Cadılar Bayramı Partisi için 11+ En İyi Palyaço Makyaj Fikirlerini Alın

Cadılar Bayramına sadece günler kaldı! Üzerinde öldüreceğiniz makyajı öğrenmenin zamanı geldi. çevrimiçi Cadılar Bayramı partisi. Bu yıl kostümlerle birlikte hepsini susturmak için yüzünüzün korkutucu derecede komik olduğundan emin olun.

Instagram etkileyicilerinin öğreticiler veya gösteriş videoları koyduğunu görmüş olabilirsiniz. cadılar bayramı makyajı. Burada Fashionterest’te ekip üyelerimiz onları gözlemlemeye ve en çok yapılan makyaj fikirleri hakkında bir ipucu almaya karar verdi. Aldığımız cevap bir şekilde tahmin edilebilirdi ama tamamen yeni bir biçimde.

Bu yıl influencerlar palyaço makyajına kafayı takmış durumda, her hesapta makyajla ilgili en az bir gönderi var. En korkunç palyaçodan en komik palyaçoya kadar çeşitlemeler çılgınca.

Parlak renkler, minik gözyaşı damlaları, göz ucundaki süsleme, daha koyu dudak rengi ve pennywise stili gibi etkileyicilerin ve makyaj sanatçısının kullandığı ortak yönleri bulduk.

İster başlangıç ​​seviyesinde, ister orta seviyede veya makyaj uygulama konusunda ileri seviyede olun, sizi koruduk. Bu yazıda palyaço makyaj fikirleri göreceksiniz ama önce nasıl yapılacağına ve neye ihtiyacınız olduğuna bakalım.

Palyaço Makyajı Nasıl Yapılır?

Makyaj kullanmak. Haha şaka! Dudak tonlarına ve harika bir göz farı paletine ihtiyacınız olacak. Palyaço makyajının temelleri, kaşların altındaki ve üstündeki noktalara, kırmızı bir burun ucuna ve dramatik dudaklara dayanır.

Başka bir seviyeye taşımak için sahte kana ihtiyacınız olabilir. Bu blogda bahsedilen adımları takip etmek veya tam olarak palyaço makyajı görünümünü taklit etmek gerekli değildir. Siz de kendinizinkini oluşturabilirsiniz, bizi Instagram’da etiketlemeyi ve #fashionterestofficial ve #fashionteresthalloween’i kullanmayı unutmayın.

Palyaço Makyaj Fikirleri

İşte buradayız! Elini kalbinin üzerinde tut ve yoluna devam et.

Temel ve Kolay Palyaço Makyajı

Kaynak: pinimg.com

İşte en temel ve en kolay palyaço makyajı bu. Tek yapmanız gereken eyeliner, sürme ve siyah ruju almak. Kaşların üstünde ve altında noktalar oluşturmak için siyah göz farı da kullanabilirsiniz. Siyah ruj sürün ve sürmeli kalem kullanarak uzun bir şekil verin. Model burada da bir yaka bölgesi oluşturmuştur.

Süper Sevimli Palyaço Makyajı

palyaço makyaj fikirleri

Kaynak: pinimg.com

Sevimli ve renkli palyaço. Bu görünümün en çekici noktası renk seçimi ve ters tasarımıdır. Bu sevimli palyaçonun üç renk kombinasyonu vardır – göz makyajı için yeşil, mor ve siyah, ruj ise altın rengindedir. Burada sırasıyla sağ ve solda kaşların üstünde ve altında üçgenler tasarlamanız gerekiyor.

Korkunç Palyaço Makyajı

palyaço makyaj fikirleri

Kaynak: ytimg.com

Burada daha koyu renk seçimi ve beyaz lens birlikte onu korkutucu gösteriyor. Mor dumanlı siyah göz farı, ona öldürücü bir görünüm kazandırıyor. En koyu mor ruj tonu bir şekilde ürkütücü görünmesini sağlarken, noktalardaki süslemeler ona dramatik bir görünüm kazandırıyor. Sanırım model parlak bir cilt için daha açık tonlu fondöten kullanmış.

Cadılar Bayramı Palyaço Makyajı

palyaço makyaj fikirleri

Kaynak: pinimg.com

Cadılar Bayramı makyajında ​​asla yanlış gitmemelisin, işte yapması kolay makyaj fikri. Göz kalemi, göz farı ve bordo ruja ihtiyacınız var. Kaşların üstünde ve altında noktalar oluşturmak için siyah göz kalemi kullanın. Dumanlı dudak gölgesi size mükemmeli verecek Cadılar Bayramı yüzü.

Çizgi Roman Tarzı Pennywise Makyajı

palyaço makyaj fikirleri

Kaynak: prismic.io

Hiç bir çizgi romanda joker gördünüz mü? Tam olarak böyle görünmeyecek, ancak grafik efektleri aynı. İşte sanatçılar bu görünümü elde etmeye çalıştılar. Ana renk paleti mavi ve siyahtır. Kırmızı ruj ve beyaz vurgulu burun ucu, çizgi romandan fırlamış gibi görünmesini sağlıyor.

Mutlu-Hüzünlü Palyaço

palyaço makyaj fikirleri

Kaynak: pinimg.com

Bu bir sanat eseri! Burada makyöz, en yaygın iki duyguyu inanılmaz bir şekilde tasvir etti. Sonlandırma veya renk seçimi ile ilgili olsun, ikisi de merak uyandıracak şekilde şaşırtıcı. Burada üzgün bir bakış yaratmalısın ve bir gözyaşı damlasından daha iyi ne ifade edebilir? Ve mutlu taraf için, renk seçimi bunu iyi ifade etti.

Geleneksel Palyaço Makyajı

palyaço makyaj fikirleri

Kaynak: twimg.com

Palyaço makyajı ararken geleneksel görünümü seçmemiz barizdi. Aynı palyaço makyajını yapmak oldukça zor ama her zaman joker kıyafetleri ve benzeri makyajlarla süsleyebiliriz. Burada model, parlak göz farı, kırmızı parıltılı ruj, burun ucu ve eyeliner ve sürme ile soytarı bakışları ile bir görünüm yaratmıştır.

Gökkuşağı Makyajı

palyaço makyaj fikirleri

Kaynak: pinimg.com

Rengarenk olma zamanı. Gökkuşağı renklerinin en parlak tonunu seçin ve yüzünüze boyayın. Burada model, boynunu renkli çizgilerle boyayarak bir yaka ve göz kalemi ile soytarı gözleri yaptı. Alın kısmı renkli süslemelerle kaplıdır.

Siyah Beyaz Palyaço Makyajı

palyaço makyaj fikirleri

Kaynak: pinimg.com

Siyah beyaz palyaço makyajıyla zamanda geriye gidelim. Makyaj sanatçısı, inanılmaz bir palyaço görünümü yaratarak becerilerini gösterdi. Sevimli ve etkileyici olduğunu söylemeyi tercih ederim. Ters çevrilmiş kaşlar ve ufacık gözyaşı pek çok şeyi ifade ediyor. Dudak gölgesi tam olarak orta kısımda yapılır.

Neon Palyaço Makyajı

palyaço makyaj fikirleri

Kaynak: pinimg.com

Burada etkileyici kişi, sadece neon-y değil, aynı zamanda saçlarını renklerden birinde renklendiren bir görünüm yaratarak kendini aştı. Bize güvenin, çok cesaret ister. Kaşların altındaki ve üstündeki kalbi eyeliner ile boyamanız gerekecek. Siyah bir çerçeveye sahip güzel pembe ruj, çizgi roman hissi de veriyor.

Işıltılı Palyaço Makyajı

korkunç palyaço makyajı

Kaynak: pinimg.com

gitmeyi düşünmemiş olabilirsin ışıltılı makyaj. Buradaki, hem korkutucu hem de benzersiz bir şey. Kırmızı parıltıyı almalısın ve burun ucunu ve soytarı gözlerini boyamalısın. Burada kullanılan ruj da simli ama tüm görünümle eşitlemek için siyah göz farı ile duman efekti verilmiş.

Joker Makyaj Fikirleri

korkunç palyaço makyajı

Kaynak: pinimg.com

Palyaço makyaj fikirleri listede kesinlikle joker makyajı olacak. Niye ya? Hollywood’da ikonik bir karakter. Olumsuz rolünün yanı sıra, seyirci ona çok sevgi yağdırdı. Bu görünümü oluşturmak biraz zor ama yazmanın zararı yok.

Önce yüzünüzü beyaza boyayın, ardından mavi göz farı ile kaşların üstünde ve altında sivri üçgenler oluşturun. Bir sonraki adım, alnın üst kısmındaki sahte kırmızı kaşları oluşturmak ve uzun kırmızı ruj sürmektir. Son adım burun ucunu boyamaktır.

soytarı makyajı

korkunç palyaço makyajı

Kaynak: blogspot.com

En basit ve en kolayı soytarı makyajı görünümüdür. Tek yapman gereken göz ve dudak makyajı, o da sadece siyah renkle! Soytarı gözleri oluşturmak için siyah göz kalemi ve uzun dudaklar için siyah dudak gölgesi kullanın. Dumanlı göz farını siyah ve gri renkle yapın.

Pennywise Makeup’i Tanıtmak

korkunç palyaço makyajı

Kaynak: allw.mn

Gerçek renkleri penny makyajla, ancak açıklayıcı bir desenle gösterin. Kafası karışmış? Resme bakın, modelin pennywise versiyonunu ortaya çıkardığını göreceksiniz. Endişelenme, bu bir illüzyon. Ama bu harika değil mi? Beyaz yüz boyası, kırmızı ruj ve sarımsı yeşil lens ile görünümü mükemmel bir şekilde tasvir etti.

Dumanlı Göz Palyaço Makyajı

korkunç palyaço makyajı

Kaynak: pinimg.com

Burada vurgu göz makyajında. Dumanlı göz, iki rengin daha koyu ve mükemmel karışımı ile bilinir. Herhangi bir parça üzerinde aynı etkiyi yaratmak zordur, ancak bunu nasıl yapacağınızı biliyorsanız, bir faydanız var demektir.

Pastel Palyaço Makyajı

korkunç palyaço makyajı

Kaynak: popsugar-assets.com

Parlak renkli makyaj yapmak yerine pastel tonları düşünün. Yukarıdaki resme bakın, model kuruş gibi bir gülümseme için pastel kıpkırmızı pembeyi ve göz farı için bir ton karışımını nasıl kullanmış. Basit ve yatıştırıcı!

Trendy Joker Makyaj Fikri

korkunç palyaço makyajı

Kaynak: los40.com.pa

Bu, yeşil saçlı ve lensli mükemmel joker görünümüdür. Yüz boyasından kaşlara, dudaklara ve hatta kıyafete kadar. Böyle harika bir görünüm yaratmak için yakından gözlemlemeniz gerekiyor, sanatçıya şapka çıkartın.

Ayrıca Okuyun: Cadılar Bayramınızı Korkunç Hale Getirmek İçin En İyi 50 Korkunç ve Seksi Makyaj Fikri

Boyalı Yakalı Kırmızı Palyaço Makyajı

korkunç palyaço makyajı

Kaynak: pinimg.com

Kırmızı ve siyah gerçekten korkutucu renklerdir. Yukarıdaki resme bakmak güzelce ürkütücü. Bu görünüm için siyah ve kırmızı renkli eyeliner, göz farı, ruj ve yüz boyası toplamanız gerekiyor. Tamamen kırmızı gölgeli bir soytarı yüzü oluşturun. Şimdi yakaya gelince yüz boyası kullanın.

Seviyelendirilmiş Palyaço Makyajı

korkunç palyaço makyajı

Kaynak: pinimg.com

Gösterişli palyaço işte! Makyajla çok fazla gitmek istemiyor musun? Sanatsal becerilerinizi kullanın ve özetlenen bir palyaço makyajı oluşturun. Göründüğü kadar basit değil, ancak pratik yapmak sizi mükemmel yapacak. Parlak ruj ve burun ucu harika bir görünüm yaratıyor.

Palyaço İskeleti Makyajı

korkunç palyaço makyajı

Kaynak: pinimg.com

Cadılar Bayramı ve İskelet birbiriyle ilişkilidir. Kutsal arifesinde burada burada birkaç iskelet olmadan eğlence olmaz. Bu görünümü oluşturmak için yanak, çene ve çene kemiklerini belirginleştirmek için kontur kullanmanız gerekir. Gözler soytarıdan, dudak ise iskeletten olacak.

güzel palyaço makyajı

sevimli palyaço makyajı

Kaynak: pinimg.com

Son olarak, herkesin güzelliği korkutucu bakışlarla övmesine izin verin. Palyaço makyajıyla güzel görünemeyeceğini kim söyledi? Resimdekine bak, o harika değil mi? Bu sevimli kalp şeklindeki burun ucu fazla çekici görünüyor. Partideki herkesi güzel görünümünle büyüle.

sevimli palyaço makyajı

Kaynak: pinimg.com

sevimli palyaço makyajı

Kaynak: pinimg.com

sevimli palyaço makyajı

Kaynak: cdn.diys.com

sevimli palyaço makyajı

Kaynak: vogue.com

sevimli palyaço makyajı

Kaynak: colagecab.com

sevimli palyaço makyajı

Kaynak: pinimg.com

sevimli palyaço makyajı

Kaynak: pinimg.com

sevimli palyaço makyajı

Kaynak: secureservercdn.net

sevimli palyaço makyajı

Kaynak: kokocouture.co.uk

sevimli palyaço makyajı

Kaynak: allure.com

palyaço makyaj fikirleri

Kaynak: ytimg.com

Cadılar Bayramı’nda Palyaço olun!

Demek bunlar, gidebileceğin palyaço makyajıydı! Başka fikirleriniz varsa bize bildirin, palyaço makyajını yeniden yaratırken bizi Instagram’da etiketlemeyi de unutmayın. Cadılar Bayramınız kutlu olsun!

Modayla ilgili daha fazla blog için, adresini ziyaret edin. moda dünyası.


Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi