Bu Sevgililer Günü’nde basit ama harika bir hediye nasıl verilir?

Bir itirafım var. Şimdiye kadar verdiğim en iyi Sevgililer Günü hediyelerinden biri aslında benim diğer önemli kişim olmayan birine verildi. Ailemden kimseye verilmedi. Aslında, romantik bir ilişkim olduğu kimseye verilmedi. İş arkadaşım Chris’e yaklaşık 15 yıl önce verildi ve bugüne kadar hala anlatmak istediğim FAVORİ hikayelerimden biri!

Her yıl çalıştığım şirketlerden biri, Sevgililer Günü için Noel Baba’ya benzer bir hediye alışverişi yaptı. 15 dolarlık bir limitimiz vardı ve 3 gün boyunca küçük hediyeler verecektik. Bu yıl, iş arkadaşım Chris’in adını çizmiştim. Onu birkaç yıldır tanıyor ve çalışıyordum ve birbirimizi ve ailelerimizi iyi tanımıştık. Bir fikir hızla şekillenmeye başladı ve onu şımartmaya başlamak için sabırsızlanıyordum!

İlk gün ona en sevdiği çaydan bir kutu aldım (yanlış hatırlamıyorsam mandalina) ve kutunun içine şu notu koydum: “Şubat ayındayız, NS Burada…” Las Vegas, Arizona ve Hawaii’den (ziyaret etmeyi sevdiğini söylediği tüm yerler) bastırdığım resimlerle birlikte. Chris bana göstermek için ofisime koştu, heyecanla onu kimin bu kadar iyi tanıdığını bulmaya çalıştı. Sakinliğimi korudum ve içeride biraz mutlu dans ettim çünkü günün hediyesine konan düşünceyi ne kadar sevdiğini görebiliyordum.

Ertesi günün notu şöyleydi: “… Bugün nasılsın….” 2. günün kutusunda küçük bir tahta golf arabası vardı, çünkü onun hevesli bir golfçü olduğunu biliyordum. Masası için küçük bir şeydi ve önceki günkü çay kadar keyif aldı. Ama onu kimin bu kadar iyi tanıdığı ve ona bu hediyeleri verirken kimin bu kadar düşünceli olacağı konusunda kafası tamamen karışmıştı. Bir noktada beni taktığını düşündüm ama başka bir arkadaşım bana gerçekten hiçbir fikri olmadığını söyledi!

Son alışverişi yapmadan önce, bana karısının hediyelerin ne kadar harika olduğunu düşündüğünden bahsetti ve onun da Sevgililer Günü hediyesini ortaya çıkarmak için olduğu kadar hevesli olduğunu söyledi. Son hediyeyi aldı ve şu notu okudu: “…ama Şikago’dasınız, o yüzden ısınmak için bir içki alın ve harika bir Sevgililer Günü geçirin!” Kutunun içinde küçük bir bardak ve Crate & Barrel’dan martini zeytin seçkisi ve küçük, uçak boyutunda bir şişe Ketel One (en sevdiği votkası) vardı. Hediyeleri dağıttıklarında ofisindeydim ve o çok şok oldu, sevindi ve hala şaşkındı!

Gizli Sevgililer’in ortaya çıkma zamanı gelmişti. Yemek odasında toplandık ve birer birer insanlar onları kimin aldığını tahmin etmeye çalıştı. Chris ve ben yan yana oturduk. Sıra ona geldi ve bir iş arkadaşını tahmin etti, sonra bir başkasını, sonra bir başkasını. Etrafına bakındı ve düşündü, tahmin etmediğim beni kim bu kadar iyi tanıyabilir? Sonra bana baktı ve “Öyle mi?” dedi. SEN?!” Tek yapabildiğim gülmekti çünkü onu çok iyi yakalamıştım! Ona benim olduğumu söyledim ve bana en büyük kucaklamayı o verdi. Odadan çıktık ve hemen karısını arayıp haber vermek zorunda kaldı. Bunu şimdiye kadar parçası olduğu en iyi hediye değişimi ilan etti.

Peki neden bugün size bu hikayeyi anlatıyorum ve bunun sevgiliniz için alışveriş yapmanızla nasıl bir ilgisi var? Bu durumda yaptığım gibi, hediyeleri doğru bir şekilde almanın karmaşık olması gerekmediğine gerçekten inanıyorum, ancak kesinlikle düşünceli ve eğlenceli olması gerektiğine inanıyorum.

Ve işte burada Giftster en çok yardımcı olabilir!

Özel birinin dilek listesine bir göz atın. Sadece dilek listelerinde bulunanları değil, aynı zamanda hediye tercihlerinde ayrıntılı olanları da okuyun. Bir araya getirebileceğiniz ve onları şaşırtabileceğiniz küçük şeyler görüyor musunuz? Yoksa Sevgililer Günü için mükemmel olan büyük bir şey mi var? Yoksa tüm bunlar, birlikte koşabileceğiniz ve onların çoraplarını kıracağını bildiğiniz başka fikirlere ilham veriyor mu?

En sevdikleri şeylerin yanı sıra yapmayı en sevdikleri şeyleri de unutmayın. Her şeyi birbirine bağlamak için paketlerken el yazısı bir not eklemeyi düşünün. Biraz zaman ayırın ve hediye seçimini düşünün, görünecek ve bütçeniz ister 5 $ ister 500 $ olsun işe yarayacaktır. Ve unutmayın, sevgilinize bir hediye vermenin en önemli yanı, hediyenin nereden geldiğidir. sen!

Sevgililer Günü istek listenizi ve tercihlerinizi bugün kontrol edin!Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi