Abonelik Kutularını İstek Listenize Ekleyin

Ah abonelik kutusu…vermeye devam eden hediye! Kim her ay veya üç ayda bir veya aboneliğe bağlı olarak postayla küçük bir sürpriz almayı sevmez? Dışarıdaki bu hizmetlerin birçoğunun arkasındaki ruh budur ve mükemmel hediyeler verirler.

Son on yılda, abonelik kutusu yapılması gereken şey haline geldi. Her şey için bir abonelik kutusu vardır, hatta bazen belirli bir ilgi alanı için birden fazla. Yapmanız gereken tek şey Google’a girip ilginize göre bir iki kelime yazmak ve ardından “abonelik kutusu” kelimesini eklemek. Göreceğiniz şey, farklı şirketler için sonuçlar ve hatta sizin için en uygun kutuyu seçebilmeniz için incelemelerdir.

Veya… gibi abonelik piyasası sitelerine göz atabilirsiniz. sandıkSevinç ve Merhaba Abonelik.

İstek listenize eklemek için bir abonelik kutusu seçmenin birkaç farklı yolu vardır:

  • İlgilendiğiniz ve sevdiğinizi bildiğiniz bir şeye odaklanan bir kutu seçin.
  • İlgilendiğiniz ve hiç denemediğiniz bir şeye odaklanan bir kutu seçin.
  • Sizi farklı bir şey denemeye iten bir kutu seçin.

Birçok abonelik, size kısa bir süre, belki bir ila üç ay deneme veya daha uzun bir süre satın alma seçeneği sunar. Çoğu zaman hediyeler için bir ila üç ay seçmek, hayatınızdaki hediye verenler için daha uygun olabilir.

Başka bir düşünce, abonelik kutularının sürprizine çok benzer şekilde çalışan yemek dağıtım hizmetleridir. Bu, bebek kayıtlarında da listelemek için harika bir hediye fikri. Kontrol edilecek birkaç kaplama, mavi önlük, ve Merhaba Taze. Genellikle tercih edebileceğiniz yerel yemek dağıtım hizmetleri de vardır. Giftster evrensel ve küçük işletme dostu olduğundan, bunları da kontrol ettiğinizden ve istek listenize eklediğinizden emin olun.

İstek listenizde hangi abonelik kutuları var? Favorilerinizi bizimle paylaşın Facebook!

Kaydetmek

KaydetmekKaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi