Bu küçük özel bir şey için bile Giftster’ı kontrol edin

Birinin gününü aydınlatmanın bir yolunu mu arıyorsunuz? Sevdiğin birine biraz neşe vermek için mi? Hayatı biraz çıldırmış birinin yüzünü güldürmek için mi?

Tamam… bu pek işe yaramadı, ama sanırım fikri anladınız.

İster büyük ister küçük olsun, Giftster hepsine hediye vermenin anahtarıdır.

Tamam, tamam… yeterli kafiye.

Zaman zaman insanların Giftster gibi çevrimiçi bir dilek listesi kullanmanın hediye vermenin tüm sürprizlerini ortadan kaldırdığını söylediğini duyuyoruz. Bunun gerçeklerden daha uzak olduğunu düşünmeden edemiyorum. Birini ne kadar iyi tanıyor olursanız olun, hediyenizin gerçekten hedefe ulaşacağını bilmek her zaman güzeldir, özellikle de küçük bir şey olduğunda.

Ellerin gösterilmesi – kaç kişinin çekmecesi, rafı, dolabı vb. insanların onlara sırf iyi davrandıkları için verdiği rastgele şeylerle dolu? Sadece iki elim var ve ikisi de dimdik havada olacak. Bu düşünce elbette önemli ve insanların benim hakkımda düşündükleri için minnettarım, ama aynı zamanda, asla kullanmayacağım tüm bu düşünceli hediyeleri yeniden kullanma veya temizleme fikri bana baş ağrısı veriyor. .

Sadece düşünceli olmaya çalışarak kaç kişinin başını ağrıttığımı merak etmemi sağlıyor.

Vermeyi en sevdiğim “küçük ve özel” şeylerden biri bir gıda maddesidir: şekerleme, kahve, çay, kurabiye vb. Tüketilebilirdir, genellikle çok fazla yer kaplamaz ve eğer doğru türdeyse , insanı gülümsetiyor ki bu benim nihai hedefim. Ancak tanıdığım bazı insanlar için bunu yapmak diğerlerinden çok daha zor.

Mesela en iyi arkadaşımı al.

Mısır alerjisi olduğu için öylece dışarı çıkıp yenilebilir herhangi bir şey satın alamam. Ürüne birçok kez içinde mısırdan elde edilen bir madde olan bir ürün püskürtüldüğü için güzel bir meyve buketi bile söz konusu olamaz. Özellikle onun için Giftster’da güncellenmiş bir “favori şeyler” listesine ihtiyacım var. Bu şekilde, alerjisini tetiklemeyecek bir şey verebileceğimi biliyorum ve gerçekten nelerden hoşlandığını öğrenmek için fazladan zaman harcadığım için daha da çok takdir edecek.

Sizi grubunuzdakilerin listelerine bir göz atmaya davet ediyorum ve eğer onların günlük favorilerinden bazılarını listelememişlerse, onlara istek listelerinin alt kısmında bulunan bir liste güncelleme hatırlatıcısı gönderin. Bağlantı, özellikle bu fikirlerden bazılarını listelerine eklemelerini isteyebileceğiniz tam bir e-postaya düşecektir. Ayrıca, bu ekstra sürpriz için imzalamayı veya isimsiz tutmayı da seçebilirsiniz.

Bugün oturum açın ve gecikmeden o özel kişiden listesini hemen güncellemesini isteyin.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi