Bağışlayın beni Giftsters – yengeme istek listesinde olmayan bir hediye aldım

Küçük bir itirafım var. Bazen bir hediye almak için listeden çıkarım.

Bunu yazarken hepinizi duyabiliyorum: “OH HAYIR! Aimee değil! Bize her zaman kalmamızı söylüyor ÜZERİNDE liste, gitme KAPALI harika bir hediye vermek için liste!”

Bu doğru. Giftster’ı kullandığımdan beri verdiğim hediyelerin çoğu başkalarının istek listelerinden çıktı. Ancak zaman zaman uygun göründüğünde, kimsenin istemediği bir hediye fikri geliyor aklıma.

Sen de aynısını yapabilirsin ya da hayatında dilek listelerini kullanmayı sevmeyen biri olabilir. Daha önce tartıştığımız gibi, bu yanıltıcı olabilir ve yüksek riskle gelebilir. Ancak hediyenizi satın almak için listeden çıkmayı planlıyorsanız bile, Giftster’ı size doğru yönde rehberlik edecek bir araç olarak kullanabilirsiniz.

Hedefte olduğunuzdan emin olmak için “Hediye Tercihleri”ni kontrol edin

Hediye Tercihi Profiliniz, başkalarına giyim ve mücevher boyutları, hobileriniz ve ilgi alanlarınız, müzik ve desteklediğiniz organizasyonlar gibi kişisel tercihleriniz ve hatta ne için ayrılmış bir bölüm gibi önemli bilgileri bildirmenize olanak tanır. Olumsuz seni almak için. Burada fikrinize karşı çığlık çığlığa bir protesto bulabilirsiniz, bu yüzden emin olmak için iki kez kontrol edin.


Listelenen bir öğe için iltifat bir hediye verin

Bu benim kuzenim için yaptığım şeydi. Size tam olarak ne olduğunu söyleyemem çünkü yazımı okursa sürprizi ortadan kaldıracaktır. Diyelim ki gerçekten sevdiği bir şey var ve ben zaten satın alınan ürünü işaretledim. Ama bu özel eşyayla vermenin sevimli olacağını düşündüğüm bir şey vardı. Onay mührünü veren kayınbiraderimle iki kez kontrol ettim ve ona vermek için sabırsızlanıyorum. Bu yüzden buradaki ders, listeden seveceklerini bildiğiniz bir şey seçmek, onu benzersiz ve harika bir şeyle eşleştirmek ve bir şey satın almadan önce diğer önemli kişiyle iki kez kontrol etmektir.


Doğru yapacağını düşünüyorsan şansını dene

Unutmayın, verilen 3 hediyeden 1’i bir şekilde hedefi kaçırır. Seveceklerinden çok emin değilseniz, listeye sadık kalın. Veya en azından bir hediye fişi eklediğinizden emin olun.

Giriş yapın ve grubunuzdakiler için hediye tercihlerine göz atın. Listeye bağlı kalmayı planlasanız bile, kişi için daha iyi bir hediye vermenize yardımcı olacak bilmediğiniz bir şey öğrenebilirsiniz.

Ve tatilden sonra, yengemin hediyesi hakkında ne düşündüğünü size bildireceğim.

Mutlu Hediye!Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi