Bir Aile Tarifi İstek Listesi Yapın

MyGiftster’ın en güzel yanlarından biri, üzerinde istediğiniz her şeyi listeleyebilmenizdir. Neden kendi koleksiyonunuz için sahip olmak istediğiniz aile tariflerinin bir listesini yapmıyorsunuz? Bu harika bir hediye fikri ve onu diğer nesillere aktarabilirsiniz.Ben şahsen geniş bir aileden geliyorum ve yıllar boyunca zevk aldığım düzinelerce inanılmaz yemek var. Kocam ve ben evlendiğimizde, ailem bana büyük büyükannemin mantısı da dahil olmak üzere harika tariflerle dolu bir tarif kitabı yaptı. Ancak, Mary Lou Teyzemin Yedi Katmanlı Salatası ve Elaine Teyzemin Kolacky Kurabiyesi gibi bazı tarifler eylemde eksik, bu yüzden bunlar listemdeki iki öğe.

Bence böyle bir aile tarifi kitabı, herhangi bir ailedeki herkes için harika bir fikir. Özellikle bir düğün hediyesi olarak harika ama herkes tarafından istenebilir.

Ve en iyi bölüm – ÜCRETSİZDİR!

Tamam, bu yüzden en azından zamanınıza, bir parça kağıda ve bir miktar kalem veya yazıcı mürekkebine mal olabilir, ancak alabileceğiniz kadar bedavaya yakın. Ve düşünce dolu bir hediye.

Düşünürseniz, tarifler gerçekten bir aile tarihini anlatır. Benim durumumda, büyük büyükannemin tariflerine gerçekten değer veriyorum. Sicilya’da büyüdü ve büyük-büyük-büyük-büyükannem olan büyükannesi tarafından yemek yapmayı öğretti. Her sabah kalkıp kasabaya yürüyerek o gün için ekmek pişirmek büyük büyükannemin işiydi. Onun ekmek tarifini okuduğumda, ailesi için ekmek yaptığı tüm günleri ve bu küçük parçasını çocuklarıma nasıl aktarabileceğimi düşünüyorum.

MyGiftster’da oturum açın ve aile tarifi istek listenizi oluşturun.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi