Kurtarmaya Hediyeci

Hayvan barınaklarının karşılaştığı en büyük zorluklardan biri, kapılarından içeri giren terk edilmiş, istismara uğramış, ihmal edilmiş ve kaybolmuş hayvanların bakımıyla ilgili maliyetlerdir. Hayvan bakım ürünlerinden temizlik ve ofis malzemelerine kadar her şey hızla bir araya geliyor ve çoğu insancıl kuruluş, geçimini sağlamak için destekçilerinin cömertliğine güveniyor.

Devam eden bağış ihtiyacı söz konusu olduğunda, Maryland'deki herkese açık bir sığınma evi olan Harford County İnsani Yardım Derneği de bir istisna değildir. Ancak İcra Direktörü ve uzun süredir hayvan refahı savunucusu olan Jen Swanson'un yaratıcılığı sayesinde bu barınak, bağışlanan eşyaların alınmasında farklı bir yaklaşımdan yararlanıyor.

Giftster Yardım Ediyor Yüksek Öncelikli Bağış Öğeleri Alın

Peki Jen neyi farklı yapıyor? Barınağının en çok ihtiyaç duyduğu eşyaların paylaşılabilir bir istek listesini oluşturmak için Giftster'ı kullanıyor.

Jen, Giftster'ı ilk kez kız kardeşinin bebeğinin ilk doğum günü için bir doğum günü dilek listesi oluşturmak için kullandığında keşfetti. Kendi 40'ıylabu Doğum günü yaklaşırken Jen, kendisi için hediye yerine barınak için bir liste oluşturmak ve bunu ailesine ve arkadaşlarına göndermek için Giftster'ı kullanmaya karar verdi.

Destekçiler her zaman en çok hangi öğelere ihtiyaç duyulduğunu sorduklarından, Giftster insanlara en çok neye ihtiyaç duyulduğunu ve bunları nereden satın alabileceklerini bildirmenin harika bir yoludur.

Bazı kar amacı gütmeyen kuruluşlar Amazon'u istek listeleri için kullansa da, özel ürünler genellikle Amazon'da bulunmaz veya başka yerlerde daha ucuza bulunabilir. Giftster çözüldü

Jen'in çeşitli web sitelerindeki öğeleri tek bir sayfada kolayca derlemesine olanak tanıyarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Jen şu anda Giftster istek listesini sadece ailesi ve arkadaşlarıyla paylaşıyor olsa da, sonuçta bunu sosyal medya aracılığıyla tanıtmayı planlıyor.

Harford County İnsani Yardım Derneği, her yıl yaklaşık 4.500 hayvana yiyecek, barınak, sıcaklık, tıbbi bakım ve sevgi dolu ilgi sağlayan, kar amacı gütmeyen özel bir kuruluştur. Ayrıca hayvan kontrolü tarafından toplanan veya ele geçirilen hayvanların bakımına ilişkin ilçe sözleşmeleri de var. Jen Swanson ve ekibinin becerikliliği sayesinde Harford County İnsani Yardım Derneği, topluluğundaki evsiz ve istenmeyen hayvanlar için fark yaratmaya devam ediyor. Bu kuruluş hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız şu adresi ziyaret edin: http://www.harfordshelter.org/.

insancıl logo

KaydetmekKaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Satış Temsilcisi