Bahar 2021 için kadınları arıyor

2020 ve ani küresel kapanma bize moda hakkında bir şey öğrettiyse, o da artık kıyafetleri daha önce yaptığımız miktarda ve hızda tüketemeyeceğimizdir. Ne de olsa moda artık kısa ömürlü trendlere göre değil, birkaç mevsim veya daha uzun süre geçerliliğini koruyan zamansız stile göre seçilmelidir. Bu nedenle SANVT’de kadınlar için zamansız bahar görünümlerini (2021 ve sonrası için) sergileyen sürdürülebilir bir stil rehberi oluşturduk.

Vivienne Westwood’un sözleri, “Az al, iyi seç”, sürdürülebilir modanın özünü özetlemek. Çünkü günün sonunda, satın aldığımız parçaları kaliteli ve zamansız tasarımlarına göre dikkatlice seçerken daha az tüketmekle ilgili. Ama söylemesi yapmaktan daha kolay. Ne de olsa, modanın hızlı tempolu olduğuna inanmaya koşullandık – başka bir deyişle, bir trend ne kadar hızlı bir şekilde abartılırsa, tamamen sahte bir pas olarak kabul edilir. Ancak başka bir ikonik moda efsanesi olan Coco Chanel’den bir ipucu alırsak, stil – modanın kendisinin aksine – zamansızdır.

Bu nedenle, giyimimizi sürdürülebilir kılmak için alışveriş kararlarımızı önemsiz mikro trendler yerine zamansız stile göre yapmalıyız. Bu bağlamda, daha az, daha çoktur: temeller, monokrom görünümler, tonlu tonlar, klasik silüetler, yumuşak renkler, toprak tonları ve minimalizm, kadınlar için sürdürülebilir stil kılavuzumuzdaki ipuçlarından bazılarıdır. İşte ilk üç zamansız bahar görünümümüz!

Minimalist Siluetler

Minimalizm, belki de günlük dolabınızı sürdürülebilir kılmak için en zamansız çözümlerden biridir. Özellikle bol tişörtler, düz kesim pantolonlar veya şık kabanlar gibi minimalist silüetler, doyamayacağınız modern klasikler. Bir çift daralan kot pantolon, anne kot pantolon veya düz pantolonu, bizimki gibi beyaz bir tişörtle birleştirin. Erkek Arkadaş T-Shirtve daha serin bahar günleri için beyaz spor ayakkabılar ve hafif bir lineer ceket ile eşleştirin. Görünümü biraz daha öne çıkarmak için, onu kalın oxford ayakkabılar ve büyük boy bir vintage blazer ile de kombinleyebilirsiniz. Bu şekilde minimalizm sadece klasik değil, aynı zamanda sinirli ve havalı!

Minimalist bir tarz için SANVT’den Boyfriend T-Shirt.

Doğal renkler: tonda ton

Zamansız bahar görünümleri söz konusu olduğunda, doğal renklerle yanlış gidemezsiniz. Renk trendleri gelip geçerken, kum renkleri ve toprak tonları da mevsimler arası çalışır ve herhangi bir kıyafete sofistike bir dokunuş katar. Sadece bu da değil, doğal tonlardaki giysiler boyanmadıkları takdirde özellikle sürdürülebilir olabilir. Aslında birçok sürdürülebilir moda markası, üretimlerinde kimyasal boya işlemlerinden kaçınmak için doğal malzemelerini orijinal renklerinde bırakıyor. Bu nedenle, sürdürülebilir ve boyasız koleksiyonlar, kremsi beyazdan kumlu renklere, toprak rengi hardal tonlarına kadar değişen tonlarda karşımıza çıkıyor.

Doğal renkleri mükemmel bir şekilde şekillendirmek için onları tamamen tonlarca birleştirebilir veya kontrastlarla oynayabilirsiniz. Örneğin bizim beyaz Unisex Uzun Kollu Tişört ile güzel bir şekilde eşleşir boyanmamış beyaz kot kum rengi platform espadrill’ler ve kum rengi bir çanta ile vurgulanabilir. Bu şekilde, aynı zamanda hem zamansız hem de sürdürülebilir parlak, taze bir görünüm elde edeceksiniz!Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi