Giftster neden hediye istek listeleri konusunda Pinterest'ten daha iyi?

Başkalarıyla Giftster hakkında konuştuğumda ara sıra şunu duydum: “Ah, bunu Pinterest'te yapıyorum.” Artık hevesli bir Pinterest kullanıcısıyım ancak Pinterest istek listenizdeki öğeleri paylaşmak için en etkili yer değil. Bunun için Giftster'a ihtiyacınız var.

Daha geçen hafta yengemle bu konuyu konuştuk. Ben Pinterest'ine bakabilecekken neden Giftster'a bir liste koymasını istediğimi bilmek istedi. Ona bunu söyledim.

Son zamanlarda evi için istediği eşyaların listesine bir güveç kabı ekledi. Diyelim ki annesi, kayınvalidemiz ve ben bunu listeye aldığını gördük ve hep birlikte ona bir güveç vermeye karar verdik. 3 adet güveç alacaktı.

Ve dönüş hattına gidecekti.

Giftster istek listesini ve hediye vermeyi kolaylaştırır. Eğer görümcem bu güveci Giftster Noel listesine koyarsa annesi, kayınvalidemiz ve ben bunu göreceğiz. Birimiz rezerve edebilir, sonra diğer ikimiz ona aynı fiyata verecek başka bir şey seçebilir.

Giftster'ın tatilinizi ve istediğiniz zaman hediye listelerinizi oluşturup paylaşmanız için en iyi yer olmasının bazı ek yolları şunlardır.

Tatil alışveriş listenizi oluşturun

Pinterest ayrıca alışveriş listenizi oluşturmanıza da yardımcı olmaz. Giftster ile istek listesindeki bir ürünü rezerve ettiğinizde bu ürün doğrudan alışveriş listenize gider. Daha sonra cep telefonunuzdan erişebilirsiniz.

Hediye tercihlerini kontrol edin

Mobil Giftster ile gittiğiniz her yerde ailenizin tüm hediye tercihleri ​​elinizin altında. Tahmin etmek yok, birisinin belirli bir öğeyi beğenip beğenmediğini anlamaya çalışmak yok. Her şey elinizin altında.

Çevrimdışı öğeler ekle

Giftster'ın harika özelliklerinden biri de istek listenize kesinlikle her şeyi ekleyebilmenizdir. Çevrimiçi olması gerekmez. Pinterest'te pinleriniz bir web sitesine ve görsele referans verir.

Belirli bir hediyeyi gerçekten ne kadar beğeneceğinize öncelik verin

“Ah, buna sahip olmak isterdim” ile “eeeeeeeee – bunu gerçekten çok isterim!” arasında belirgin bir fark var. Giftster ile, hediye verenlerin hayatınızda en çok hangi hediyeleri istediğinizi belirlemek için yıldız derecelendirmelerimizi kullanabilirsiniz.

Benim için fark çok açık. Hediye fikirlerinizi Pinterest'ten alabilirsiniz ancak gerçekten istediğiniz hediyeleri Giftster istek listenizde listelediğinizden emin olun.

Giftster tatil hediye listenizi bugün oluşturun.Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Satış Temsilcisi