Kahve Molası: Aiden Sivri Burunlu Topuklu Ayakkabı

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir ve Corporette® bu gönderideki bağlantılar aracılığıyla yapılan satın alma işlemlerinden komisyon kazanabilir. Bir Amazon Gelir Ortağı olarak, uygun satın alımlardan kazanıyorum.

E'MAR markası benim için yeni, ancak klasik bir iş topuğu arayışındaysanız bu pompa harika değerlendirmeler alıyor. Aynı tonda deri kafes kaplamayı seviyorum ve etiketin “çoğu salon ayakkabısında bulunmayan optimum hizalama için tasarlanmış yerleşik ultra ince karbon fiber dolgu” özelliğine sahip konfor odaklı teknolojisi ilgimi çekiyor. Aynı zamanda çift katmanlı hafızalı köpük ve stratejik olarak kavisli eğim içeren yenilikçi, kaymaz bir tabana da sahip.” Güzel!

Yorumculardan biri ayakkabı hakkında övgüler yağdırdı ve şunları söyledi: “Genellikle topuklu ayakkabılarla çok kötü vakit geçiriyorum ve sıklıkla bir çift rahat ayakkabıyı giyiyorum ama bu bir oyun değiştirici oldu. Aiden'ın tasarımının yanı sıra bu MUHTEŞEM pompanın ayak kavisi desteğini ve konforunu da seviyorum. Çok düşünülerek tasarlandığını söyleyebiliriz.”

Diğer pek çok yorumcu da onun iltifatlarını yineleyerek, saatlerce bu ayakkabılara dayanabileceklerini, şimdiye kadar giydikleri en rahat yüksek topuklu ayakkabılar olduklarını ve ayakkabıların çok yıprandığını belirtti.

Ayakkabılar 375 dolar Nordstrom.

{ilişkili: Rahat Topuklu Ayakkabı Rehberimize göz atın!}

1.24.24 notunun iş kıyafeti satışları

Favorilerimiz kalın harflerle yazılmıştır!Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Satış Temsilcisi