Çekici Bir Yüz Yaratmak İçin En İyi 11 Makyaj

Bahar, makyaj yapmayı seven tüm güzel bayanlar için en çok beklenen mevsimdir. Kış aylarında, halka görünene kadar makyaj yapmamaya çalışıyoruz. Genellikle cildi yırtar ve cildinizin dokusunu bozar. Springs, tüm değişken bahar makyajı görünümlerini denemek için en iyi mevsimdir. Güzellikler, eğlenceli görünen yeni makyaj görünümlerini denemeye hazır.

Güzellikler tüm sosyal paylaşım sitelerinde benzersiz görünümlerini paylaştığında kesinlikle canlı görünüyor. Bu pandemi durumunda, hazır olduğumuz çok az durum var. Ancak bu, günlük hayatımızda makyaj yapamayacağımız ve ev sahnelerinden çalışamayacağımız anlamına gelmez. Kendim de bir makyaj aşığı olarak, farklı bakışları deneyemediğimizde nasıl bir his olduğunu anlıyorum. Ama en iyi bahar makyajı görünümleriyle geri döndük.

Bu blogun sonunda oldukça eminim, kesinlikle mutlu bir makyaj koleksiyonuna sahip olacaksınız. Bugün bu blogu tüm çarpıcı güzellikler için yaptım. Canlı ve çeşitli seçenekler elde etmenizi sağladım. Yüzünüzü kaplayacak yüz maskesinden emin olarak, odak noktası gözler ve ardından yüzün mükemmel karışımı. Öyleyse gel, başlayalım.

Makyaj Görünümü Öncesi Yüz Ön Bakımı

Ne tartıştığımdan oldukça emin olsam da, zaten biliyorsunuz. olduğumuz gibi makyaj görünümlerini keşfetmek, bir makyaj öncesi rutini de önemlidir. Evet doğru duydunuz arkadaşlar. Covid’in bu mevcut durumunda, cilt hijyenimize gereken özeni göstermezsek sorunlarla karşılaşabiliriz. Makyaj görünümünüze başlamadan önce hızlı bir ipucu.

– Lütfen ellerinizi yıkamayı unutmayınız.

– Makyaj malzemelerinizi kullanmadan önce mutlaka temizleyin.

– Hazırlandığınız alanın temiz ve dezenfekte edilmiş olduğundan emin olun.

– Uygulamadan önce yüzünüzü yıkadığınızdan emin olun.

– En önemlisi, bir astar veya cilt koruması uyguladığınızdan emin olun. cildini koru.

Şimdi blogla başlayalım ve eğlenceyle başlayalım.

En İyi 11 Makyaj Görünümü – Günlükten Ara sıra Tüm Görünümlere!

Paylaştığım tüm görünümler farklı yerlerden ilham alıyor.

1. Bulut Görünümü

Kaynak: rbl.ms

en iyi bahar makyajı görünümleri

Kaynak: pinimg.com

Günlük makyaj görünümü için en heyecan verici görünümlerden biri. Camsı cildin tam tersidir. Cam cilt parlak bir parlaklık etkisi verir. Buna karşılık, bulut görünümü içeriden odaklanmaya izin verir. Hiç de gürültülü değil ve ağır bir görünüm. Tüm gün boyunca taşımak için kesinlikle rahat ve hafif. hatta deneyebilirsin cilt bakım ürünleri makyaj için bir temel olarak. Baz, parıltının uzun süre kalmasına yardımcı olacaktır.

Neden Bu Kadar Trend: makyaj görünümü zarif, basit ve hafiftir. Taşınamayacak kadar gürültülü bir şey yoktur. En iyi makyaj, evde çalışırken, bir etkinliğe katılırken veya bir müşteri toplantısı için toplanırken bile giymek gibi görünüyor. Taze bir görünüm, bahar görünümüne olan güveni artırır.

2. Görünümü Kızartın

en iyi bahar makyajı görünümleri

Kaynak: glamour.com

en iyi bahar makyajı görünümleri

Kaynak: pinimg.com

Bu Bahar 2021’in tamamen Kızarık Bir Görünüme sahip olmakla ilgili olduğuna inanıyorum. Bahar makyajı, allık olmadan eksik kalır. Allık tüm yüze bir ışıltı getirir. Işıltılı veya astar bazlı hafif allık, görünümü sallayacaktır. Görünüme başka herhangi bir ilaveye gerek yok. Gerçekten biraz cesur yapmak istiyorsanız, jet black cat eyeliner’a gidebilirsiniz. Bazı civciv aksesuarlarıyla dağınık bir saç modeli, makyaj görünümü için mükemmel olacaktır.

Neden Bu Kadar Trend: Mükemmel sade bir makyaj görünümü olarak öne çıkıyor. Ne çok gürültülü ne de çok basit. Görünüm, günün tüm etkinlikleri için mükemmel uyum sağlar. Bu, oradaki tüm bayanlar tarafından en beğenilen görünümlerden biridir. Görünüm size taze ve kendine güvenen makyaj.

3. Taze Nane Görünümü

en iyi bahar makyajı görünümleri

Kaynak: pinimg.com

en iyi bahar makyajı görünümleri

Kaynak: ipsy.com

Fresh Mint Look’u denemeden bahar makyajı görünümü tamamlanmış sayılmaz. Tam olarak adı gibi çalışır. Mükemmel bir bahar başlangıcı görünümü verir. Gözler cesur bir tarza sahiptir ve yanaklarda, yayılan bir dudak rengi gölgesiyle hafif bir allık vardır. Yüz maskelerinin arkasında yüzünüz ile evinizden çıkmak zorundaysanız, görünüm idealdir. Odak, o taze naneli gözlerde kalır. Kusursuz siyah buğulu bir eyeliner, görünüme cesurluk katacaktır.

Neden Bu Kadar Trend: Fresh Mint bahar makyajı kadınlar arasında viral hale geliyor. Kılık değiştirmiş bir melek olarak ortaya çıkıyor. Yüz maskenin arkasından kapansa da göz makyajı bakışları gönülleri fethediyor. Tüm resmi ve resmi olmayan toplantılar için mükemmel setler. Makyaj görünümünü giymek çok ağır değil.

4. Blues ile Bloom (Mavi Göz Makyajı)

en iyi bahar makyajı görünümleri

Kaynak: pinimg.com

en iyi bahar makyajı görünümleri

Kaynak: glamour.com

Gözlerdeki parlak ve cesur mavilerin hiçbiri, çıplak makyajı mükemmel bir şekilde tamamlamaz. Seksi, çekici ve pastel bir makyaj görünümü olduğu ortaya çıkıyor. Mavilerin çiçekleriyle güneşe çıkmak. Göz kapaklarına ve sinirli astara keskin bir görünüm verin. Nude makyaj, cesurluğu harmanlayacak ve sadeliği koruyacaktır. Peki, bu görünüm hakkında ne düşünüyorsun?

Neden Bu Kadar Trend: Bahar, aşk ve düğün mevsimidir. Peki, bu gözlerden ve nude makyaj görünümünden daha güzel ne olabilir? Görünüm, vesilesiyle makyaj görünümü arasında çok fazla çılgınlık kazanıyor. Mükemmel bir gelinlik görünümü tamamlayacaktır. Gündüz ve gece giyilebilecek böyle bir görünüm.

5. Kıvılcımı Serpin

en iyi bahar makyajı görünümleri

Kaynak: pinimg.com

en iyi bahar makyajı görünümleri

Kaynak: glamour.com

Pırıltı her zaman yüksek değildir. Hafif bir allık tonu tabanı ve üzerinde bir ışıltı olsun. Dumanlı siyah gözlerin kenarına sahip ışıltılı ışıltı, görünümü tamamlayan şeydir. Ses ve sadeliğin mükemmel karışımı. Parlak ve cesur bir şey denemek istiyorsanız, kıvılcım yaylı makyaj görünümünü serpmeyi deneyin. Görünüm, maske görünümünün arkasında idealdir. Gözler tüm yüzü kaplar.

neden bu kadar trend: Bu bahar maskelerin ardında yüzlerimiz var. Böyle bir durumda, ışıltılı makyaj görünümü ile serpin. Ofis sonrası parti, düğün veya herhangi bir resmi olmayan durum için mükemmel görünüm. Makyaj görünümüne çok fazla sevgi gösteren pek çok sosyal ağ sitesi var. İnsanlar bir şeyleri basit ve mükemmel bulduğunda, dakikalar içinde çok fazla sevgi ve popülerlik kazanıyor.

6. Nane Liner ile Işıltı

bahar makyajı

Kaynak: pinimg.com

bahar makyajı görünüyor

Kaynak: yimg.com

Nane bu baharın yeni havası. Bahar makyajına bayılan her sosyal medya fenomeni, nane kullanmanın farklı tarzlarını paylaşıyor. Bunlardan biri ışıltılı nane göz kalemi. Cesur ahududu kahverengi dudaklar, mint eyeliner ile mükemmel görünüyor. Yanaklardaki çıplak allık, tüm görünümün hakkını verecektir. Tüm durumlar için mükemmel.

Neden Bu Kadar Trend: Nane gözleri zaten birçok kalbi alıp götürdü ve şimdi mint eyeliner görünümü. Görünüm, profesyonel, gündelik ve ara sıra mevcudiyet için iyi. Gündüz veya gece fark etmez, eyeliner size hakkını verecektir. Eyeliner gözleri tanımlar ve naneli eyeliner güven ve tazelik patlamasını getirir.

7. Siyah Beyaz Bing

bahar makyajı

Kaynak: pinimg.com

bahar makyajı görünüyor

Kaynak: pinimg.com

Koyu dudak rengi makyajlı beyaz göz kalemi eklenmiş siyah göz kalemi, sosyal medyada trend görünüyor. Görünümün güzelliği, çağlar boyunca her zaman yeşil kalır. Çok basit, yine de görünümde bir cesaret yaratmayı başarıyor. Her fırsatta adaleti sağlar. Renk kombinasyonunun mükemmel bir karışımı. İnce ama heyecan verici bir görünüm. Görünüm, tüm gün boyunca taze ve kendinden emin bir görünüm taşımanızı sağlar.

Neden Bu Kadar Trend: Göründüğü gibi, görünüm incelik ve cesaretin mükemmel bir birleşimidir, makyaj görünümü mükemmeldir. Günlük evden çalışma rutini yapmayı, en yakın arkadaşınızın düğününe veya bir müşteri toplantısına katılmayı planlıyor olun, makyaj görünümü mükemmeldir. Sosyal medya fenomenlerinin çoğu siyahi deniyor ve beyaz makyaj 2021 baharını arıyor.

8. Orkidelerle Gülümseyin

bahar makyajı görünüyor

Kaynak: cdn-cf.ipsy.com

bahar makyajı görünüyor

Kaynak: pinimg.com

Monokrom, baharın en iyi makyaj görünümlerinden biridir. Dikkat çekmeye yardımcı olur. Renkli gözler, yanaklar ve dudaklar dikkat çekmeyi hak eden makyaj görünümüdür. Dudaklara dağınık bir doku vermek, dudakları hafif ve gözleri daha cesur tutacaktır. Orkide gölgesi gündüz durumlar için mükemmeldir. Görünüme ışıltı mükemmel bir görünüm faktörüdür.

Neden Bu Kadar Trend: Orkide monokrom makyaj görünümü bu baharda yeni bir trend oluşturuyor. Her kadının denediği şey yeni ve heyecan verici bir şeydir. Gölgeler, güzel güzelliklerin daha çekici, çekici ve taze görünmesine yardımcı oluyor. Bütün gün taşıması kolay. Tüm tonları güzelce bulaşıyorsa, makyaj uzun süre kalır.

9. Işıkta Yayılma

bahar makyajı

Kaynak: pinimg.com

bahar makyajı görünüyor

Kaynak: cdn-cf.ipsy.com

Dağınık bir makyaj görünümü, makyajsız görünümü korumanın mükemmel bir yoludur. Buğulu gözler ve çıplak makyaj, onu mükemmel bir görünüm haline getiriyor. Güne yeni bir görünüm kazandırmak için nezih ve zarif bir görünüm. Koyu simsiyah eyeliner ile gözleri tanımlayın. Kendinden emin bir görünüm için gözlere hacim eklemek için kıvılcım serpin. Dudakları ve yanakları ten rengi tonlarla örtün, görünümü adaletli hale getirin.

Neden Bu Kadar Trend: Hafif makyaj görünümündeki Diffuse, sosyal medyada trend oluyor. Görünüm çok ince ve profesyonel. Kadınların günlük rutin günleri ve ofis görünümleri için denemekten heyecan duydukları mükemmel bir makyaj görünümü. Etkileyiciler, günü kurtarmak için kılık değiştirmenin en kolay görünümlerinden biri olduğunu söylüyor.

10. Yeşil Bahar Görünümüne Git

bahar makyajı görünüyor

Kaynak: Dailymagazine.ro

bahar makyajı

Kaynak: cdn-cf.ipsy.com

Sizi doğaya yaklaştıran mükemmel bir makyaj görünümü. Go Green makyaj görünümü, trend olan bahar makyaj görünümlerinden biridir. Yeşil ve gümüş ışıltılı tonları ve siyah eyeliner ile gözleri daha cesur tanımlamak için ideal bir fırsat. Nude parlak renk tonuyla dudakları kalın tutmak mükemmeldir. Tamamlayıcı bir aksesuar ve ideal bir elbise görünümü tamamlayacaktır.

Neden Bu Kadar Trend: Cesur ama mükemmel bir makyaj, resmi ve profesyonel bir durum için görünüyor. Görünüm gürültülü ama çok hafif geliyor. Yüz maskesinin arkasındaki yüzü kapatmanız gerekse bile, makyaj görünümü devam edecektir. Gözler, tüm görünüm için her şeyi konuşur.

Ayrıca Okuyun: Makyaj Yaparken Yapmamız Gereken Hatalar

11. Çift Kontrollü Göz Kalemi

bahar makyajı

Kaynak: pinimg.com

bahar makyajı

Kaynak: cdn-cf.ipsy.com

Ara sıra ve günlük gündelik görünümün mükemmel bir karışımı. Çift astarlı makyaj görünümü sosyal medyada trend oluyor. Gözlerdeki çift astar, parlak ve cesur bir görünüm verir. Görünümü diğer temel tonlarla giyebilirsiniz. Makyaj görünümleri aynı zamanda basit ve cesur. Görünüm duruma göre ayarlanabilir.

Neden Bu Kadar Trend: Sosyal medya fenomenine göre tüm durumlar için mükemmeldir. Herhangi bir resmi olmayan partiye gitmek istiyorsanız, eyeliner’a cesur bir taban ekleyebilir ve gitmeye hazırsınız. Böylece, eyeliner çift kontrol makyajı, güzellikler arasında hype alıyor.

bahar makyajı görünüyor

Kaynak: codeeight.com

Sonuç:

Burada bahsedilen tüm makyaj görünümleri, sosyal medya fenomeninden ilham alan görünüm koleksiyonudur. Genellikle, bir etkileyiciyi en iyi seçeneklerle size ulaşmaya çalışırken takip ederiz. Influencer’ın makyaj görünümleri çokça kabul görüyor ve teşvik ediliyor. Böylece ekibim ve ben size en iyi bahar makyajı görünümünü vermeyi başardık.

Daha fazlası için göz atabilirsiniz moda dünyası.


Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi