Kahve Molası: Yağmur Loafer'ları – Corporette.com

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir ve Corporette® bu gönderideki bağlantılar aracılığıyla yapılan satın alma işlemlerinden komisyon kazanabilir. Bir Amazon Gelir Ortağı olarak, uygun satın alımlardan kazanıyorum.

Bu Tory Burch mokasenleri birkaç gün önce gözüme çarptı, ilk olarak övgü dolu eleştiriler alıyorlardı – sonra adını fark ettim ve gözlerimi ovuşturdum: Bunlar lastik ayakkabılar mı?

Gerçekten de öyleler Tory Burch'un web sitesi açıkça ortaya koyuyor. Kauçuk yapısı onları su geçirmez hale getirir ve “ağır jarse astarı” onları rahat tutar. Üstteki logoyu ve bu kadar mutlu, parlak bir sarı renkte gelmelerini de seviyorum.

Onlar 248 dolar Nordstrom Ve Tory Burch.

Benzer bir şey mi arıyorsunuz? İş için favori mokasenlerimizden bazıları Sam Edelman, EverlaneVe Madewell. Daha klasik bir şey istiyorsanız okuyucular bayılır Sperry Ve Ferragamo; rahatlık istiyorsan Vionik Ve Dr. Scholl'un her ikisinin de seçenekleri var. Bu arada, biraz daha kadınsı veya sarkık bir şey istiyorsanız, Tory Burch mokasen ayakkabıları hepsi Nordstrom'da gerçekten yüksek puan aldı (özellikle bu “bale mokasen“)! (Tory Burch ayrıca şunu da yapıyor: “yağmur mokasen“Yağmurlu havalarda çok fazla işe gidip geliyorsanız!)

2.5.24 notunun iş kıyafeti satışları

Favorilerimiz kalın harflerle yazılmıştır!Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Satış Temsilcisi