Haftanın Takımı: Cuyana

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir ve Corporette® bu gönderideki bağlantılar aracılığıyla yapılan satın alma işlemlerinden komisyon kazanabilir. Bir Amazon Gelir Ortağı olarak, uygun satın alımlardan kazanıyorum.

Yoğun çalışan kadınlar için takım elbise genellikle sabahları giyilmesi en kolay kıyafettir. Genel olarak bu özellik, sizin kadar klasik ve basit olması gereken kadınlara yönelik röportaj takımlarıyla ilgili değil; bunun yerine, biraz farklı, modaya uygun ancak profesyonel olan takım elbiseyle ilgili. Ayrıca: 2024'ün en iyi kadın takım elbiselerini içeren büyük derlememizi güncelledik!

Geçenlerde Cuyana'ya bakıyordum ve daha çok takım elbise seçeneğine sahip olduklarını fark ettim – ve bu ilginç “drapeli kollu” blazer ilgimi çekti.

Kabarık kolların geri döneceğini düşünüyorum, ancak bu trendin geri dönmesi için hâlâ ilk günler gibi geliyor; dolayısıyla ceket size biraz sıradışı görünebilir. Ama bunu sevdim! Deri yakayı, dantelli beli ve evet omuzun üst kısmındaki dökümlü, kabarık detayı seviyorum.

Blazer fiyatı 398 dolar ve XS-XL bedenleri mevcut; onunla giymeni tavsiye ediyorlar ipek geniş bacak pantolonu.

(Psst: yakın zamanda Etsy'de alabileceğiniz bazı dramatik ceketleri topladık!)

1.17.24 notunun iş kıyafeti satışları

Favorilerimiz kalın harflerle yazılmıştır!Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Satış Temsilcisi