Askerinizden Bir Dilek Listesi Yapmasını İsteyin

Askerde sevdiğin biri varsa, eminim onlar için bakım paketleri yapmışsındır. Diğerleri de paket göndermek isteyebilir. Bir bakım paketi hazırlarken başkalarının üzerinde çalışması için bir dilek listesi oluşturmak, sürecin daha sorunsuz ilerlemesine yardımcı olabilir, böylece askerleriniz gerçekten kullanabilecekleri ürünleri alırlar.

İstek listesini iki yoldan biriyle yapabilirsiniz.

Askerinizin konuşlandırılırken veya konuşlandırılmadan önce internet erişimi varsa, onlardan MyGiftster’da oturum açmalarını ve kendi listelerini oluşturmalarını isteyebilirsiniz. Daha sonra listelerini görüntülemek için başkalarını gruplarına davet edebilirler.

Askerinizin internet erişimi yoksa hemen hemen aynı şekilde onun için de liste oluşturabilirsiniz. Her ikisinin de sahip olmak istediği şeylerin listesini yapın ve sahip olmaları gerektiğini bulun. Ardından, biri ne gönderebileceğini sorduğunda, grubunuza katılmasını ve listeyi görüntülemesini isteyin.

Ayrıca, açıklamada paketin nasıl gönderileceğini listelemenizi öneririm: adres, nasıl paketlenir, vb. Bu şekilde, paket gönderen diğer kişilerin bilgiyi kendileri aramak zorunda kalmadan bunu yapabilmelerini sağlayabilirsiniz.

Bugün başlayın ve bir dilek listesi oluşturun.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi