2024'ün Kadınlar İçin En İyi İş Çantaları

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir ve Corporette® bu gönderideki bağlantılar aracılığıyla yapılan satın alma işlemlerinden komisyon kazanabilir. Bir Amazon Gelir Ortağı olarak, uygun satın alımlardan kazanıyorum.

Elbette, çalışan profesyonel kadınların dolaplarında hangi gardırop temel parçalarının olması gerektiğini hepimiz biliyoruz, ancak ilk kez bir tane satın alıyorsanız veya yere giydiğiniz bir parçayı değiştiriyorsanız, tam olarak bulmak zor olabilir. mağazalarda doğru enkarnasyon. “The Hunt”ta her kadının sahip olması gereken temel bir eşyayı bulmak için mağazalarda arama yapıyoruz.

Kadınlar için en iyi iş çantalarının bir özetini yaptığımızdan bu yana ÇOK uzun zaman geçti – şu anda favorileriniz hangileri, okuyucular? İş için sırt çantalarını mı yoksa başka bir tarzı mı tercih edersiniz?

0,02 dolarım karşılığında kadınlar için harika bir iş çantası:

  • fermuar gibi kapalı bir üst kısmı vardır
  • cepler, su şişesi kılıfları, hatta bazen işe gidip gelme ayakkabılarınız/spor ayakkabılarınız için fermuarlı bir dış bölme gibi düzenleme özellikleri vardır
  • çok ağır değil — tercih ettiğim malzeme her zaman naylon olmuştur; suni deri de oldukça hafif olacak; deriler ve kaplamalı kanvaslar en dayanıklı olanlardır ancak ağırlık eklerler
  • Özgeçmişinizin bulunduğu bir klasöre sığacak kadar büyük (eğer röportaj yapıyorsanız)
  • İDEALDE metal ayaklar, uzun bir iç anahtarlık ve dışarıdan erişilebilen bir cep gibi ek düşünceli ayrıntılar bulunur

Bir sürü seçeneği topladım: savurganlıklar, süper uygun fiyatlı çantalar, dizüstü bilgisayar çantaları, el arabası kollu çantalar (iş seyahati için tekerlekli valizinizin üzerine sığacak şekilde), iş çantalarına odaklanan daha küçük/bağımsız markalar ve vegan markalar.

Okuyucular, son zamanlarda çok sevdiğiniz bir iş çantası aldınız mı? Kadınlar için tüm zamanların en sevdiğiniz iş çantaları hangileri ve neden?

2024'te Kadınların En Son Favori İş Çantalarımız

(Lüks bir iş çantası mı arıyorsunuz? İşte en son özetimiz…)

Kadınlar İçin En Son Favori Uygun Fiyatlı İş Çantalarımız

2024'te 100 doların altında harika bir iş çantası mı arıyorsunuz? Kontrol etmek için favori noktalarımızdan bazıları şunlardır: Nordstrom Rafı Ve TJ Maxx — belirli bir stil içerir bu Amazon çantası 15 doların altında ve bu uygun fiyatlı hat Samsonit (özellikle bu sırt çantası). Everlane'in harika ReNew çantaları da 100 doların altında. Çok moda olan KÖTÜ çantalar genellikle 150 doların altındadır.

En Son Favori Dizüstü Bilgisayar Çantalarımız

İşte 2024'te iş için favori dizüstü bilgisayar çantalarımızdan bazıları:

En Son Favori İş Sırt Çantalarımız

Güncelleme: En iyi iş sırt çantalarını mı arıyorsunuz? 2024'teki favorilerimizden bazıları aşağıda; tüm ayrıntılar için gönderinin tamamına bakın!

En Son Favori Lüks İş Çantalarımız

En Son Favori Profesyonel Çantalarımız

Genelde profesyonel cüzdanların iş çantasından daha küçük olduğunu düşünürüm ama belki de o benim!

Harika bir profesyonel çanta mı arıyorsunuz? 2024'te okuyucular, aşağıdakiler gibi uygun fiyatlı çapraz çantalara bayılıyor: Cuyana, Lo ve OğullarıVe Madewell.

Bir profesyonel olarak hayatınıza uygun bir tasarımcı çantası açısından okuyucular, uygun fiyatlı lüks markaları seviyorlar. Chloé'ye bakın, polene, Çilek, DeMellierVe Mansur Gavrielve daha fazla tasarım çanta gibi Chloe (özellikle Marcie çizgi) ve Dut. (Para bir nesne değilse, Loewe Ve Bottega Venetta her zaman bir göz atmaya değer!)

Çok Özel Bir Kadın İş Çantası Türü Arıyorsanız Notlar

Kadınlar İçin En İyi İş Çantaları – Ofis Dostu ve İş Kıyafetleri İçin Harika

En İyi Amazon Çalışma Çantası: Nodykka

15 doların altındaki en iyi Amazon çalışma çantası

Uygun fiyat açısından Amazon'u yenmek zordur; ancak genellikle ödediğinizin karşılığını alırsınız, bu yüzden buna dikkat edin. Yine de bu Nodykka'nın en çok satan ürünü 22.000'den fazla parlak yoruma sahip, 100'den fazla renkte (!!!) geliyor ve yorumcular çantanın ne kadar uygun fiyatlı, hafif ve çok yönlü olduğunu beğeniyor.

(Bir başka harika Amazon çantası seçeneği: bu püsküllü çanta Dreube60.000'den fazla harika yorumla.

Daha fazla düzenleme/cep içeren bir çanta arıyorsanız, Amazon'da yaklaşık 15 $ karşılığında bez çantalar için ekstra parçalar satın alabileceğinizi unutmayın. Omystyle Ve Öyle olsun her ikisi de inanılmaz derecede yüksek puan aldı. Ayrıca şu adresten bir ton düz dizüstü bilgisayar kılıfı da alabilirsiniz: Amazon veya BÜYÜK stil çeşitliliği Toplum 6.

Kontrol etmek için favori noktalarımızdan bazıları şunlardır: Nordstrom Rafı Ve TJ Maxx — belirli bir stil içerir bu Amazon çantası 15 doların altında ve bu uygun fiyatlı hat Samsonit (özellikle bu sırt çantası). Everlane'in harika ReNew çantaları da 100 doların altında. Çok moda olan KÖTÜ çantalar genellikle 150 doların altındadır.

En İyi Hafif, Profesyonel Çanta: Tory Burch Ella

siyah kadın çantası

Hiçbir zaman büyük Tory Burch ambleminin büyük bir hayranı olmadım (bu “kibirli“Süreklilik, eğer umursuyorsan?), ancak hafif ve zamana karşı dayanıklı, yüksek dereceli naylon torbalar bulmak zordur. Bu YILLARDIR en çok satanlar arasında yer alıyor – uygun fiyatlı, klasik ve hafif bir röportaj çantası arıyorsanız, bu harika bir yatırımdır. Nordstrom'da fiyatı 198-228 dolar arasında ve artık geri dönüştürülmüş naylondan yapılmış bir versiyon sunduklarını görmek harika.

Daha uygun fiyatlı ama daha yumuşak bir seçenek şudur Tumi Voyageur çantası, 69 dolara satışta – ancak bunda tekerlekli çantanız için bir taşıma arabası kılıfı var. Ayrıca şuna da bakın: Lo ve Oğulları Mükemmel naylon poşetler için, çoğu şu anda %50 indirimli.

Kadınlar İçin En İyi Dönüştürülebilir İş Çantası: Lo & Sons

iş için siyah dönüştürülebilir sırt çantası

Okuyucular tarafından sevilen bir sürü Lo & Sons çantası var (bunlar her zaman en iyi iş çantaları listemizde yer alıyorlar!), çoğu şu anda satışta – Seville dizüstü bilgisayar çantası, OG. Ben öne çıkıyorum Rowledge Bunun nedeni, iş için uygun bir sırt çantası olan ve üst saplı kuzey/güney çantasına dönüşen sıra dışı bir çantadır. Eğer böyle bir şey arıyorsanız kesinlikle Lo & Sons'u düşünün.

Bir diğer süper popüler kuzey/güney çantası (ancak sırt çantası değil) Madewell'in Taşıma çantası.

En İyi Fermuarlı Deri Çanta: Cuyana

siyah kadın çantası

Üst kısmı fermuarlı, klasik bir deri tote çanta arıyorsanız sanırım çoğu okuyucu bu konuda hemfikir olacaktır. Cuyana çantası odur. Daha küçük bir marka, insanlar deriden ve dayanıklılıktan övgüyle söz ediyor, 10 renk seçeneği var, monogramlı olabilir, ek parçalar veya ekleyebileceğiniz teknik kılıflar var – ve fiyatı sadece 195 dolar. Markanın web sitesinde ayrıca “derinin izlenebilirlik, kaynak tüketimi ve atık su arıtımı gibi önlemlere göre sorumlu bir şekilde tabaklanmasını sağlayan” LWG Silver sertifikasına sahip oldukları belirtiliyor.

En İyi Savurganlık İş Çantası: Bottega

profesyonel kadın Bottega Veneta'dan koyu yeşil renkte lüks iş çantası tutuyor

Bir savurganlık çantası mı arıyorsunuz? Burada çok güzel çantalar var. Sanırım şu anda ağzımın suyu aktığı resimdeki Bottega Venetta Doğu/Batı Çantası – çok havalı görünüyor. Yine de ben her zaman Bottega hayranıyım, çünkü derilerinin ve işçiliğinin kusursuz olduğunu düşünüyorum ancak marka bilinirliği, logolu bazı markalardan daha düşük.

Resimdeki çantanın fiyatı 2450 dolar Neiman Marcus; Ağa bağlamak bazı seçenekler de var.

Ek olarak Bottega'nın çantalarışık iş çantaları arayışındaysanız şunu da düşünebilirim: Bottega Veneta, Dut, Saint Laurent, AnahtarVe Demellier. Tabii ki, büyük işlerde çalışan birçok okuyucumuzun (daha uygun fiyatlı) işlerini sevdiklerini belirttiklerini unutmayın. Lo & Sons çantalarıayrıca onların Tümi.

Okuyucular, söyleyin; sizce 2024'te kadınlar için en iyi iş çantaları hangileri?

Sosyal medya resim kredisi: Shutterstock / Süper kireç.

Bu özelliği beğendiniz mi? Diğer son taksitlere göz atın!Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Satış Temsilcisi