3 Hızlı Doğum Günü İstek Listesi İpuçları

Bu ayın başlarında kızımın doğum günü dilek listesini nasıl yaptığımdan bahsetmiştim. Bazen ebeveynler olarak, doğum günleri ve partileri ile çocuklarımıza o kadar çok odaklanırız ki kendimizi unuturuz. Yaşlandıkça, doğum günüm bana daha çok sürünüyor. Öte yandan küçük oğlumun doğum gününü 9 ila 12 ay önceden planladı (şaka değil… hatta 2 yıl sonra doğum gününü bile planladı). İşte yeni bir yıl geçmeden önce dilek listemi güncel tutmamın üç yolu.

1. Giftster uygulamasını telefonunuza yükleyin

O anda bir şey yazmazsam, muhtemelen sonsuza kadar gitmiş olacak. Giftster uygulamasının telefonumda olması, yoluma çıkan hediye fikirlerini not almamı sağlıyor, böylece insanlar sorduğunda bunları paylaşabiliyorum. Bazen çok ayrıntılı değiller ama oturup daha fazla bilgi ve bağlantı eklemek için zamanım olduğunda bana bir başlangıç ​​noktası veriyorlar. Uygulamayı bugün indirin.

2. En sevdiğiniz 3 şeyi yazın

En iyi hediyelerden bazıları, zaten zevk aldığınız bir şeyi zenginleştirenlerdir. Sevdiğiniz veya yapmaktan hoşlandığınız üç şeyi düşünün, ardından bunların her biri için 1 ilgili hediye fikri yazın. Örneğin, çorap örmeyi, çay yapmayı ve evimin etrafında ailemin fotoğraflarını çekmeyi severim. Sadece bu üç şeyle, her biri ile ilgili üç hediye fikri bulabilirim. Başka bir çorap engelleyici seti kullanabilirim. En sevdiğim rooibush kremalı karamel çayım bitiyor. Birkaç ay sonra çekeceğimiz aile fotoğrafları için birkaç çerçeve daha kullanabilirim. Ve aynen böyle, beni şımartmak isteyen herkes için daha fazla hediye fikrim var.

3. Kendinize sahip olamayacağınızı söylediğiniz öğeleri ekleyin

Gerçekten zevk aldığım ve “kendimi şımartın” listemin başına asla gelemeyecek gibi görünen iki şey var: masajlar ve belirli örgü ve yemek pişirme dergileri abonelikleri. Para harcamak için yolumdan çekileceğim şeyler olmasalar da, başkalarının bana hediye olarak verebileceği şeylerdir ve tamamen heyecanlanırım.

Başka bir doğum günü size gizlice girmeden önce dilek listenizi bugün güncelleyin. Hayatınızdaki hediye verenlere dilek listenize bir göz atmalarını hatırlatabilmemiz için ayarlar sayfanıza doğum gününüzü eklemeyi unutmayın (ve grubunuzdaki diğer kişilere de doğum günlerini unutmamanız için aynısını yapmalarını hatırlatın ).Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi