Babalar Gününü Kutlamak

[ad_1]

Hepimiz Giftster’da aileyi kutlamak üzereyiz. Burada, ABD’de Babalar Günü şerefine, Giftster ekibinden babalarıyla ilgili en sevdikleri anılarını paylaşmalarını istedim. Ve ekipteki babalar için – babalık deneyimleri.

Hediyeci Kızları

Babanla güzel bir anını paylaş.

Ben genç bir yetişkinken, sadece babam ve ben küçük bir havaalanına (Nashville dışında) gidip uçakların inişini ve kalkışını izlemeye gittik. Bu yapmayı sevdiği bir şeydi. Çeşitli uçaklar hakkında nasıl konuştuğunu ve akşamın erken saatlerinde gidip gözlem yapmak için en iyi zaman olduğunu hatırlıyorum. Bu güne sevgiyle bakıyorum ve her zaman yüzüme bir gülümseme getiriyor.

Babanızın size verdiği en iyi tavsiye nedir?

Küçük bir çocuk olarak hatırlıyorum ve hayatım boyunca babam bana affetmenin bir değeri olduğunu söyledi.

Aimeé Hansen, Pazarlama Müdürü

Babanla güzel bir anını paylaş.

Ben çocukken babam iş için biraz uzaktaydı ama o evdeyken yaptığım şeyler için hep oradaydı. Dans resitallerinden spor etkinliklerine kadar, orada olmanın ve bunun bir parçası olmanın bir yolunu buldu (ve hatta bir süre hakem oldu).

Babanızın size verdiği en iyi tavsiye nedir?

Babamın bana hayatım boyunca öğrettiği şeyler arasında…

Başarılarınızla gurur duyun, ancak alçakgönüllü kalın.

Başkalarına fayda sağlayan, kendinizden daha büyük bir şeyin parçası olun.

Ailenizi sevin ve geçmiş nesillerden aktarılan mirası onurlandırın ve hatırlayın.

Sarah Shuda, Tasarım Direktörü

Babanla güzel bir anını paylaş.

Kuzeydoğu Wisconsin’de çok küçük bir göle birlikte gittiğimiz bir balık avı gezisini hatırlıyorum. Küçük balıkçı salımızdan ardı ardına balık tuttuk -çoğunlukla küçük güneş balığı ve yaban gülü-. Sonra aniden kancamda bir kaplumbağa olduğunu fark ettim! Kazayla 4 boyalı kaplumbağa yakalamaya devam ettik ve onları geri bıraktık. Çok eğlenceli bir zamandı! Yıllar boyunca bir aile olarak birçok balık avı ve kamp gezisine çıktık.

Babanızın size verdiği en iyi tavsiye nedir?

“Sıkı çalış sıkı oyna.”

Babam tanıdığım en çalışkan kişidir. İş ahlakımın çoğunu ona borçluyum. Ama bana her zaman çok çalışmamızın sebebinin sıkı oynamak olduğunu söylerdi. Çocukken ülkenin dört bir yanına seyahat ettiğim ve seyahat ve kültür için bir tutku geliştirdiğim için kendimi şanslı hissediyorum.

En zehirli babalar

Ron Reimann, Kurucu ve CEO

Baba olmakla ilgili sizi en çok ne şaşırttı?

Saçlarımı ne çabuk kaybettim! Hayır, gerçekten, çocuklarınıza karşı hissettiğiniz yoğun sevgi, onların güvenliği, öğrenmesi, büyümesi, inancı ve eğlencesi için kendinizi feda etmeyi çok kolaylaştırıyor.

Baba olmadan önce kendinize bir tavsiye vermeniz gerekseydi ne söylerdiniz?

Onlara elinizden gelenin en iyisini verin ve Tanrı’nın onlara verdiği tüm yetenekleri keşfetmelerine yardımcı olmak için elinizden geleni yapın.

Çocuklarınızla yapmayı en sevdiğiniz aktivite nedir?

Doğada açık havada. St. Croix Nehri’nde yüzmek, kar motosikleti, tekne gezintisi ve hatta buz balıkçılığı olsun, burada, Minnesota’da açık havada aile anıları yaratırız.

Ian Fitzpatrick, Sahip ve CTO

Baba olmakla ilgili sizi en çok ne şaşırttı?

Benim küçük dostum ne kadar büyük bir parça olurdu. Her zaman bir şaka üzerinde bir açıyla çalışıyor ve biraz daha dürüst olmak gerekirse, yere bir tıkaç sürüyor. Ama bizi şaşırttığı ve gülme krizine soktuğu zamanların sayısı, çocuk sahibi olmanın daha “zorlu” yönlerini telafi etmek için uzun bir yol kat ediyor.

Baba olmadan önce kendinize bir tavsiye vermeniz gerekseydi ne söylerdiniz?

Şu anda bir şeyler yapmak için zamanın olmadığını nasıl söylediğini biliyor musun? Şu anda o kadar çok zamanın var ki, “vakit bulamamanın” ne olduğunu bilmiyorsun, tamam mı? Küresel bir pandemi sırasında uzaktan eğitimli bir çocuğa yardım edene kadar bekleyin ve ev tamamen karmakarışık, SONRA “zamanının olmamasının” ne olduğunu anlayacaksınız.

Çocuklarınızla yapmayı en sevdiğiniz aktivite nedir?

Oğlum biraz kapalı bir kedi, bu yüzden Nintendo Switch’te video oyunları oynamak bizim için en önemli aktivitemiz. Ayrıca yakın zamanda bir Cumartesi film gecesi yapmaya başladık, burada biraz patlamış mısır patlatıyorum ve oğlum tüm peluş hayvanlarını yatağından sürükleyip film süresince her birini bize veriyor. Bütün hafta sabırsızlıkla bekliyor ve bu gerçekten özel bir aile etkinliği oldu.


[ad_2]
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp Satış Temsilcisi