Haftanın Takımı: Henning x Universal Standard

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir ve Corporette® bu gönderideki bağlantılar aracılığıyla yapılan satın alma işlemlerinden komisyon kazanabilir. Bir Amazon Gelir Ortağı olarak, uygun satın alımlardan kazanıyorum.

Yoğun çalışan kadınlar için takım elbise genellikle sabahları giyilmesi en kolay kıyafettir. Genel olarak, bu özellik, kadınlar için olduğu kadar klasik ve basit olması gereken röportaj kıyafetleriyle ilgili değil; bunun yerine, biraz farklı, modaya uygun ancak profesyonel olan takım elbiseyle ilgili. Ayrıca: 2024'ün en iyi kadın takım elbiselerini içeren büyük derlememizi güncelledik!

Ooh: Eski lüks/bağımsız marka Henning'in hala bir şekilde başarılı olduğunu görmek beni heyecanlandırıyor – Universal Standard'ın artık işbirliği onlarla! Pantolonlar, bluzlar ve bu pantolon takımları gibi çok sayıda harika temel parça var.

00-40 (4XS-4XL) bedenlerde mevcuttur ve hem siyah hem de hoş kahverengi bir “midilli” renkte gelir. Pantolonun fiyatı 198 dolar ve kruvaze blazer 298 dolar. (Ayrıca harika bir şey var temel kılıf elbiseancak ne yazık ki söyleyebileceğim kadarıyla eşleşen bir blazerle birlikte gelmiyor.)

Daha harika temel takım elbise mi arıyorsunuz? Bu Boden'den ponte takımı gözüme çarptı çünkü geniş bacaklı pantolonlar mükemmel görünün (eşleşen parçaların çoğunu ortaya çıkardığı için “acı biber” ile bağlantı veriyorum, ancak aynı zamanda siyah ve lacivert renkte de geliyor); 00-22 bedenleri mevcuttur.

1.24.24 notunun iş kıyafeti satışları

Favorilerimiz kalın harflerle yazılmıştır!Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Satış Temsilcisi