Çeşitli Aktiviteler için Favori Kulaklıklarınız Hangileri?

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir ve Corporette® bu gönderideki bağlantılar aracılığıyla yapılan satın alma işlemlerinden komisyon kazanabilir. Bir Amazon Gelir Ortağı olarak, uygun satın alımlardan kazanıyorum.

İşte bugün için kolay bir soru: Çeşitli aktiviteler için en sevdiğiniz kulaklıklar veya kulaklıklar hangileri? Telefonda konuşmak, egzersiz yapmak, şehirde yürümek ve daha fazlası için en iyi kulaklıklar hangileridir?

(“Şehirde yürümenin” ayrı bir şey olduğunu düşünüyorum çünkü çoğu zaman açık olan çok sayıda metro/kanalizasyon ızgarası var, en azından banliyöde veya patikada yürüyüşe kıyasla… ama belki de bu benim ?)

0,02 dolarım için…

Çeşitli Faaliyetler İçin En İyi Kulaklıklar

Genel Olarak En İyi Kulaklıklar

Apple airpod'ları

Genel olarak en sevdiğim kulaklığım, kocam için aldığım eski bir AirPod setidir (ki kendisi tüm gün telefondadır!), ama o onu hiç kullanmadı, bu yüzden artık ona sahibim ve onu seviyorum. Seslerin netliğini, kulaklarımdaki rahatlığı ve iPhone'umla kolayca senkronize olmalarını seviyorum.

Telefon görüşmeleri için onları seviyorum, ancak iş için çok sık telefon görüşmeleri yapmıyorum… ama şehir yürüyüşü veya daha yorucu koşular/koşuları için onları sevmiyorum. (Sanırım benimki ikinci nesil, buradan ulaşabilirsiniz. Hedef şu anda 129$’a…)

(Elbette yapıyorlar “kaybolmaya karşı” kayışlar AirPod'lar için…)

Çalışmak İçin En İyi Kulaklıklar

model, kulağın üzerinden ve boynun arkasından geçen kırmızı kulaklıklar takıyor;  kemik iletimini içerirler

Egzersiz yaparken en sevdiğim kulaklıklar… yani, avlanıyorum! Okuyucuların övgüler yağdırdığını biliyorum Powerbeats Pro birlikte SHOKZ Açık Kulak Kemik İletimli Spor Kulaklık önce. (Yukarıdaki modelde resim — Amazon'da 23.000'den fazla iyi derecelendirmeye sahip ve fiyatı 129 dolar.)

En Uygun Fiyatlı Kulak Üstü Kulaklıklar

gökkuşağı aydınlatmalı ayrıntılara sahip kablosuz bluetooth kulaklık

En sevdiğim evin etrafında dolaşan kulaklıklarım kulak üstü, bluetooth tarzı çocuklarımdan biri için aldım – beğenmedi, bu yüzden kullanıyorum ve 30 dolara kadar harika – kolayca bağlanıyor, yeterince net. Çoğunlukla temizlik yaparken veya düzenleme yaparken kullanıyorum, ancak aynı zamanda birkaç şehir yürüyüşünde de kullanışlı oluyor. (Herkesin her zaman güvendiği Bose kulaklıklarda netliğin ve sesin ÇOK daha iyi olduğundan eminim – ancak benim sesli kitap veya hafif bir arka plan müziği dinleme amaçlarım açısından gayet iyiler.)

Okuyucular, çeşitli aktiviteler için en sevdiğiniz kulaklıklar hangileri? Egzersiz yapmak, önemli telefon görüşmeleri yapmak, keşfetmek ve daha fazlası için ne giyersiniz?

Stok fotoğrafı Stencil aracılığıyla.Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Satış Temsilcisi