Coachella Ünlü Modası 2019 Hakkında Her Şey

o zaman bilmiyorsan Coachella Modası hafta yaz sezonunda veya yaz sezonunun başında bir yerde başlar ve bir tür moda festivalidir ve sahnede yürüyen ünlüleri görmek her zaman harikadır ve ünlüler bu etkinliğe gerçekten iyi giyinir ve ihtiyacınız olan şey Yaz modasını merak ediyorsanız bu moda festivaline göz atın. Her yıl olduğu gibi bu yıl da moda festivali gerçekten harika geçti ve Instagram’a hazır tarzları olan insanlar görüldü. Tasarımcıları ayrıca, insanlara bu yaz sezonunda ne giyecekleri konusunda bir yanılsama veren en son tasarımlarını da sergiliyorlar ki bu konuda en iyi şey bu. Coachella Modası 2019 göstermek. En iyilerinden bazılarını merak ediyorsanız Coachella Kıyafetleri ünlüler tarafından giyilenler, o zaman aşağıda kontrol etmeniz gereken bazıları aşağıda listelenmiştir:

Hailey Bieber:

Kaynak:wmagazine.com

Ayrıca Okuyun: Met Gala Fashion 2019 Etkinliğinin En İyi Giyinen 10 Ünlüsü

Hailey kısa süre önce Levi’s ile işbirliği yaptı ve bu yüzden Levi’s klasik kotuyla kendini gösteriş yaparken görüldü ve tarzını bu noktaya getirmek için üzerinde kesinlikle çarpıcı görünen siyah bağcıklı bir üst giydi ve kıyafeti taşıma şekli dikkate değer bir fark yarattı. ve biz onu sevdik. Biraz cesur davranarak kıyafetini kırmızı ve beyaz bir spor ayakkabıyla eşleştirdi ve her şeyi dengelemek için makyajını minimal tuttu ve görünümü tamamlamak için bazı altın takılar ve klasik siyah bir güneş gözlüğü taktı.

Stenberg’in gücü:

  Coachella Ünlü Modası

Kaynak:hellogiggles.com

Bu bayan denim görünümüyle herkesi etkiledi, hem üst hem de alt için denimi seçti ve tek bir klasik kloş denim giyerek kloş denimin modaya geri döndüğünü hatırlattı ve onu güzel, pilili omuzsuz üst ile eşleştirdi. Kombinasyon soğutması kesinlikle göz kamaştırıcı ve çok ilham verdiği kesin, şimdiden mavi ve gök mavisi kombinasyonlu bir spor ayakkabı giydi ve elindeki bazı bantlar görünümünü tamamladı. Makyajını burada minimal tuttu ve çok havalı görünen sıcak kırmızı çerçeveli bir güneşlik giydi.

Candice Huffine:

  Coachella Ünlü Modası

Kaynak:glamour.com

Bu muhteşem bayan gösteride renklerle iyi oynadı ve pembenin yanı sıra sarı tonlarının renk kombinasyonları ile kravatlı bir bluz giyme fikri ayağa kalktı. Üstü kot şortla birleştirdi ve kelimenin tam anlamıyla çok korkak görünüyordu. Görünümünü beyaz bir spor ayakkabı tamamladı ve burada benzersiz olan gök mavisi renginde giydiği bilek bandı şık görünüyordu. Her gözün üstünü fark etmesi için makyajını ve takılarını minimal tuttu.

Teyana Taylor:

  Coachella Ünlü Modası

Kaynak: pinimg.com

Bu onun en iyi Coachella kıyafetlerinden biri olmalı ve kıyafeti içinde kesinlikle çok etkileyici görünüyordu. Burada neonun mükemmel renk kombinasyonunu canlı mavi renkle kullandı ve renk kombinasyonu ten rengiyle harika bir şekilde gitti ve onu parlattı. Burada kısa bir pantolonla gitti ve üstüne sırt dekolteli bir mayo tipi elbise giydi ve kıyafetini çorapların yanı sıra neon spor ayakkabılarla da kombinledi ve elbisesi sadece çok korkak değil aynı zamanda çok özgün. ilave olarak.

Kardi B:

  Coachella Ünlü Modası

Kaynak: usmagazine.com

Elbisesi basitti ama görünüşü değildi ve bu şekilde görünüşünü dengelemeyi başardı, elbisesi ve kombinasyonu patlamaya devam etti. Burada birden fazla rengi olan bir gömlek elbise giymişti ve aynı zamanda plaj tarzı bir tasarıma sahipti ve elbisesini bir çift pembe spor ayakkabıyla eşleştirdi ve öne çıkan şey saçlarıydı. Ombre Boyalı Saçları her yerinde elektrik mavisi ve uçlarında şok edici pembe renk vardı ve makyajı çok azdı.

Georgia Fowler:

  Coachella Ünlü Modası

Kaynak:celebmafia.com

Bu muhteşem bayan, oldukça şık bir katman elbise ile gitti ve üzerinde puantiyeler bulunan güzel bir bebek pembesi rengiyle gitti ve kıyafetini giydiği kıyafetle harika görünen savaş çizmeleriyle eşleştirdi. Makyajını minimal tuttu ve klasik siyah güneş gözlüğü görünümünü tamamladı.

Rosalia:

  Coachella Ünlü Modası

Kaynak: vogue.com

Bu bayan, Louis Vuitton’dan aldığı eşofmanı ve spor ayakkabılarını Naked Wolfe’dan aldığı tek kelimeyle olayı salladı. Burada kadife üst, tam kollu, ön zincirli ve aynı tür bir alt pantolon giymişti ve kıyafeti güzel pembe renkteydi ve üzerine sarı renkle çizilmiş bazı desenler vardı ve spor ayakkabısı beyaz renkteydi.

Elsa Hosk:

  Coachella Ünlü Modası

Kaynak:celebmafia.com

Festival için Lovers + Friends tarafından özel olarak dikilmiş elbisesini aldı ve burada dar askılı, teni biraz dar olan şirin bir gök mavisi elbise giydi ve elbiseye uygun lacivert bir çanta taşıdı ve burada güzel bir çift mavi ayakkabıyla gitti.

Joan Smalls:

  Coachella Ünlü Modası

Kaynak:onecms.io

Bu bayan parlak, şok edici pembe bir bebek takımı içinde en iyi şekilde görünüyordu ve bunu asitle yıkanmış bir kot mini etekle eşleştirdi ve çarpıcı görünüyordu. Spor ayakkabının siyah ve kırmızı kombinasyonunu kıyafetiyle eşleştirdi ve ayrıca burada makyajını minimal tuttu ve genel olarak onu tamamen sevdik.

Erika Jayne:

  Coachella Ünlü Modası

Kaynak:eonline.com

Bu bayan Beverly Hills’den uçtu ve hayvan desenli elbisesiyle Coachella’ya ulaştı ve Coachella Stili hayvan baskılarının yeniden moda olduğunu da hatırlattı. Leopar desenli kısa bir elbise giydi ve onu da leopar desenli dar bir botla kombinledi ve bu elbisenin içinde çarpıcı görünüyordu.

Bunlar bazılarıydı Coachella Ünlü Modası kontrol etmeniz gereken bakışlar ve göz atabileceğiniz daha harika şeyler için moda dünyası.


Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi