Baby Bump ve Ötesi ile Tanışın: Hamilelik ve Doğum Sonrası Fitness Rehberiniz

[ad_1]

En yeni bebeğimizin doğumunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz, Baby Bump ve Ötesi: Hamilelik ve Doğum Sonrası Fitness Rehberiniz!

Bu sıradan bir hamilelik fitness programı değildir: Düzinelerce bireysel antrenman ve özelleştirilmiş haftalık programla Baby Bump and Beyond, zinde ve sağlıklı bir hamilelik için mevcut en kapsamlı rehberdir. Alanında uzman eğitmenler Kendra ve Nicole’a katılın. Sadık Anneler Güvenli, etkili ve güçlendirici bir hamilelik ve doğum sonrası fitness deneyimi için! Kuvvet antrenmanı, kardiyo, enerji veren yoga antrenmanları ve faydalı eğitimler, hamilelik sırasında kendinizi harika ve güçlü hissetmenizi sağlayacaktır. Ardından, doğum sonrası kapsamlı bir “harekete dönüş” programı, antrenmanlarınıza kolaylıkla ve güvenle geri dönmenizi sağlayacaktır.

Kendra ve Nicole, hamilelik sırasında nasıl güvenli bir şekilde antrenman yapacağınızdan emin olamayabileceğinizi, zindelik konusunda yepyeni, ancak hamilelik sırasında sağlıklı alışkanlıklar oluşturmaktan heyecan duyabileceğinizi veya süper aktif ve büyüyen kaslarınız için birkaç ayarlama ile mevcut zindelik seviyenizi korumaya hazır olabileceğinizi biliyorlar. bugün nerede olursanız olun, doğru yerde ve en iyi ellerdesiniz.

Bu program, hamileliğinizin her haftası için özel olarak tasarlanmış hamilelik için güvenli kuvvet antrenmanı, kardiyo ve enerji verici yoga antrenmanlarının bir karışımını içerir. Öğreticiler yaygın endişeleri ortadan kaldırır, paha biçilmez ipuçları sağlar ve hamilelik boyunca ilerlerken ve doğum sonrası dönemde güvenli bir şekilde egzersize geri dönerken kendinden emin ve güçlenmiş hissetmenize yardımcı olur.

Baby Bump ve Ötesini ailemize kabul etmekten daha heyecanlı olamazdık. Ve bunun gibi bir program isteyen tüm hamile ve doğum sonrası üyelerimize: Hayatınızın böylesine özel ve dönüştürücü bir döneminde sizi desteklemek bir onurdur. Parladığını ve büyüdüğünü görmek için sabırsızlanıyorum! 💖

Daily Burn üyesi değil misiniz? Dailyburn.com’a kaydolun ve 30 günlük ücretsiz denemenizi bugün başlatın.

[ad_2]
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Satış Temsilcisi