Haftanın Takımı: 87Origins

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir ve Corporette® bu gönderideki bağlantılar aracılığıyla yapılan satın alma işlemlerinden komisyon kazanabilir. Bir Amazon Gelir Ortağı olarak, uygun satın alımlardan kazanıyorum.

Yoğun çalışan kadınlar için takım elbise genellikle sabahları giyilmesi en kolay kıyafettir. Genel olarak bu özellik, sizin kadar klasik ve basit olması gereken kadınlara yönelik röportaj takımlarıyla ilgili değil; bunun yerine, biraz farklı, modaya uygun ancak profesyonel olan takım elbiseyle ilgili. Ayrıca: 2024'ün en iyi kadın takım elbiselerini içeren büyük derlememizi güncelledik!

Bu takım elbise şu anda gördüğümüz birçok şeyden çok farklı hissettiriyor ve bunu seviyorum. Belirgin şerit, yumuşak renkler nedeniyle daha az karikatürize hissettiriyor ve cilalı ama rahat görünüyor. (Eşleşen bir şort olmadığına neredeyse şaşırdım.)

Shopbop'ta pantolon 145 dolar, blazer ise 200 dolar. Merkezi Lagos, Nijerya'da bulunan 87Origins markası, kendilerini “modern, sade ve son derece çok yönlü gardırop temel parçaları” yaratan biri olarak tanımlıyor.

Baskılı veya desenli bir takım elbise mi arıyorsunuz? 2024 itibariyle, daha geleneksel baskılar için MMLaFleur'un çok hoş bir seçeneği var. balıksırtı seçeneği ve kendine özgü ekose; J.Crew ayrıca bir fildişi ekose. Erkek fatma Normal ve büyük bedenler için hoş bir ince çizgili seçeneği var. Banana Republic'in güzel bir yanı var orta kahverengi ekose yanı sıra bazı güzel ince çizgili87Origins ise çok güzel çizgili keten takım. Takım elbiselere yönelik daha sıra dışı baskılar ve desenler için, Boden belli belirsiz 60'lardan ilham alan “elmas teras” desenine sahiptir.

2.5.24 notunun iş kıyafeti satışları

Favorilerimiz kalın harflerle yazılmıştır!Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Satış Temsilcisi