Aralık’ta Doğan Herkesin Yarı Doğum Günü Kutlu Olsun!

Aralık doğum günleri olan insanlar genellikle özel günlerinin tüm tatil ve şenliklerin arka planında olduğunu düşünürler. Doğum günleri bir ay daha olsaydı yapacakları partiler olmayabilir. Bazen doğum günü kutlamaları, tatillerin kendileri ile bile birleştirilir. Babamın 28 Aralık doğum gününde böyle hissettiğini biliyorum ve başkalarının da aynı şeyi söylediğini duydum. Bu yüzden, bu Haziran’da size küçük bir meydan okumam var: Aralık ayında doğan en sevdiğiniz insanları yarı doğum günlerini kutlayarak kutlayın!

Bunu birkaç yıl önce arkadaşım Mary için yaptım. Doğum günü 24 Aralık (diğer adıyla Noel Arifesi). Ailesi, tüm arkadaşları gibi, günün bir kısmını onun için özel kılmak için iyi bir çaba gösterir, ancak tatil her zaman bir noktada devralır. Bu yüzden 24 Haziran’da ona küçük bir hediye ile sürpriz yaptım ve kutladık!

İkimizin de kış doğum günleri olduğu için bu geleneği sürdürdük ve yılın bu zamanında bir araya gelmek zor. Her doğum günümüzün ortasında bir yaz tarihi seçiyoruz ve o zaman birlikte kutlarız. Benim gibi Mary de yaratıcı bir yaratıcıdır ve ikimiz de el yapımı hediyeler vermeye çalışırız (ya bizim tarafımızdan yapılmış ya da başkalarının yaptığını bulduğumuz). Ama daha da önemlisi, birbirimize o kadar az zaman ayırıyoruz, hediye alışverişinde bulunuyoruz, birbirimizi ve dostluğumuzu kutluyoruz.

Bu, tatil doğum günleri olan diğerlerini de kapsayabilir. Hayatınızda bir yıl doğum günü gölgede kalan özel biri varsa, yarı doğum günlerinde ona küçük bir sürpriz planlayın ve Giftster’ın yardım etmesine izin verin! İstek listelerinden bir hediye seçin veya fikirler için hediye tercihlerini inceleyin. Bir dilek listeleri yoksa, onları bir tane oluşturmaya davet edin (doğum günlerinden bu kadar uzakta neler yaptığınızdan asla şüphelenmezler).

Özel birini şaşırtmakKaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi