Bebeğin İlk Doğum Günü İstek Listesi

Bebeğim neredeyse bir yaşında! O ilk yıl bir anda geçti ve şimdiden Küçük Hanımımızın ilk doğum günü partisini planlıyorum. Her çocuğun doğum gününde, aile ve arkadaşlar çocuğunuzun neye ihtiyacı olduğunu veya ne istediğini soracaktır, ancak bir yaşında bir çocukla bu size kalmış. Kızımın bu çok özel ilk doğum günü için dilek listesine şu şekilde yaklaştım.


Şimdi neye ihtiyacı var?
Bebek duşunu bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce yaptık, bu yüzden gerçekten ihtiyacı olan çok fazla büyük şey yok. Ancak çoğu çocuk için durum böyle olmayabilir. İlk kez ebeveynseniz, çok yararlı bulacağınız hakkında gördüğünüz veya okuduğunuz şeyler olabilir. Bu, onu dilek listesine eklemenin zamanı olacaktır.

Önümüzdeki 6 ay içinde neye ihtiyacı olabilir?
Çocuğunuzun dolabına bir göz atın. Bir giysi bedenine diğerinden daha fazla mı yükleniyorsunuz? Yaşa uygun oyuncak ve kitaplara ne dersiniz? Doğum günü saatinde zulanızı yeniden yükleyin.

Önümüzdeki yıl onunla hangi aktiviteleri yapmak isteyeceksiniz?
Onunla yapmak istediğiniz özel anne ve ben dersleri var mı? Bilet almayı gerektiren diğer özel aktiviteler? Hediyelerin her şeyle ilgili olması gerekmez. Birinin size hediye olarak verebileceği, yapmak istediğiniz yaşa uygun bir deneyim ekleyin.

Onun için hangi koleksiyonları veya daha büyük öğeleri oluşturmaya başlamak istersiniz?
Belki kitaplar ya da müzik. Belki ona bir ağaç ev yapmak için malzemeler ya da yatak odası için özel bir şey. Yorgan, yatak takımı veya oyuncak yapmak için malzeme bile olabilir. hatta bir İnci Kolyeler. Üniversite için tasarruf ne olacak? Doğum günü hediyesi yapmaktan hoşlananlar için bir hediye öğesi ekleyin, çocuk için sadece bir kerelik bir hediyeden daha fazla bir yatırım.

Hangi günlük ihtiyaçları kullanabilirdi?
Bazen verilecek en kolay ve en iyi hediyeler, her gün kullanılacağını bildiğiniz hediyelerdir. Çocuk bezi, losyon, banyo sabunu, hatta çocuğunuzun en sevdiği küçük atıştırmalıklardan bazıları. Çocuğunuzun bu hediyelerden birini açıp her gün kullandığı ve keyif aldığı bir şey olduğunu fark ettiğinde ne kadar heyecanlandığına şaşırabilirsiniz.

Çocuğunuzun doğum gününü planlıyor musunuz? İster ilk ister daha büyük bir doğum günü olsun, hediye verenlerin küçük çocuğunuz için doğru hediyeler almasına yardımcı olmak için Giftster’da oturum açın.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi