Noel Dilek Listenize Deneyimler ve Maceralar Ekleme

Not: Bazen Giftster üyelerimiz için o kadar uygun görünen bir şirket veya hizmet buluruz ki paylaşmadan edemeyiz. Konuk blog yazarı Kristen Matthews'un son gönderisine göz atın ve Cloud 9'un neler sunabileceğine bir göz atın.

Bu tatil sezonunda Giftster'da Noel listenizi hazırlarken, en üste bazı “deneyim hediyeleri” yazmak isteyebilirsiniz.

Deneyim hediyeleri şunları yapmanızı sağlar: git yap bir şey. Bunlar, maddi hediyelerin sıklıkla yaptığı gibi toz toplamak yerine anılar yaratacak macera, rahatlama, açık havada vakit geçirme veya birlikte zaman geçirme hediyeleridir.

Biraz deneyim hediyesi ilhamına mı ihtiyacınız var? Çıkış yapmak Cloud Livings'in İnternet sitesi. Cloud 9, insanların yapılacaklar listelerindeki öğeleri silmelerine ve kalıcı anılar yaratmalarına yardımcı olan birinci sınıf deneyim hediyeleri konusunda uzmanlaşmış bir deneyim hediyeleri şirketidir. Cloud 9, her macera seviyesi ve kişilik tipi için deneyimler sunar. Maceracılardan açık havadaki kişilere ve yemek sahnesi tutkunlarına kadar herkes için küçük bir şeyler var.

Web sitesini keşfedin ve Giftster'daki Noel listenize eklemek için favori deneyimlerinizi seçerek eğlenin. Başlamanıza yardımcı olmak için burada Cloud 9'un sunduğu en popüler hediyelerden bazıları yer alıyor.

Şampanya tostu sıcak hava balonu yolculuğu Renkli bir balonla berrak havada süzülün ve yolculuktan sonra biraz şampanyanın tadını çıkarın.

Bir günlüğüne savaş pilotu ol Deneyimli bir savaş pilotundan savaş uçağı uçurmayı öğrenin

Stok araba kullan Gerçek bir stok arabayı sürerken adrenalinizin akmasını sağlayın.

Şehir yemekleri, şarap ve bira turları Harika yiyecek ve şarapların tadına bakacağınız şehrinizde bir profesyonelin sizi gezdirmesine izin verin. Veya size rehberlik edecek bir bira uzmanıyla birlikte şehrinizin en iyi bira fabrikalarına göz atın!

Beyaz su raftingi Bir tur rehberiyle salınızda güvenli bir şekilde hızlı bir şekilde şarj edin.

Deneyim hediyeleri sadece anılar yaratmakla kalmıyor, aynı zamanda son araştırmalara göre deneyimler yaratan hediyeler kişinin genel mutluluğunu artırıyor. NY Times'ın bir makalesinde materyalizmin duygusal sağlığınız için kötü olduğu belirtiliyor. Araştırmalar, medyanın bizi maddi malların mutluluk getireceğine inandırmaya çalışırken, maddi mallardan elde edilen mutluluğun geçici olduğunu ve uzun vadede daha fazla strese neden olabileceğini gösteriyor. Bir Cornell çalışmak Mutluluğun bir deneyimin satın alınmasıyla arttığını, maddi bir malın satın alınmasıyla azaldığını göstermektedir.

Giftster listenizi arkadaşlarınız ve ailenizle ilişkilendirin çünkü deneyim hediyeleriyle ilgili en iyi şeylerden biri, bunların bir aile üyesiyle, arkadaşınızla veya sevgilinizle biraz zaman geçirmeniz için mükemmel bir yol olmasıdır. Ayrıca, gelecek Noel kutlamalarında konuşulacak veya gelecek yılın Noel kartında kullanılacak anılar yaratmak için düzinelerce fotoğraf çekimi de yapılacak.

En sevdiğiniz deneyimlerinizi bu yıl Giftster'daki Noel dilek listenize ekleyin ve ailenizin ve sevdiklerinizin size anılar hediye etmesine izin verin.

– Kristen Matthews, Konuk Blogcu



Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Satış Temsilcisi