Bebekler için Hoş Geldiniz Hediyeleri – Giftster

Baby Sussex’in gelişiyle ilgili beklenti, ailemin ve arkadaşlarımın yakında karşılayacağı tüm yeni bebekleri düşünmeme neden oldu. Çoğu durumda, zaten bir duş hediyesi verdim ama aileye ne kadar yakın olduğuma bağlı olarak, bebek doğduğunda da hediye verebilirim. Yeni miniklere göndermeyi düşündüğüm bazı hediyeleri ve birkaçını da özellikle yeni anne ve baba için paylaşayım dedim.

1 – Giftster listesini kontrol edin. Ailenin ihtiyaç duyabileceği ve bebeğe yardımcı olacak bir şey kalmış mı diye bakın. Bu, hem kullanışlı hem de yeni ebeveynler tarafından aranan bir hediye bulmanın en iyi yoludur.

2 – Kitaplar. Kitapları hediye olarak vermeyi SEVGİYİ seviyorum. Her zaman benim fikrim, bir çocuğun asla çok fazla kitabı olamaz, özellikle de özel aile üyelerinden geliyorsa. Bir hikaye kitabının güzel bir ciltli versiyonunu veya bir klasiğin özel resimli bir kopyasını düşünün. Belki gerçek bir hatıra yapmak için iç kapağa küçük bir kişisel not ekleyebilirsiniz.

3 – Giyim ve Kıyafetler. Özellikle doğana kadar bebeğinin cinsiyetini öğrenmek isteyen aileler için, dünyaya bebek karşılamada bir kıyafet mükemmel bir hediye olabilir. Hediye olarak kıyafet vermeden önce bebeğin doğumunu bekliyorsanız, yenidoğan dışında bir beden satın almayı düşünün. Mevcut sezona uygun bir kıyafet ise 0 ile 3 ay arası bedenleri tercih edin; gelecek sezon için 3 ila 6 aylık bedenleri düşünün; ve bunun gibi. Şüphe duyduğunuzda, her zaman biraz daha büyük gidin. Bebek büyüyecek ve sonunda kıyafete sığabilmelidir.

4 – Restoran Hediye Kartları. Bu, küçük olandan çok anne ve baba için bir hediye. Bu ilk birkaç hafta, özellikle ilk kez anne olacaklar ve babalar için yorucu ve zorlayıcıdır. Verilen bir yemek bir yemek olacak, bunu takdir edin! Ya da aileye ne kadar yakın olduğunuza bağlı olarak ve bunun uygun olduğunu düşünüyorsanız, anne ve babanızla bir yemek treninin koordinasyonu hakkında konuşun. Katılmak isteyen çok sayıda aileniz ve arkadaşınız varsa, yemek pişirmek istemedikleri o günlerde hazır yemek yemeyi reddedecek bir ebeveyn tanımıyorum.

5 – Çocuk bezi. Ah bebek bezleri! Çocuk bezi vermenin isteyip istemedikleri bir şey olup olmadığını ebeveynlere danışın. Ancak ailenin tek kullanımlık çocuk bezi (ve bir marka tercihi varsa), yıkanabilir çocuk bezi kullanmayı planlayıp planlamadığını veya kullanmayı planladıkları bir bebek bezi servisi olup olmadığını kontrol edin. Bir kez öğrendikten sonra, çocuk bezleri her zaman takdir edilecektir.

6 – El Yapımı Hediyeler. Sanırım daha önce bir veya iki kez hırslı bir tığ işi ve örücü olduğumdan bahsetmiştim ve yeni bebekler için birkaç hediye yaptım ve bebeklerim olduğunda onları aldım. El yapımı hediyeler her zaman çok güzel ve değerlidir. Kurnaz bir insan değilseniz ama el yapımı hediyeler vermeyi seviyorsanız, yerel el sanatları etkinlikleri, Etsy ve hatta yerel hediyelik eşya dükkanlarını gezmek gibi bakabileceğiniz birkaç farklı yer var. Bölgemdeki yerel dükkanların çoğu el yapımı ürünleri konsinye olarak satıyor ve aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç harika ürün var.

7 – Ailenin Tercih Edilen Fotoğrafçısına Hediye Çekleri. Aile ve yaşam tarzı fotoğrafçısı olan ve her yıl bebeklerin ve ailelerin binlerce fotoğrafını çeken sevgili bir arkadaşım var. Arkadaşınızın veya sevdiğiniz kişinin kullanmayı planladığı fotoğrafçıyı tanıyorsanız, bir hediye çeki veya hediye kartları gerçekten takdir edilecek ve kullanılacaktır.

8 – Dini Hediyeler. Pek çok inançta, yeni bir küçük çocuğu dini bir törenle karşılamak bir gelenektir ve bu vesileyle kutlamak için bir hediye arayabilirsiniz. Yeni gelenleri onurlandırmanın en iyi yolunun dini bir hediye olup olmadığını öğrenmek için ebeveynlerle konuşun.

9 – Parasal Hediyeler. Yeni küçüğü gelecekleri için tasarruf etme yolunda başlatın! Tercih edilen bir 529 kolej tasarruf planına veya bebek için katkıda bulunabileceğiniz başka bir tasarruf fonuna sahip olup olmadıklarını öğrenmek için ebeveynlere danışın. Üzerinde değişiklik olan bir kumbara bile çocuğun tasarrufun önemini öğrenmesine yardımcı olabilir.

10 – Zamanınız. Ebeveynlere biraz daha dinlenebilmeleri için bebeği izleyerek yardım edip edemeyeceğinizi sorun. Bu, paraya mal olmayan bir hediyedir, ancak bazı aileler için paha biçilemez bir hediyedir, özellikle küçük olan anne ve babasına bir mola vermek istemiyorsa.

Bir bebek sahibi olmak? Giftster’da baby shower kayıt listenizi oluşturun ve her yerdeki perakendecilerin ürünlerini ekleyin. Başlamak için buraya tıklayın.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi