Bağış Salı günü dilek listenize hayırsever bağışlar ekleyin

Bugün Salı Günü, hayırsever bağışlara ve topluluğunuza dahil olmaya odaklanan küresel bir hareket. Ancak en sevdiğiniz hayır kurumuna bağış yapmak bu özel günün ötesine geçebilir. Giftster dilek listeniz, başkalarının sizin adınıza hediye bağışında bulunabilmesi için en çok önemsediğiniz nedenleri listelemek için mükemmel bir yerdir.

Hayırsever bağışları tıpkı diğer herhangi bir öğe gibi istek listenize ekleyin:

1. İstek listenize gidin ve öğe eklemek.

2. Hayır kurumunun sayfasının URL’sini Web bağlantısı kutu ve basın getir.

3. Hediye verenlerin bilmesini istediğiniz ek ayrıntıları ekleyin ve kaydetmek.

Birkaç kuruluş, Giftster’ı bağışçıların satın alabileceği ürün listeleri oluşturmak için harika bir yer olarak buldu. Tıpkı kendi dilek listeniz gibi, bir dilek listesi oluşturun ve hayır kurumunun ihtiyaç duyduğu öğeleri ekleyin. Listenizin gizliliğini şu şekilde ayarladığınızdan emin olun: Halk böylece tüm bağışçılar (Hediye hesabı olanlar ve olmayanlar) istek listenizden alışveriş yapabilir. Tıklayarak listenizi paylaşmak için bağlantıyı bulun Paylaş listenizin adı altında ve çıkan URL’yi kopyalayarak. Listenizi web sitenizde, haber bültenlerinde ve sosyal medyada paylaşın!

Kuruluşunuz Giftster kullanıyor mu? Hikayenizi duymayı çok isteriz! Bize bir e-posta gönderin [email protected] ve bize Giftster’ın yardım derneğinizin bağış toplamasına nasıl yardımcı olduğunu anlatın.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi