Açık Konu: Kadın Pantolon Boyları

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir ve Corporette® bu gönderideki bağlantılar aracılığıyla yapılan satın alma işlemlerinden komisyon kazanabilir. Bir Amazon Gelir Ortağı olarak, uygun satın alımlardan kazanıyorum.

Bayanlar için doğru pantolon uzunluğu nedir? Topuklu ve düz ayakkabılarla pantolon nereye vurmalı? Bir süredir bunun hakkında konuşmadık… o yüzden tartışalım!

(FLATS ile doğru pantolon uzunluklarının gelecekteki özeti için bizi takip etmeye devam edin, bu da yanıltıcı olabilir!)

{ilişkili: düzenli olarak güncellenen listemize göz atın iş için gardırop gereklilikleri!}

Kadınlar İçin Doğru Pantolon Uzunlukları

Bilek pantolonları, geniş bacaklı pantolonlar ve geniş paçalı veya çizme kesimli elbise pantolonları gibi tam boy pantolonların yerini aldığından, pantolonlar şu sıralar oldukça popüler. Tam boy pantolonlar sorunlu olabilir, çünkü sizin için doğru etek uzunluğunu ve tüm iş ayakkabılarınızla uyumlu olanı bulmak zor olabilir.

{ilişkili: değişikliklere uyma kılavuzu}

Pantolon Boyunuzu Nasıl Seçeceğinize İlişkin Genel İpuçları

Pantolonunuzu Terziye Götürmeden veya Kendiniz Kıvırmadan Önce…

Önce pantolonu yıkamak isteyebilirsiniz (özellikle makinede yıkanabilirse), çünkü bazen kumaşlar yıkama sırasında büzülebilir veya genişleyebilir ve bunu pantolonu yıkayana kadar bilemezsiniz.

Ayrıca pantolonunuzu denemek için bir çift ayakkabı da seçmelisiniz; ideal olarak bunlar, pantolonla birlikte giymeyi planladığınız ayakkabılar olacaktır. Tam olarak aynı topuk yüksekliğine sahip birden fazla ayakkabınız varsa ayakkabılarınızı değiştirebilirsiniz, ancak genel olarak örneğin düz ayakkabılar ve paçalı pantolonlu topuklu ayakkabılar arasında geçiş yapamazsınız.

Burada olası bir istisna: Çok alçak topuklu ayakkabılar için kenarlarını kıvırdığım pantolonların düz ayakkabılarla da giyilebileceğini sıklıkla gördüm… ancak kilometreniz değişebilir.

{ilişkili: mükemmel pantolon uyumu – ne çok dar ne de çok bol}

Topuklular İçin Kıvrılmış Pantolonlarla İşe Nasıl Gidilir?

Belki de işyerinde pantolonunuzla birlikte 3 inçlik topuklu ayakkabılar giymek istiyorsunuz… ancak işe gidip gelirken 3 inçlik topuklu ayakkabılarla gitmek istemiyorsunuz. Bununla başa çıkmanın en kolay yolu, topuklu işe gidip gelme ayakkabıları kullanmaktır; bunlar genellikle doğru yüksekliğe sahip, ancak çok daha yürünebilir, oldukça çirkin ayakkabılardır. Daha sonra işe gittiğinizde, çirkin ayakkabılarınızı ofis ayakkabılarınızla değiştirebilirsiniz. Dikkate alınması gereken bazı markalar: FLY Londra, Danimarka, Eileen Fisher, Çocuklar.

Bazen hareket halindeyken pantolonunuzu kıvırmanıza yardımcı olabilecek klips gibi ürünler vardır… deneyimlerime göre bunlar harika görünmüyor. (Aslında şu anda piyasada herhangi bir şey bulamıyorum, eğer biliyorsanız bana bildirin!) Ancak: Hava durumuyla ilgili acil bir durumla karşılaşırsanız, pantolonunuzun ıslanmasını önlemek için her zaman klasör klipslerini deneyebilirsiniz (veya , bilirsiniz, eğer bu bir seçenekse onları çoraplarınızın içine sokun). Yine, bunlar ideal durumlar değil, ancak bazı pahalı veya favori pantolonlarla, bir işe gidip gelmenin eteğinizi mahvetmesi yerine, bir işe gidip gelme için tuhaf görünmeye değer.

Pantolon Topuklu Nereye Vurmalı?

(Buradaki resimler için pantolon seçerken, perakendecinin pantolonun geniş paçalı mı, geniş paçalı mı, çizme kesimli mi yoksa düz paçalı mı olduğuna dair açıklamasını esas alıyoruz… ancak başlangıçta burada bazı crossover olabileceğini kabul edeceğim. birçok kategori arasında.)

Ayrıca, yukarıda da belirtildiği gibi, düz ayakkabılarla uygun etek boyu tartışması için bizi takip etmeye devam edin…

Topuklu Geniş Paça Pantolon İçin Doğru Uzunluk

Topuklu ayakkabılarla giyilen geniş paça pantolonlar için doğru uzunluğun bu olduğunu söyleyebilirim… katılır mısınız? (Bu resimlerin tümü son İş Kıyafeti Raporlarından alınmıştır, bağlantıları daha sonra eklemeye çalışacağım… ayrıca iş için en son favori geniş bacak pantolonlarımıza göz atabilir veya en iyi geniş bacak pantolonları hakkındaki yazının tamamına göz atabilirsiniz. işe giderken giymek için!)

Benim 0,02 dolarım: doğru geniş bacak pantolonu ayakkabının/topuğun arkasında yerden yaklaşık yarım inç yüksekte olmalı ve en azından vampirinizin/ayağınızın üst kısmının çoğunu kaplamalıdır (belki de ayaklarınızın olduğu noktaya kadar). ayak parmakları ayağınızın geri kalanıyla buluşuyor), pantolonda bir kopukluk var.

Yani örneğin aşağıdaki pantolon için ekose çifti kesinlikle çok kısa çünkü pantolonda kopma yok, siyah çiftte ise yırtma var ama etek kısmı yerde sürükleniyor. Turuncu çift NEREDEYSE doğru uzunluktadır, ancak ideal bir dünyada ön ayağın daha fazlasını kaplamak (ve pantolonun içinde bir mola vermek) için kenarını belki yarım inç daha fazla kısaltırdım.

Okuyucular, ne diyorsunuz?

Aşağıda: 1) Neredeyse Tam Doğru 2) Çok Kısa 3) Çok Uzun

{ilişkili: geniş paça pantolonla giyilebilecek en iyi ayakkabılar}

Topuklu Geniş Pantolon için Doğru Uzunluk

Bana öyle geliyor ki, geniş pantolonların aksine gündelik geniş pantolonların (kot pantolon veya pull-on pantolon gibi) daha yaygın olduğu görülüyor, bu nedenle bir iş kıyafeti için etek ucunun nereye vurması gerektiğini bilmek zor olabilir.

Aşağıdaki örneklerle “çok kısa” ve “çok uzun” örneklerin tam da böyle olduğunu görmenin çok kolay olduğunu düşünüyorum… ancak doğru etek uzunluğunu bulmak biraz daha zor olabilir. Sonunda kullanmaya karar verdim bu Spanx pantolonlartopuklu geniş pantolonlar için doğru uzunluk olduğunu söyleyebileceğim pek çok şeyin göstergesi olduğunu düşünüyorum – pantolonlar yerde sürüklenmiyor, çok büyük bir kırılma yok ve ayakkabının tamamını göremiyorsunuz… yine de, Bunları biraz daha kısa görmek isterim, örneğin çeyrek inç gibi.

(Bu Gap pantolonları da güzel görünüyor, ancak sanırım topuk ve ön ayağın çoğunu görebiliyorsunuz… ama bu zor bir soru!)

Ne diyorsunuz okuyucular?

Aşağıda: 1) Neredeyse Tam Doğru 2) Çok Kısa 3) Çok Uzun

Topuklu Bootcut Pantolon için Doğru Uzunluk

Bootcut pantolonlar bence en affedici olanlardan bazıları çünkü uzunlukların çoğu iyi görünüyor. sanırım sonuçta İyi Amerikalılar tam doğru görünüyor çünkü pantolonda bir yırtık yok ama etek kısmı yerde sürüklenmiyor – ve metatarsların parmak kemikleriyle buluştuğu noktada ön ayağın tam ortasına çarpması hoşuma gidiyor. (İtiraf edeyim, bu açıklama için Google'da sadece “ayak parmak kemikleri” diye arama yaptım…)

Bu arada, ortadaki çift çok kısa görünüyor – ayakkabının topuğu çok fazla görünüyor – ve gri çift (McQueen) yerde sürüklenecek.

Aşağıda: 1) Tam Doğru 2) Çok Kısa 3) Çok Uzun

Topuklu Düz Kesim Pantolon İçin Doğru Uzunluk

Düz kesim pantolonlarda etek ucunu doğru tutturmak sanırım en zoru… Ancak bazı seçenekleri gözden geçirmek bunun diğerlerine kıyasla daha kişisel bir tarz duygusu olabileceğinden olabilir. Örneğin, aşağıdaki üç pantolondan hepsinin etek boyu iyi olabilir diye düşünüyorum, Seçenek A ayak bileği kemiğinin hemen altında olsa da Seçenek B ayağınızın üst kısmına vurur (ancak ara vermeden) ve Seçenek B ayağınızın üst kısmına vurur (ancak ara vermeden) ve Seçenek B C'nin kenarı ayak bileği kemiğinin hemen üstüne kadar kısa (ancak bana “ayak bileği pantolonu” veya kısa pantolondan biraz daha uzun geliyor).

Ne diyorsunuz okuyucular?

Aşağıda: 1) Tam Doğru (Seçenek A) 2) Tam Doğru (B Seçeneği) 3) Tam Doğru (C Seçeneği)

Kadınlar için En Son Favori Pantolonlarımızdan Bazıları

Genel Olarak Kadınlar İçin En İyi Elbise Pantolonları

Kadınlar İçin En İyi Geniş Bacak Pantolon

İşe giderken giymek için daha geniş bacaklı pantolon mu arıyorsunuz? Biraz önce bazılarını topladık – genel favoriler arasında pilili çiftler yer alıyor Favori Kız, Everlane*, Reformasyon*, Ve Abercrombie*, düz ön çiftlerle İyi Amerikalı,* MMLaFleurVe Ann Taylor. (* = artı beden; minyon ve uzun bedenlerle ilgili notlar için gönderiye bakın). Biz de geniş paça pantolonlarla hangi ayakkabıların giyileceğine dair düşüncelerimizi paylaştık! En son favori geniş paça pantolonlarımız arasında şunlar yer alıyor (2024 itibariyle):Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Satış Temsilcisi