Aktiviteler ve Deneyimler Harika İstek Listesi Fikirleri Oluşturur

Daha sıcak havalar, dışarıda ve evden uzakta aktiviteler yapmak için daha sık evden dışarı çıkmamıza neden oluyor. Bu dilek listesi fikirlerinin akmasını sağlamak için harika bir zaman! Ve Giftster, tatiller ve doğum gününüz için bu fikirleri listelemek ve paylaşmak için mükemmel bir yerdir.

Aktivite ve deneyim istek listesi öğeleri için dikkate alınması gereken bazı şeyler.

Gerçek aktiviteyi veya deneyimi ekleyin.
En çok yapmayı sevdiğiniz aktivite bir işletmeye bağlıysa, hediye kartları veya sertifikaları olup olmadığını sorun. Satın alınabilecekleri yerleri listenize ekleyin. Golf, doğa yürüyüşü, paraşütle atlama, su sporları, el işi, turlar, yemek ve daha fazlasını düşünün.

Ekipman Ekle
Yeni veya yükseltilmiş bir araca mı ihtiyacınız var? Yeni mi yoksa daha büyük bir çanta mı? Daha sonra unutmamak için şimdi listenize ekleyin.

abonelik
Favori aktivitenize yönelik bir yayın veya abonelik var mı? İstek listenize ekleyin!

Tasarruf edin!
Tasarruf ettiğiniz büyük bir deneyim var mı? Birçoğu dilek listelerine para eklemekten hoşlanmasa da, bunu daha büyük bir şeye katkı olarak eklemek harika bir fikir. Bu daha büyük hediyeye kaç kişinin mutlu bir şekilde katkıda bulunacağına şaşırabilirsiniz ve bu, yapılacaklar listenizden bir şeyi kontrol etmenize yardımcı olabilir.

Grubunuzdaki birinin denemek istediği bir şey biliyor musunuz? İstek listesine ekleyin! Tıklamak Bir Öğe Öner fikri grubunuzdaki diğer kişilerle paylaşmak için.

2019 dilek listenize başladınız mı?
Yeni bir liste oluşturmak veya mevcut bir listeyi güncellemek için Giftster’da oturum açın. Ardından, tüm yıl listenize ekleyin!



Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi