Akıllara durgunluk veren Game of Thrones Saç Modelleri

Game of Thrones denilince akla ilk gelen ikonik karakterleri ve hikayesi oluyor. İkincisi ise bariz “saç modelleri”. “Game of Thrones” saç modelleri çoğunlukla yarım veya Örgülerdir. Her karakterin kendi kimliği ve kimliğine göre saç stilleri vardır. Ve en iyi saç stillerinden bazıları “Sansa Starks” idi. Erkek karakterde ise Jon Snow’du. Bir kuaför, gençlerin saç modelleri üzerinde akıllara durgunluk veren bir iş çıkardı. Game Of Thrones Karakterleri. en iyisi bakalım Game of Thrones Saç Modelleri.

Sansa Stark

Kaynak:wordpress.com

Ayrıca Okuyun: Ondan Kopyalanacak En İyi Sarah Hyland Saç Modellerinden Bazıları

Sansa Stark bir kraliçenin kişiliğine sahiptir. Bir kraliçe, tüm hedeflerine ulaşmak için çok yönlü olmalıdır. O da çocukluk yıllarında saftı ama zaman geçtikçe yakınlarının ihanetini deneyimlerken ondan öğrenir. Ve saç modeli oyunu her zaman zirvede. “Piçlerin Savaşı”na gittiğinde gevşek örgüleri vardı. Ve kraliyet evindeyken her zaman Kraliyet saç modeli yaptırırdı. Açık dalgalı saçları olan yarı yukarı örgülü topuzu “Kışyarı Leydisi” için mükemmel bir saç modeli.

Daenerys Targaryen

  Game of Thrones Saç Modelleri

Kaynak:hearstapps.com

Daenerys Targaryen, dünyanın her zulmünü yaşayan kişiydi. Annesi onu doğurduktan sonra öldü ve erkek kardeşi onu dövdü. Çocukluğu acı vericiydi ama aynı zamanda bir ejderhanın yumurtasını yumurtadan çıkardı ve büyüttü. Yedi krallığı yönetme hayalinden asla vazgeçmedi. Bunun için çok mücadele etti. Her zaman kendine inanır ve kendine güvenir. Bu onun zarif saçlarından görüldü. Ejderhaların annesi olduğu için çoğunlukla açık saçlı ip örgüleri vardı. Çaresiz kaldığında saçları yarı örgülü açık saçlarıyla durumunu gösteriyordu. Köle tacirlerinin körfezine gidip onlardan birini kurtardığında mükemmel bir yığılmış örgüsü vardı.

Jon Kar

  Game of Thrones Saç Modelleri

Kaynak:r29static.com

Jon Snow bir tür Kender kişiliğine sahiptir ve çok iyi liderlik becerilerine sahiptir. Zafer için değil, adalet için savaşır. İnsanların ona piç demesinden veya böyle biri tarafından muhatap alınmasından hoşlanmazdı. Belki de bu yüzden erken yaşta Gece Nöbeti’ne katılır, böylece kendine bir isim kazanabilir. Hatta üvey kardeşinin Kışyarı’nı Bolton Hanesi’nden geri almasına yardım etti. İkonik saç modeli Curls idi. Bu ikonik saç modeli çoğu sezonda onunla kaldı. Ancak yedinci sezonda saç modeli, bir ejderha camı bulurken yarı yukarı bir erkek topuzu olarak görüldü. Ve o saç stilinde de yakışıklı görünüyordu.

Missandei

  Game of Thrones Saç Modelleri

Kaynak:r29static.com

Missandei sadece beş yaşındayken kölelik yaptı. Daenerys Targaryen onu kurtarmaya gelene kadar köle tercüman olarak çalıştı. Bundan sonra ona hizmet ediyor ve güvenilir danışmanı ve nedimesi olarak görüyor. Toplam on dokuz dil biliyor. Mükemmel yüz yapısını mükemmel bir şekilde tanımlayan bu tamamen kıvrılmış saçları vardı. Daenerys Targaryen’e katıldıktan sonra saç stilini eşsiz bukleleriyle Crown Braid olarak değiştirdi. Bu onun artık bir köle olmadığını ve savaşta da savaşacak kendine güvenen bir kadın olduğunu gösteriyor.

Arya Stark

  Game of Thrones Saç Modelleri

Kaynak: lastly.com

Arya Stark, Starks Hanesi’ndeki en küçük kız çocuğudur. Ablasından farklıdır. Evlenmeye ve kadınsı şeyler yapmaya inanmıyor. Dövüşmeye ve silah kullanmaya ilgisi var. Babasının peşinden gitmek istiyor. Cesurdur ve ablasının aksine üvey kardeşi Jon Snow’a yakındır. Kişiliği akıllı, sert ve güçlü olarak tanımlanabilir. Altıncı sezonda o sevimli örgülü topuzu vardı. Ve sekizinci sezonda, babasına ve üvey kardeşine daha çok benzemesini sağlayan şık bir yarım saç topuzu vardı.

Jaqen H’ghar

  Game of Thrones Saç Modelleri

Kaynak: twimg.com

Jaqen H’ghar’ın kişiliği, en tehlikeli durumlarda da en sakin olduğu ve nazik bir yapıya sahip olduğu için bir şekilde tuhaftır. İlk başta, bir süre sonra Gece Nöbeti’ne aday olarak seçildikten sonra suçluydu. Bazen anlamak için kafa karışıklığı yaratan iletişim kurmak için her zaman üçüncü şahıs dilini kullanır. Saç modeli gümüş çizgili dalgalı bir bob. Bu onun gizemli ve nazik davranışını vurgular.

Cersei Lannister

  Game of Thrones Saç Modelleri

Kaynak:r29static.com

Cersei Lannister kendini ve çocuklarını korumak için intikam almamak için her zaman yalan söyledi ve öldürdü. Çocukluğundan beri pek çok zulüm görmüş, henüz on dokuz yaşındayken babası onu bir kralla evlendirmiştir. Gösterideki her erkeğin acısını ve incinmesini her zaman yaşadı. Bu da onu çocuklarına karşı daha korumacı yaptı. Yarı yukarı ve yarı aşağı, örgüler ve örgülü yumuşak buklelerden oluşan gerçekten harika saç stilleri vardı. Her saç modeli, güzelliğini ve sevdiği kişiye olan duygularını tanımladı.

Margaery Tyrell

  Game of Thrones Saç Modelleri

Kaynak: pinimg.com

Margaery Tyrell zeki ve kurnaz bir insandır. Yeteneklerini büyükannesinden aldı. Birini nasıl manipüle edeceğini veya ikna edeceğini biliyor ve bunda da iyi. Becerilerini öne çıkaran saç modeli, dalgalı, dalgalı saçları olan yarım gül şeklindeki üst düğümdü. Bir kraliçe olarak, bu saç modeli onu ve davranışlarını çok iyi iltifat etti. Özellikle, onun romantik ve flört doğası.

melisandre

  Game of Thrones Saç Modelleri

Kaynak: pinimg.com

Melisandre, Kızıl Kadın olarak da bilinen bir rahibedir. O güzel ve kendinden emin. Çoğunlukla sakin bir insandır ama efendisinden bahsederken enerjik ve görünüşü kadar çarpıcı bir şekilde kırmızılaşır. Gizemli bir görünümü var. Ve bu onun gerçekten zevk aldığı şeydi. Yaşlanması, sahip olduğu bir kolye ile örtülmüştü. Ve şovdaki genel görünümlerinde, çoğunlukla yarım topuz veya örgülü topuz ile kıvırcık kızıl saçlarda görülüyor.

bunlar en iyisiydi Game of Thrones Saç Modelleri ki kesinlikle denemelisiniz. Daha fazla böyle saç modeli fikirleri ve modayla ilgili fikirler için ziyaret edin moda dünyası.


Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi