Hafta Sonu Açık Konusu – Corporette.com

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir ve Corporette® bu gönderideki bağlantılar aracılığıyla yapılan satın alma işlemlerinden komisyon kazanabilir. Bir Amazon Gelir Ortağı olarak, uygun satın alımlardan kazanıyorum.

Aklında bir şey mi var? Bunun hakkında burada sohbet edin.

Çoğu amaç için sağlam bir tişört kızı olma eğilimindeyim, ancak sıklıkla sahip olmam gereken harika bir baskılı tişört buluyorum. Şu anda Barınak hem uzun hem de kısa kollu bir demet var ve bu muhteşem pembe ve kırmızı çiçek baskısı beni çağırıyor.

Bence şortla harika görünüyor, ama aynı zamanda bir hırka veya klasik blazerin altına katmanlı olarak da harika görünebilir, hatta rahat bir hava için uzun bir etekle giyilebilir. Tişört 49$ Nordstromve en az 9 baskı daha geliyor (bazıları büyük beden). (Ayrıca diğer ek baskıları da şu adreste bulabilirsiniz: Zappo'lar, SanctuaryClothing.comVe Amazon.)

Eğlenceli baskılara sahip tişörtler mi arıyorsunuz? Kontrol edilecek bazı klasik markalar şunları içerir: Ted Baker, Boden, TalbotlarVe Kit. Bunlar daha gündelik tarafta olabilir, ama aynı zamanda şuna da bakın: Tommy Bahama.

Çizgili tişörtler arıyorsanız, Boden, H&MVe AYR harika görünen tonlarca seçeneğiniz var. Ayrıca çizgili gömlekleri kazakların altına katlamayı seviyorsanız, bu AllSaints tişörtü bu amaç için mükemmel görünüyor…

1.24.24 notunun iş kıyafeti satışları

Favorilerimiz kalın harflerle yazılmıştır!Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Satış Temsilcisi