2021 yazında ne giyilir?

[ad_1]

Sürdürülebilir görünüm söz konusu olduğunda, her şey zamansız temel öğelere modern ve çağdaş bir yorum getirmekle ilgilidir. Temel bilgiler varken omurga herhangi bir kıyafette, hala sadece beyaz bir tişörtten daha fazlasını giymek istiyoruz günlük şekilde – özellikle yaz. bu tarzda rehberi, size sürdürülebilir görünümleri nasıl oluşturacağınızı anlatacağız. bu temellerinizi yeniden tasarlayarak yaz.

Çoğumuz gibiyseniz, muhtemelen her sabah tam bir dolabın önünde durup, kendinize aynı soruyu tekrar tekrar soruyorsunuzdur: bugün ne giysem Özellikle yaz aylarında, sıcaklıklar yükseldiğinde, mükemmel görünümü bulmak bazen o kadar kolay olmuyor. Katmanlar halinde kolayca cool görünümler oluşturabileceğiniz geçiş mevsimleri olan ilkbahar ve sonbahara kıyasla, yaz aylarında seçenekler daha kısıtlıdır. Sürdürülebilir bir gardıroba değer veriyorsanız bu özellikle doğrudur.

Ne de olsa, sürdürülebilir stiller yaratmak, kısa ömürlü her trendi takip etmek ve her sezon yeni parçalar satın almak ve gelecek yıl onları atmak demek değil. Daha çok, tekrar tekrar şekillendirilebilecek güvenilir temellerden oluşan bir temel oluşturmakla ilgilidir. Bize uzun süre hizmet edecek ve modası geçmeyecek temeller. Şimdi sizi bu yazın en havalı ve uzun süre kalıcı görünümleriyle tanıştıralım. Kılavuzu takip edin ve temel ihtiyaçlarınıza bir yaz havası ekleyin!

Yaz aylarında ne giymeli: kadınlar için sürdürülebilir görünüm

Gündelik: bir çift keten tulumun altında kirli beyaz tişört

Yaz aylarında her zaman işe yarayan havadar, rahat bir görünüm, bir çift keten tulumun altına düz, kirli beyaz bir tişört giymektir. Bu kıyafet sadece parkta piknik yapmak için değil, şehirde dolaşmak için de idealdir. Hatta bir festivale gidiyorsanız birkaç harika aksesuarla yükseltilebilir (bunları hatırladınız mı?!). Kedi gözü güneş gözlükleri ve slip-on veya platform sandaletler ile görünüm tamamlandı. Bu kıyafet için bir temel olarak tavsiye ediyoruz Unisex Hafif Tişört SANVT’den – daha sıcak günler için havadar çok yönlü. Kirli beyaz renkteki tişört, dünyevi ve doğal renklerle iyi gider.

Bir çift keten tulumun altında kirli beyaz renkte SANVT Yaz Tişörtü.

Tek renkli: bisiklet şortlu büyük boy erkek arkadaş tişörtü

Yaz için bir başka havalı kıyafet de bisiklet şortu ile büyük beden bir erkek arkadaş tişörtü giymek. Bu doğru: bisiklet şortları havalı ve havalı kalacaklar! Bu kıyafetin ilginç yanı, hem üst hem de alt kısmın temel olarak kabul edilmesi ve diğer parçalarla istediğiniz şekilde kombinlenebilmeleridir. Tek renkli trend à-la Yin & Yang’a gitmek istiyorsanız, bisiklet şortunuzu siyah ve erkek arkadaşınızın tişörtünü beyaz seçin. Sadece belinize bir bel çantası, havalı spor ayakkabılar ve zarif takılar ekleyin, zamansız ve sürdürülebilir bir yaz görünümü yarattınız. Stil, monokrom renk düzeni sayesinde zarif, ancak bir miktar keskinlik içeriyor. Seç Erkek Arkadaş T-Shirt SANVT’den sürdürülebilir bir temel olarak (ve büyük boyutlu görünümü mükemmelleştirmek için bir boyutta daha büyük).


[ad_2]
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp Satış Temsilcisi