Bu Babalar Günü’nde babama kravattan daha iyi bir şey verin

Babalar Günü’nün klişe hediyesi boyun bağıdır. Şimdi boyun bağları harika, özellikle de iş için bunları düzenli olarak takması gereken bir babanız varsa veya onlardan hoşlanan bir babanız varsa. Ama bir adamın kaç bağı olabilir? Amcamın durumunda cevap 300’ün üzerindeydi ama o gerçekten bağları severdi. Baban olmayabilir. Bu Babalar Günü’nü ona kravat vermediğiniz bir gün yapmak için babanızın Giftster listesine göz atın.

Babama Babalar Günü için aldığımı hatırladığım en güzel hediyelerden biri White Sox vs. Cubs maçına gitmemiz için biletlerdi. Bir patlama oldu! Birlikte oynadığımız ilk oyundu ve o zamandan beri yıllardır değer verdiğimiz bir anıydı.

Başka bir şey değilse, şu anda sahip olduğunuzdan daha iyi fikirler almak için babanızdan Giftster listesini güncellemesini isteyin (hala o kravat hakkında düşündüğünüzü biliyorum – kes şunu!). Babanız size “peki, bilmiyorum” cevabını verirse, dilek listesinin düşüncelerini başlatmasını sağlayacak birkaç ipucu:

Babanızın en sevdiği hobisi nedir?

Balık tutmak olabilir, kitap okumak olabilir, derin deniz dalışı gibi egzotik bir şey olabilir. Size en sevdiği hobinin ne olduğu hakkında bir fikir verebilirse, kendi başınıza bir fikir bulmaktan daha iyidir.

Babanızın yemek için en sevdiği yer neresi?

Kahve dükkanı? Restoran? Sormaktan asla zarar gelmez. Büyükbabama bir yıl Cracker Barrel’a bir hediye kartı verdim ve adama bir milyon dolar verdiğimi düşünürdünüz.

Babanızın en sevdiği atıştırmalık veya içecek nedir?

Babam simit sever mi? Neden bazı süslü tip veya çubuk kraker için alışveriş yapmıyorsunuz? Peki ya bu simitlerin yanına biraz hardallı tatlıya ne dersin? Ya da belki baban sana simitten nefret ettiğini söyler. Daha sonra nelerden hoşlandığını sorarak takip edebilirsiniz. İnternette bulabileceğiniz farklı gurme yiyecek ve içecek türlerine şaşıracaksınız. Babanızı bu yıl en sevdiği atıştırmalık veya içeceğin gurme versiyonuyla şımartın.

Babanıza verebileceğiniz en iyi hediye, elbette, onu aramayı hatırlamak ve ona “hey – babam olduğun için teşekkürler” demek. Bunu Giftster aracılığıyla bulunan harika bir hediye ile takip edin ve bunu çok özel bir Babalar Günü yapacağınızdan emin olun… ona bir kravat daha vermeye karar verseniz bile.

Bugün babanızın Giftster listesine göz atın.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi