Burun Estetiği Yaptırmış Popüler Ünlüler Hakkında Fikir Alın

NS Estetik cerrahi pazarı, insanların yılda 50 milyar doların üzerinde harcama yapmasıyla son on yılda muazzam bir şekilde büyüdü. meme küçültme, büyütme ve diğer işlemler hakkında.

Bir zamanlar kozmetik cerrahi sadece zengin ve ünlüler için görülürken, şimdi vücutlarında hoşlanmadıkları bölgeleri geliştirmek isteyen herkes için çok daha erişilebilir hale geldi.

En yaygın olarak ‘burun estetiği’ olarak bilinen rinoplasti, inanılmaz derecede popüler bir kozmetik cerrahi işlemdir ve müzik ve film dünyasında ünlüler arasında son derece popülerdir.

İşte burun estetiği yaptıran ünlü ünlülerden bazıları ve ayrıca bu işlemi yaptırmayı düşünüyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı noktalar.

İnsanlar Neden Burun Estetiği Yaptırır?

Birçok insan estetik veya kozmetik cerrahinin kibir nedeniyle olduğunu varsayar. Aslında, ‘kozmetik’ kelimesinin ta kendisi bunu ima ediyor ama bu o kadar basit değil. çeşitli vardır bir insanın burun estetiği istemesinin nedenleri.

Burnundan köklü bir hoşnutsuzluk duyan biri için bu, zihinsel sağlıklarını etkiliyor olabilir. Birinin vücut imajı hakkında endişe, depresyon veya stres hissetmesi alışılmadık bir durum değildir ve burun son derece görünür durumdadır.

Diğer insanlar, burunlarının görünümüne ve şekline zarar veren bir yaralanma yaşamış olabilir; araba kazaları, boks veya ragbi gibi spor yaralanmaları veya tesadüfi bir kaza, iyileştikten sonra çarpık görünen kırık bir burnu bırakabilir.

O zaman, birinin solunum güçlüğü çekmesi veya doğum kusuru olması ve düzeltilmesi gereken sağlık nedenleri vardır.

Peki Burun Estetiği Yaptıran Ünlüler Kimler?

Ünlü kişilerin bu ve diğer ameliyatları yaptırdığını kabul etmesi, prosedürden herhangi bir korku veya damgayı kaldırmaya yardımcı olabileceğinden yardımcı olur. Birisi burun estetiği istiyor olabilir veya burun düzeltme ameliyatı ve hayran oldukları birinin aynı şeyi yaptığını görmek onlara güç verebilir.

Aktris, model ve iş kadını Christie Brinkley şimdi 67 yaşında ve her zamanki gibi harika görünüyor. Birisi sürekli göz önünde olduğunda, dergi kapaklarından televizyon görünümlerine kadar düzenli olarak onlara baktıklarında olabilecek kusurları görecek ve kozmetik cerrahi ile tüm sorunları gidermeyi seçti.

Christie Brinkley, yüzünde estetik ameliyat olduğunu açıkça söyledi. kırışıklıkları gidermek ve sorunlu alanları sıkılaştırmak için. Ancak burun ameliyatı olmadı.

İşte yine de burun estetiği ve muhtemelen başka kozmetik işlemler yaptıran beş kadın ünlü.

1) Laguna Beach ve The Hills şöhretinden Heidi Montag, meme büyütme hakkında çok konuşulan (ve fotoğraflanan) dahil olmak üzere bir dizi kozmetik prosedüre sahipti. Bununla birlikte, burun estetiği, zarif ve dar bir ‘yeni’ burun yaratarak ona çok dramatik bir görünüm değişikliği kazandırdı.

Kaynak: mirror.co.uk

2) Janet Jackson’ın estetik ameliyat geçirdiği bir sır değil ve burnu bugünlerde gençliğiyle kıyaslanamaz. Ancak, kardeşlerinden farklı olarak, ne kadar işlem yaptıracağı konusunda kendini sınırlamaya karar verdi ve doğal bir görünüm elde etmek için bunu minimumda tuttu.

Burun İşleri

Kaynak: wp.com

3) Blake Lively burun estetiği yaptırdığını kabul etmedi ama görünüşünün yıllar içinde değiştiği birçok kişiye açık görünüyor. Plastik cerrahi düşünüyorsanız, o zaman birini aramak isteyeceksiniz. uygun sertifika senin ülkende.

Burun İşleri

Kaynak: pinimg.com

Böyle sertifikalı bir cerrah, Blake’in büyük olasılıkla köprüsünü alçaltmak ve daraltmak ve uçtan bir miktar kıkırdak çıkarmak için harika bir sonuç bırakarak ameliyat geçirdiğini açıkladı.

4) Jennifer Gray, ameliyat olduğu gerçeğini asla saklamayan bir yıldız. Sonuçlardan memnun kaldı ve medya aracılığıyla prosedürü kabul etti.

Burun İşleri

Kaynak: pinimg.com

5) Jennifer Grey’den farklı olarak Ashlee Simpson, burun estetiği olduğunu asla kabul etmedi, ancak fotoğraflar kendileri için konuşuyor. Bir aile üyesi tarafından halka açıklanmasının bir nedeni, nefes alma problemlerinden muzdarip olması ve prosedürün sadece kozmetik değil, aynı zamanda yaşadığı bir sorunu tedavi etmesiydi.

Kozmetik Cerrahi

Kaynak: mirror.co.uk

İnsanlar Burun Estetiğini Yaptırmak İçin Nereye Gidiyor?

Çoğu insan için yerel bir cerrahı tercih etmek normaldir. Saygın ve mükemmel bir sicile sahip birini bulmanız gerekecek. Referansları, öncesi ve sonrası fotoğrafları vb. kontrol edin.

Ancak, birçok insan yurtdışına gitmeyi tercih ediyor. İngiltere, Paris, Dubai ve ABD’de burun düzeltme ameliyatı yapabilen birçok harika cerrah var. Medikal turizm çok popüler hale geliyor ve en büyük üç destinasyon Brezilya, Malezya ve Tayland. Çin en çok burun estetiğinin yapıldığı yer.

Tropik bir bölgede ameliyatı dinlenme ve iyileşme ile birleştirmek birçok kişiye hitap ediyor. Diğerleri Güney Afrika’da bir safariyi göğüs büyütme ile birleştirmeyi sever. İşleminizin nerede yapılmasını seçerseniz seçin, dikkat etmeniz gereken bazı şeyler vardır.

Burun Estetiği Olmadan Önce Neleri Anlamalısınız?

İşleminizi yaptırmadan önce cerrahınıza birçok soru sormalı ve bunun sizin için doğru yol olduğundan emin olmalısınız.

Estetik ameliyat yaptırmadan önce şunları göz önünde bulundurun:

  • Doktorunuzla konuşun ve sorular sorun
  • Önceki hastaların sonuçlarının fotoğraflarına bakın (öncesi ve sonrası)
  • Beklentilerinizi sınırlayın
  • İyileşme sürelerini ve bakım sonrası bakımı tartışın

Prosedür ne olursa olsun; gerek yüz germe ameliyatından ne bekleyeceğinizi bilin, meme büyütme veya burun estetiği, bu yüzden cerrahınızla her şeyi tartıştığınızdan emin olun.

Doktorunuzla konuşurken bu alanda ne kadar deneyime sahip olduklarını ve beklentilerinizin gerçekçi olup olmadığını sorun. İşten birkaç hafta izin almanız gerekebileceğinden, iyileşme sürelerini de anlamanız gerekecektir.

Saklanabilen bir ünlünün aksine, işten ne kadar uzak durmanız gerektiğini anlamanız ve buna hazırlıklı olmanız gerekecek.

Ayrıca Okuyun: Yüzünüzün Yaşlanmasını Önleme

Burun Estetiği Olan Erkek Ünlüler

Estetik cerrahi denilince erkeklerin de birçok estetik operasyon geçirdiğini unutmak kolaydır. Özellikle halkın gözü önünde olanlar. İşte burunlarının görünümünü değiştiren ünlü adamlardan bazıları.

1) Ryan Gosling, birçok ünlü gibi, estetik ameliyatı olmayı hiç kabul etmedi, ancak söylenti değirmeni, film çalışması için işe alınma şansını artırmak için burun köprüsünü erken düzelttiğini söylüyor.

Kozmetik Cerrahi

Kaynak: Dailymail.co.uk

2) Tom Cruise, bugün Hollywood’un en tanınmış aktörlerinden biri ama bu, ameliyatın yardımı olmadan gerçekleşmedi. Bay Cruise dişlerini yaptırdı ve daha gençken burun estetiği yaptırdığını da itiraf etti.

Kozmetik Cerrahi

Kaynak: wp.com

3) Patrick Dempsey, bir yaralanmayı düzeltmek için burun ameliyatı olan bir aktör veya ünlü örneğidir. Patrick, hokey oynarken kırık bir burnu tuttu ve daha sonra büyük bir hayran kitlesine sahip olduğu için işe yaramış gibi görünen düzeltmeye karar verdi.

Kozmetik Cerrahi

Kaynak: jetss.com

Özet

Konu dış görünüş olduğunda ünlüler normal insanlar gibidir. Tabii ki, tıpkı sizin yaptığınız gibi mükemmel görüntüyü sunmak istiyorlar. Bu, bazen vücudun bölgelerini iyileştirmek veya şişkinlik veya kırışıklık gibi sorunlu alanları gidermek veya azaltmak için plastik cerrahiye başvurmak anlamına gelir.

Herhangi bir ameliyatı düşünürken, prosedürler hakkında sizinle konuşacak ve sizinle konuşacak saygın, deneyimli ve lisanslı bir cerrah bulmak önemlidir.


Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi