Benim doğum günüm! İstek listeme bakın!

Doğum günüm daha geçen hafta sonuydu. Giftster istek listemi güncelledim – sizinkini güncellediniz mi? Doğum gününüz, başkalarının sizin için alışveriş yapabilmesi için etkinliklerinizde listeleniyor mu?

Bu Giftster ile ilgili harika şeylerden biri. İstek listelerinizi güncellemek, başkalarının listelerini kontrol etmek ve hediye verme etkinliklerini takip etmek için tüm yıl boyunca hizmetinizdeyiz.

Giftster’ın etkinlikler bölümüne tıkladığınızda, bir sonraki etkinliğin ne zaman gerçekleşeceği ve kaç alışveriş gününüz kaldığını size geri sayım verecektir.

Haber Kaynağı bölümü, grubunuzdaki diğer kişilerin en son ne zaman giriş yaptıkları ve listelerini ne zaman güncelledikleri konusunda sizi bilgilendirecektir.

Grubunuzda olmasını istediğiniz başka kişiler varsa, onlara Giftster’a bir davetiye gönderin ve onları da sizin için listelerini oluşturmaya teşvik edin.

Listenizi güncellemek ve başkalarına da aynısını yapmalarını hatırlatmak için bugün zaman ayırın. Yıl boyunca verdiğiniz hediyenin zirvesinde kalmanıza yardımcı olacaktır.

Giftster hesabınıza giriş yapın.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi