Haftanın Takımı: Ann Taylor

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir ve Corporette® bu gönderideki bağlantılar aracılığıyla yapılan satın alma işlemlerinden komisyon kazanabilir. Bir Amazon Gelir Ortağı olarak, uygun satın alımlardan kazanıyorum.

Yoğun çalışan kadınlar için takım elbise genellikle sabahları giyilmesi en kolay kıyafettir. Genel olarak bu özellik, sizin kadar klasik ve basit olması gereken kadınlara yönelik röportaj takımlarıyla ilgili değil; bunun yerine, biraz farklı, modaya uygun ancak profesyonel olan takım elbiseyle ilgili. Ayrıca: 2024'ün en iyi kadın takım elbiselerini içeren büyük derlememizi güncelledik!

Şu anda avlanıyorsanız, ister bu güzel koyu mavi gibi daha açık maviler, ister kobalt gibi daha doygun maviler olsun, piyasada bir sürü mavi takım elbise var.

Bu Ann Taylor takımı harika görünüyor çünkü neredeyse mükemmel bir renk; gardırobunuzda farklı bir şey olacak kadar mavi ama gri bir takım elbiseyle giyeceğiniz her şeyle giyilebilecek kadar hafif ve yumuşak. (Yaz için açık mavi takım elbiselerin her zaman en çok yönlü takımlardan biri olduğunu düşünmemin nedenlerinden biri de budur!)

Bu takım elbise serisinde birbiriyle eşleşen iki blazer, iki çift pantolon, bir pilili elbise ve bir kalem etek yer alıyor; fiyatları 109 ila 198 dolar arasında, normal ve minyon bedenlerde.

Benzer bir şey mi arıyorsunuz? Daha fazla açık mavi takım elbiseye göz atın: Reis Ve Ben konuştumve şanslı artı bedenler 1.Devlet; Erkek fatma ayrıca sportif açık mavi seçenekleri de mevcut. Şortlu bir takım elbise (ya da belki sadece bir blazer) arıyorsanız, Cinq à Sept'in güzel bir alternatifi var.Fransız mavisi.”

Biraz daha doygun bir şey istiyorsanız, şu anda bir sürü harika kobalt kıyafeti var. Ann Taylor, Teori, Veronica Sakal, LiverpoolVe Tahari.

Psst: Belirli renklerde takım elbise arayışındaysanız, renkli takım elbise seçenekleriyle ilgili bu yazıyı güncellemeye başladık.

1.24.24 notunun iş kıyafeti satışları

Favorilerimiz kalın harflerle yazılmıştır!Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Satış Temsilcisi