2024'te eBay'de En Çok Satan Ürünler

En çok satan markalardan bazılarının çevrimiçi mağazalarını oluşturmak için eBay'i seçtikleri bir sır değil. Bir eBay satıcı hesabı oluşturmak, platformun birçok olanağına ve avantajına kapı açar. Hedef kitleden reklama ve temel ürün odaklı kategoriler için çoklu satış seçeneklerine kadar her şeyi yapma şansınız var.

Dünya Çapında İzleyici. İle 138 milyon 2022'de aktif kullanıcılar sayesinde eBay satıcıları, ürünlerini en büyük küresel kitlelerden birine sergileme fırsatına sahip olacak. Sanal raflarınızı eBay'de en çok satan ürünlerle doldurun ve sunduğunuz ürünleri arayan milyonlarca alıcıya ulaşın. Daha büyük erişim, daha büyük gelir.

Satıcı Koruması. eBay arkanızdayken çevrimiçi satışlarınızı artırmaya odaklanın. Satıcı koruma ekibi, sorunları önceden takip ettiğinizden ve kuralları uyguladığınızdan emin olur. satıcı koruma politikasıve her zaman müşteri hizmetleri sağlayın. Sahte geri bildirimlerden diğer çeşitli sorunlara kadar, eBay bu duruma ayak uyduracak ve tüccarlarını koruyacaktır.

eBay Uygulaması. Güçlü eBay uygulaması sayesinde birden fazla cihazda zahmetsiz satış yapmak mümkündür. Fiyatları belirleyin, mevcut trendleri kontrol edin, telefonunuzdan doğrudan listelere fotoğraf ekleyin, bilgileri otomatik olarak doldurun, müşteri sorgularıyla etkileşimde bulunun ve hareket halindeyken eBay mağazanızı tam olarak çalıştırın.

Daha Düşük Ücretler. eBay ücretleri daha düşük ücretler diğer en iyi e-ticaret pazaryerleriyle karşılaştırıldığında. eBay'de, genellikle %13,25 + 0,30 $'a varan bir listeleme ücreti ve son satış ücreti vardır. Daha düşük ücretler, eBay satıcıları için daha fazla kar anlamına gelir ve bu da burayı başarılı bir e-Ticaret işi için tercih edilebilecek uygun bir pazar haline getirir.

Açık artırmalar. eBay dünya çapında popülerliğini kazandı en büyük açık artırma pazarı çevrimiçi. Öğeleri yalnızca doğrudan satmakla kalmaz, aynı zamanda bunları bir açık artırma için de listeleyebilirsiniz, böylece potansiyel olarak çok daha yüksek bir nihai satış fiyatına ulaşabilir ve satıcılara esneklik sağlayabilirsiniz. Açık artırmalarla daha fazla kazanın ve ürünlere tam fiyat potansiyellerine ulaşma şansı verin.

Ürün Çeşitliliği. Piyasadaki en çok satan ürünlerden araba parçaları gibi rastgele fırsatlara kadar. eBay, yasal olduğu sürece tüccarların hemen hemen her şeyi satmasına izin verir. Bize inanmıyor musun? İki kız kardeş bir keresinde eBay'de Illinois eyaletine benzeyen bir mısır gevreği satmıştı. 1.350$. Eşyalarınızın yeni sahibine layık olduğunu düşünüyorsanız eBay'de satabilirsiniz.

Nakliye Yardımı. eBay satıcılarının elde ettiği en önemli avantajlardan biri nakliye yardımıdır. Olağanüstü tasarruf adresine nakliye sırasında Küresel Gönderi Programı Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli lojistik seçenekleri ve çözümleri ile. Türünün tek örneği olan fırsatlarla zamandan ve paradan tasarruf edin ve listelemeleriniz için daha düşük gönderim maliyetleriyle alıcıların ilgisini çekin.


Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Satış Temsilcisi