Bu aile neden Giftster’ı seçti?

Giftster aileleri mutludur, hayatı sever ve açık ara en iyi hediyeleri verirler!

Fritzel Ailesi bunun büyük bir kanıtı.

Yıllardır, Giftster’ın hediye verme stresini nasıl attığını ve ailenizin yıl boyunca harika hediyeler vermesine nasıl yardımcı olduğunu sizinle paylaşıyorum. Ben sadece 2009’dan beri Giftster üyesi olan Jeffrey Kostecki’nin deneyimini ve onun ve eşinin ailesinin tüm hediye ihtiyaçları için Giftster’ı nasıl kullanmaya başladığını sizinle paylaşmak zorunda kaldım.

S: Giftster’ı ilk olarak nasıl öğrendiniz?

C: Web geliştirme yapan bir akraba, bunu yapan yalnızca aile kullanımına yönelik bir program oluşturacaktı, ardından bir Google aramasından Giftster’ı buldu ve özelliklerle çok daha sağlamdı, bu yüzden “hey, bunu kullanalım!” dedi.

S: Kurulumda herhangi bir zorluk yaşadınız mı?

C: Pek değil; oldukça düz ileri. Bir kullanıcı sorunu, insanlara aldıkları hediyeleri istek listelerinden çıkarmalarını veya “Bunu aldım” klasörüne taşımalarını hatırlatmak (bu, hoşuma giden yeni bir özellik).

S: Ailenizin Giftster’ı kullanmaya başlaması zor oldu mu?

C: Biraz. Sanırım ilk başta biraz “soğuk” geldi.. “Tamam, bu siteye gidin; bana bunu al” ama istediklerini başkalarına da iletmenin ne kadar kolay olduğunu görünce satıldılar. Ayrıca mükerrer hediyeleri de ortadan kaldırdı ve annenin herkes için merkezi bir iletişim noktası olarak hareket etmesi gerekmedi. 🙂 Alışverişimizin neredeyse %100’ünü internetten (Amazon) yaptığımız için birkaç fare tıklamasıyla istediğimiz zaman, istediğimiz kişi için alışveriş yapabiliyorduk.

S: Giftster’ı ne tür durumlar için kullanıyorsunuz?

C: Doğum günleri, Noel veya Babalar Günü veya Anneler Günü gibi özel günler. Hatta Bayrak Günü! (Tamam, Bayrak Günü değil… Kendimi kaptırdım ;-)).

S: Ailen ne kadar büyük?

C: Geniş bir ailemiz var. Wausau, WI, Dallas, TX, Minneapolis, MN, Güney Kore ve Fransa’da yaşayan ailelerimiz oldu veya şu anda var. Karımın geniş bir ailesi var ve bu, Giftster’ı birlikte kullandığımız grup.

S: Giftster’da en çok neyi seviyorsun?

C: iPhone için eşlik eden bir uygulaması var. Alışveriş yaparken paha biçilmez! Amazon ile “getirme” işini yapabilirsiniz ve otomatik olarak resim ve açıklamalar ekleyecektir – işte bomba! Kimliğinizde, bazı üyelerin her çocuk için ayrı ayrı bir şeyler listelemek için kullandığı birden fazla listeniz olabilir.

S: Giftster, ailenizin birlikte kutlama yapma yeteneğini nasıl değiştirdi?

C: Doğum günleri, Noel ya da özel günler için arzu edilen hediyelerin bir “canlı dilek listesi”ni sağlar ve artık gizlice bir dedektiflik yapmaya çalışan eşlerden veya erkek ve kız kardeşlerden fikir almaya çalışmamız gerekiyor. Bir aile üyesi, ihtiyaç duydukları veya istedikleri bir şey düşündüğünde, boş zamanlarında onu dilek listelerine eklerler.

Aileni bizimle paylaştığın için teşekkürler Jeffrey! Giftster’ın her hediye fırsatı için başvuracağınız araç haline geldiğini duyduğumuza çok sevindik.

Fritzeller ile tanışın! Dean, Blake Engel, Lane, Shelly, Jordan Prins, Sehee, Daniel, Jeffrey & Lori Kostecki, Darrell & Gabrielle. Giftster Ailesi 2009’dan beri!

Giftster ailesi misiniz? Hikayenizi duymayı çok isteriz! Bize bir e-posta gönderin [email protected] Konu olarak “Hediye Ailesiyiz”. Belki de ailenizin her seferinde nasıl doğru hediyeler aldığını paylaşacağız!

Stressiz hediye vermeye hazır mısınız? Bugün kayıt olun! Giftster herkese sevgi, neşe ve harika hediyeler yayıyor!

KaydetmekKaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi