tişört, herhangi bir yaz kıyafeti için mükemmel bir temeldir.

Beyaz, yazın en popüler renklerinden biridir, çünkü taze görünür ve yüksek sıcaklıklarda sizi serin tutar. Beyaz bir kıyafet, tıpkı tamamen siyah bir görünüm gibi, rahat ve zarif bir şekilde kombinlenebilir. Şekillendirme söz konusu olduğunda, tüm bileşenlerin aynı renk tonuna sahip olması gerekmez, ancak tek renkte kalması önemlidir.

Günlük kullanım için bir beyaz uzun kollu T-Shirt Ceketli veya ceketsiz giyilebildiği için tavsiye edilir. Sade görünüme derinlik katmak için bej veya kırık beyazın farklı tonları entegre edilebilir. bir çin bejiörneğin basic beyaz gömlekle mükemmel uyum sağlar ve yaz kombinini tamamlar. Kirli beyaz renkte hafif bir ceket, başka bir renk varyasyonu sunabilir ve monokrom görünümü biraz daha karmaşık hale getirebilir.

Biraz kenar eklemek için her türlü şık aksesuar beyaz bir kıyafetle birleştirilebilir. Siyah veya kahverengi deri kayışlı ve altın veya gümüş bilezikli bir saat, gündüz veya akşam göz alıcı olarak kullanılabilir. Birkaç yüzük veya narin bir kolye de beyaz bir görünümle çok şık görünebilir ve kıyafetin minimalist çekiciliğini bozmaz.

Az ama öz

Yakalanan Mükemmel Tişört Mads Keilberg

Modadaki minimalizm her zaman tasarımla ilgili olmak zorunda değildir. Aynı zamanda, birkaç yüksek kaliteli ve dayanıklı temel parçaya sahip bir kapsül gardırop inşa etmek anlamına da gelebilir. Pandemi, tüketimi azaltmanın ve her sezon değiştirilmesi gerekmeyen zamansız temellere güvenmenin ne kadar önemli olduğunu vurguladı. Bu çok yönlü temel öğeler renk olarak da eşleşirse, yalnızca birkaç giysi öğesiyle bile tekrar tekrar yeni görünümler oluşturulabilir.

SANVT olarak, bir ömür boyu sürdürülebilir ürünler sunarken, minimalist tasarımları olağanüstü kalite standartlarıyla birleştirmeyi kendimize hedef olarak belirledik. Bu şekilde, atılabilir zihniyete meydan okuyor ve daha sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağlıyoruz.

Sürdürülebilir bir gardırop yapmayı öğrenin İşte.


[ad_2]
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp Satış Temsilcisi