Aileniz için tek ihtiyacınız olan bir grup!

Hediye vermek tatil sezonunda çoğu insanın aklında yer alırken, Giftster’da yıl boyunca aklımızdadır. Tatil hediyenizin stresini üzerinizden atmak istemenin yanı sıra, yıl boyunca bu stresi hafifletmek ve Giftster’ı doğum günleri, düğünler, bebek duşları, mezuniyetler ve daha fazlası için mükemmel hale getirmek istiyoruz. Ve tüm bunları başarılı kılmanın büyük bir kısmı gruplardır.

En sevdiğimiz mottolardan biri “bir kere kur… ömür boyu kullan”. Ve bu tam olarak gruplarla yaptığınız şeydir. Basitçe kurun, başkalarını grubunuza davet edin, işte bu kadar! İstek listelerinizi paylaşmaya başlamaya hazırsınız.

Ve bu grup bir kez kurulduğunda, her yıl kullanmanız için orada olacak.

Ailenizde değişiklikler varsa, grup liderleri kolayca kişi ekleyebilir veya çıkarabilir. Aile grubunuzu her yıl sıfırdan yeniden oluşturmanız gerekmez. Ailenizi Giftster’ı kullanmaya başladıktan sonra, tüm bu hediyeleri organize etmek için gidilecek yerin burası olduğunu bilecekler!

Tıpkı dilek listeleriniz gibi, ailenin farklı tarafları, arkadaş grupları ve hatta iş arkadaşları için ek gruplar oluşturabilirsiniz. İstek listenizi oluşturduğunuzda, üzerine tıklayın. gizliliği ayarla. Orada, ait olduğunuz tüm grupların bir listesini göreceksiniz ve bu istek listesinin paylaşılmasını istediğiniz grupları seçebilirsiniz. Ofisiniz Gizli Noel Baba takası yapıyorsa ve ofis grubunuzdaki herkesin aile istek listenizi görmesini istemiyorsanız, listenin o grupla paylaşılmasının işaretini kaldırmak için o listenin yanındaki X’i tıklamanız yeterlidir.

Aile grubunuzu kurmadınız mı? Dalma! Giftster’da oturum açın ve tıklayın gruplarım Ailenizin bir ömür boyu dilek listelerini paylaşacağı bir grup oluşturmak.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi