Ben sadece Giftster Tipster değilim – Ben de üyeyim

Bu bloga ulaşmış ve kendi kendinize “Hediye hakkında bu kadar çok şey bilen bu inanılmaz zeki kadın kim ve neden onu dinlemeliyim?” diye düşünmüş olabilirsiniz. Değerlendirmenizin yerinde olduğunu ve birbirimizi bulduğumuza sevindiğimi söyleyerek başlayayım. Siz buradayken, Giftster’da yeni olanlara ve neden sadece gururlu Giftster Tipster değil, aynı zamanda çok hevesli bir üye olduğumu tanıtmak için bir dakikanızı ayıracağımı düşündüm.

Benim adım Aimee ve şu anda 8 ve 5 yaşlarında iki çocuk annesiyim. Tek çocuğum ama beni ablaları gibi seven kardeşleri olan harika bir adamla evliyim. Hala çocuklarımızı şımartan anne ve babamızın yanı sıra birçok teyzeler, amcalar, kuzenler ve birkaç büyükanne ve büyükbaba olduğu için kutsanmış durumdayız.

Birkaç yıl önce, sonsuz bilge Ron Reimann, insanlık için her türlü hediye vermeyi kolaylaştırma çabasının bir parçası olmak isteyip istemediğimi sordu. Şimdi, hediye vermeyi seviyorum… Yani… Hediye vermeyi GERÇEKTEN seviyorum. Herkese barışı, sevgiyi ve iyi hediyeleri yaymak için Giftster ekspresine atlamam uzun sürmedi.

Giftster’dan ilk çıkışı beklerken Noel’de Noel Baba’yı izleyen bir çocuk gibiydim. Ron’a “Hazır mı?” diye sormaya devam ettim. Şimdi nasıl? Şimdi? ŞİMDİ?!” Uygulamayı elime alıp tüm tatil alışverişimi, doğum günü hediyesi satın almamı ve hatta kocamın-görmediği-bir-bir-bir-bir-verme-ihtiyacım olduğunu-yapmak için sabırsızlanıyordum. -bu-ben-kırdım-bu hediyeyi bulmayı daha kolay hale getirdi.

Ve sonunda, hazırdı. O andan itibaren hediye alışverişim, planlamam ve organizasyonum sonsuza dek değişti.

Ailemdeki herkesin bir hesabı var ve bunu hediye vermek için kullanıyor. Tatillerde hediyeleri açtıktan sonra genellikle harika sohbetleri başlatan harika hediyeler veriyoruz. Ve hepsinden iyisi, ambalajın altında ne olduğu hakkında endişelenmek için daha az zaman harcıyor ve birbirimizin arkadaşlığından zevk almak için daha fazla zaman harcıyoruz.

Yıllar boyunca binlerce kişi Giftster’ı kullanıyor ve bugünkü haline gelmemize yardımcı oldu. Kolayca bir dilek listesi oluşturup aile grubunuzla paylaşabilmeye yönelik temel tasarım öğelerimiz, zaman kazandıran başka birçok özellik eklerken kaldı. için mobil uygulamalarımız var iPhone’lar ve Android telefonlar. Basit site tasarımı, her türlü tabletin Giftster.com sitesini kolayca kullanmasına izin verir ve başka mobil cihazlara sahip olanlar için site şu adreste çalışır: m.giftster.com. Bilgisayarınızdan dilek listenize eklemeyi daha da kolaylaştıran Hediyeciye Ekle düğmesi (yeni favori Giftster aygıtım) var. Ve inan bana, bu sadece başlangıç.

Giftster’a eklediğimiz harika şeylerin çoğu SİZDEN geliyor! Bize her türlü geri bildirimde bulunduklarında üyelerimizden haber almayı ve onlarla konuşmayı seviyoruz. İyi olduğu zamanları seviyoruz ve bizden o kadar çok keyif alacağınızı umuyoruz ki bu sevinci tanıdığınız herkese yayacak ve onlardan da Giftster’a katılmalarını isteyeceksiniz. Çok iyi olmadığında…peki…kimse bunu duymaktan hoşlanmaz ama bizi daha iyi yapan ve Giftster’ın hayatınızı kolaylaştırmasına yardımcı olan şeydir. Yani bize bir e-posta gönderirseniz [email protected], benden ve hatta Ron’dan haber alırsanız şaşırmayın.

Giftster’da olan her şeye ayak uydurmanın başka bir yolu Facebook ve heyecan. Ayrıca hediye verme, bütçe yapma ve hatta bulduğum diğer eğlenceli tatil fikirleri hakkında internette bulduğum ilginç şeyleri paylaşıyorum. Dediğim gibi, hediye vermenin birinin gününü nasıl kaldırabileceğini seviyorum ve bu sevinci paylaşmanıza yardımcı olmak istiyorum.

Giftster ile ücretsiz hediye kaydınıza kaydolmak, harika hediyeler vermenin stresini ve endişesini üzerinizden atmanıza yardımcı olur ve size en önemli şeye, yani hayatınızdaki insanlara konsantre olmanız için zaman verir. Bunu benim için yaptığını biliyorum.

Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, harika hediye verme ipuçlarının yanı sıra ailenizden başkalarını da aranıza nasıl dahil edebileceğinizle ilgili benden daha çok haber alacaksınız. Bir kez başlayınca, asla geriye bakmak istemeyeceksiniz.

Ücretsiz Giftster hesabınızı bugün oluşturun veya zaten bir hesabınız varsa oturum açın ve tatil için dilek listenizi güncelleyin.

Mutlu Hediye!

İşte kendi Giftster dilek listelerimin bir görüntüsü. Gördüğünüz gibi listemde listeler var! Ron bana “süper kullanıcı” olduğumu söylüyor ve bu da beni Giftster ile ilgili her konuda en iyi kaynağınız yapıyor. Giftster hakkında en son bilgiler ve hediyenin nasıl doğru alınacağı için burayı tekrar kontrol edin – her seferinde!Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi