Ailenizin Giftster’ı kullanmasını nasıl sağlarsınız

Hepimizin ailelerinde değişime veya yeni şeyler denemeye dirençli olan bu uyumsuzlar var. Hediye vermek ve liste alışverişi yapmak farklı değildir. Peki Giftster’ı gerçekten seviyorsanız ve başkalarını dahil etmekte zorlanıyorsanız ne yapmalısınız? Denemeniz için birkaç fikrim var.


“İnternette hiçbir şey yapmayı sevmiyorum” aile üyeleri için

Annem bu gruba giriyor. Bilgisayarları sevmiyor ve ne zaman açmasını istediğimizde avuçları terliyor. E-postasını kontrol etmesinin tek yolu, babamın onun için imza atmasıdır. Bir yıl boyunca benim açımdan biraz ikna edici oldu, ama sonunda onu onun için bir Giftster hesabı açmama izin vermeye ikna ettim. Ne zaman bir şey eklemek istese beni arar ben de ekliyorum. Noel zamanı, grubun listelerindeki herkese göz atmasına yardım ediyorum ve onun alışveriş listesini oluşturuyoruz. Benim açımdan biraz daha fazla iş ama uzun vadede ikimizin de hayatını kolaylaştırıyor.


“Zaten iyi hediyeler vermiyor muyum?” için aile üyeleri

Giftster, hem hediye vermek hem de almak için herkesin hayatını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bence herkes sadece takdir edilen değil, aynı zamanda yararlı ve alıcı tarafından aranan bir hediye vermek ister. Bu tür bir düşünce iki yönlü bir yoldur. Bu tür bir aile üyesine, bunun onlara harika bir hediye verdiğinizden emin olmak için olduğu kadar, tatil alışverişi ve hediye vermeyi daha az stresli hale getirmelerine yardımcı olmak için olduğunu söylediğinizden emin olun.


“Hiçbir şeye ihtiyacım yok” veya “Bir şey istersem satın alırım” aile üyeleri için

Sizi bilmem ama benim Noel listemde bu aile üyelerinden bir avuç var. Bu aile üyelerinin Giftster’ı kendi çıkarları için kullanmalarının hala bir yolu var. Desteklemek istedikleri hayır kurumları için bir liste oluşturabilirler, böylece onların adına bağış yapabilirsiniz. Ayrıca, ne tür hediyelerin daha iyi alınacağını bilmeniz için hediye tercihlerini de güncelleyebilirler. Ve Giftster’ın daha verimli alışveriş yapmalarına yardımcı olmanın harika bir yolu olacağını söylemeyi unutmayın.


“Uh…sadece zamanım yok” aile üyeleri için

Gerçekten, bu günlerde kimin fazladan zamanı var? Giftster bir zaman alıcı değildir; bu bir zaman tasarrufu! Hesabınızı kaydetmek bir dakikadan az sürer. İlk istek listenizi (listelenecek en az birkaç şey bildiğiniz sürece) oluşturmak sadece birkaç fare tıklamasıyla yapılabilir ve bir gruba katılmak, Giftster hesabınızı oluşturmak kadar hızlıdır. Bundan sonra, hediye verme rutininize normal şekilde devam edersiniz, çok daha kolay. İstek listelerini kovalamak zorunda kalmayacaksınız. Birinin daha spesifik olup olamayacağını veya sadece listesini güncelleyip güncelleyemeyeceğini sormanın doğrudan bir yolu var. Giysi bedenleri, renk tercihleri ​​ve favori şeyler gibi hediye tercihleri, özellikle mobil Giftster ile parmaklarınızın ucunda. Kendinize vermek için harika bir hediye olan zamandan tasarruf edeceksiniz!


“Anlamıyorum” aile üyeleri için

Hepimizin, yeni bir aracın ne kadar yararlı olabileceğine dair daha iyi bir fikir edinmek için işlerin nasıl yürüdüğünü görmesi gereken aile üyelerimiz var. Ailenizdeki teknisyen sizseniz, onları her zaman kurabilir ve işlerin nasıl yürüdüğü konusunda onlara hızlı bir yol gösterebilirsiniz. Giftster’daki işleri bilerek basit tutuyoruz, böylece herkesin gezinmesi ve kullanması kolay. Ve söylediğimiz kadar kolay olmayan bir şey bulursanız, bize söyleyin! İyileştirme fikirlerimizin çoğunu üyelerimizden alıyoruz.


“Bu asla işe yaramayacak” aile üyeleri için

Pekala… bu belirli aile üyeleri grubuna ne söyleyebilirim, sadece zaman gösterecek. Zamanla, hediye verme konusunda ne kadar stresli olduğunuzu ve harika hediyeler alıp verdiğinizi gördüklerinde, fikirlerini değiştireceklerdir. Durumun böyle olduğu birçok aile tanıyorum. İlk yıl bir veya iki aile üyesi, ardından beş yıl, ardından on yıl vb. Orada kalın ve onları Giftster ile sizin kadar eğlenceli hediye vermeye davet etmeye devam edin.


Bugün giriş yapın ve ailenizi Giftster grubunuza davet edin.

Mutlu Hediye!Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi