Çocuklar için Doğum Günü ve Noel İstek Listesi Yönergeleri

Büyük çocuklarım, kendi Giftster dilek listelerini nasıl yöneteceklerini bildikleri bir yaştalar. Bu hem harika bir şey, çünkü onu onlar için inşa etmek zorunda değilim, hem de o kadar da harika bir şey değil, çünkü potansiyel olarak her şeyi ve her şeyi listelerine koyabilirler.

Ve bu, bazılarından, istek listelerine sahip çocukların onlara açgözlülüğü öğrettiğini düşündüklerini sık sık duyduğumuz yer. Bununla birlikte, çocuklara ihtiyaç ve istek arasındaki önemi, hediye isteklerinde makul olmayı ve işleri ölçülü bir şekilde yapmayı öğretmek için bir fırsat olarak görüyorum. Bence bu önemli bir ders ve bir dilek listesi oluşturmak onu öğretmenin eğlenceli bir yolu.

Çocuklarımı dizginlemek ve doğum günleri ve tatilleri için odaklanmış, düşünceli ve etkili bir dilek listesi oluşturmalarına yardımcı olmak için koyduğum birkaç yönergeyi burada bulabilirsiniz.

Başlamadan önce, bunun seçebileceğiniz ve aralarından seçim yapabileceğiniz bir tür yönergeler büfesi olduğunu bilmenizi istiyorum. Tüm bunları bir dilek listesine eklemek istemeyebilirsiniz ve bunda bir sorun yok. Umudum hepinize (ve çocuklarıma) kayıtlarda listelenenleri çeşitlendirmek için ilham vermek. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli fikirleriniz olduğunda başkalarına hediye vermek çok daha eğlenceli.

Oyuncaklara sınır koyun

Ellerin gösterilmesi: Çocuğunuzun kaçı bir oyuncak alır almaz onunla oynuyor ve sonra aylarca bir daha dokunmuyor mu? Evet… biz de. Belki 3-5 oyuncakla veya en sık oynadıkları oyuncak türleriyle başlayın. Büyük oğlum için bu Lego’nundu. Ama deneyin ve oyuncakları çeşitlendirmelerini sağlayın. Onlar herşey lego olmak? Muhtemelen değil. Belki bir veya iki Lego seti işinizi görür. Küçük oğlum doldurulmuş hayvanları sever. Aynı mantık geçerlidir. İkisinin birlikte eğlenebileceği bir oyuncak var mı? Bu kesinlikle listeye girmeli. Çocuklarınızla konuşun ve listeye eklemek için makul olan oyuncakların miktarına ve türüne karar verin.

Oyunlar hakkında konuşalım

Evimizde video oyunları söz konusu olduğunda oldukça katı kurallarımız var: oyun türleri, ne sıklıkla oynandıkları, vb. Ailemiz için bir dilek listesine bir tane eklemek yeterli. Şimdi tahta oyunları, çocuklarımın listelerine eklemeleri konusunda tamamen heyecanlanabilirim. Ama yine de, çok fazla değil (çok fazla var ve masa oyunu raflarımız oldukça dolu). Listelerinin her birine bir veya iki tane eklemek yeterlidir.

Giyim

Çocuklarıma kıyafet hediye etmeyi seven bir teyzem var. Ve şaşırtıcı bir şekilde çocuklarım hediye olarak kıyafet almayı SEVİYOR! Her ikisi de yabani ot gibi büyüdükleri için elbette ihtiyaç duyacakları giyim eşyalarıdır ve onların da isteyebilecekleri şeyler vardır. Bunu çocuklarınızla konuşun ve listelerine eklemelerini sağlayın. Boyutları ve renk tercihlerini de eklemeyi unutmayın.

Kitabın

Ah…vermek için EN FAVORİ hediyem!! Çocukların yalnızca kitaplardan oluşan bir liste oluşturmasını kolayca sağlayabilirdim, ancak bunu bir ölçülülük alıştırması olarak yaptığımız için, sahip olmak istedikleri birkaç kitabı eklemeye odaklanmalarını sağlayın. bunu kocam seçti deri ciltli Star Wars Üçlemesi büyük oğlumuz için ve ondan okumayı çok seviyor. Çocuğunuz bir kitap kurduysa, hem okuması için hem de bir ömür boyu seveceği daha koleksiyonluk kitaplar eklemeyi düşünün.

Kurnaz/Kendin Yap/Aktivite Hediyeleri

Bu, boya kalemleri ve kağıt kadar basit olabilir. Küçük oğlum için kırtasiye ve pullar (insanlara mektup yazmayı ve posta gönderip almayı SEVİYOR). Boyalar, Play-Doh, bilim setleri, dikiş veya tığ işi takımları, Rainbow Loom, model araba kitlerine ne dersiniz… fikri siz anladınız. Bir diğer favori ise Böcek İlim Kelebek Bahçesi her yıl tadını çıkarabileceğiniz (yeni tırtıllar için yıllık bir kupon vermek harika bir fikir). Benim düşünceme göre, küçük elleri ekrandan uzak tutan ve onları öğrenme hissi olmadan öğrenmeye teşvik eden her şey en mükemmel şeydir.

Videolar ve Filmler

Star Wars serisinin en yenisi veya en yeni Disney filmi olabilir. Her zaman, çocuklarımın sahip olmayı ve birkaç kez izlemeyi seveceği bir film vardır. İstek listesine bir tane eklemek bizim için iyi sonuç veriyor.

Dış Mekan Oyuncakları/Aktiviteleri

Bu, çocukları aktif, meşgul ve etrafta koşuşturan harika bir hediye fikri. Açık hava oyunları, spor oyuncakları, su oyuncakları, keşif oyuncakları, kar oyuncakları ve aktiviteler (karın olduğu bir yerdeyseniz). Bu eğlenceli bir hediye fikri çünkü genellikle oyun oynarken başkalarıyla paylaşılabilir ve çocukların harika çocukluk anıları oluşturmasına yardımcı olur.

Sizin veya çocuklarınızın en sık alışveriş yaptığı mağazalardan hediye kartı fikirleri

Bazı aile üyeleri, hediye kartı vermenin getirdiği kolaylığı tercih eder. Hediye kartını satın alacakları yer hakkında bir veya iki fikir vererek onlara yardımcı olun. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli mağazalar var: giyim mağazaları, spor mağazaları, özel veya hobi mağazaları, hatta çocuklarınızın keyif aldığı restoranlar. Daha sonra ihtiyaç duyduğunuzda veya özel bir ziyafet için dışarı çıktığınızda hediye kartlarını kullanabilirsiniz.

Başkalarıyla yapılacak eğlenceli şeyler

Sinemaya, bowling salonuna, minyatür golf sahasına, spor oyunlarına, yerel tiyatroya veya tiyatroya (Chicagoland bölgesinde Marriott Lincolnshire’daki Çocuk Tiyatrosu), elma toplama veya çilek toplama, hayvanat bahçesi. Bu harika bir hediye çünkü çocuğunuzun her gün yapamadığı eğlenceli bir şey olmasının yanı sıra aile üyeleriyle hatıralar yaratmak için de bir fırsat. Kazanan büyük hediye!!

Başkalarına Fayda Sağlayan Hayırsever Hediyeler

Topluluğumuza ve diğerlerine geri vermek, çocuklarımıza aşılamaya çalıştığımız bir şeydir ve öğretmek için çok iyi bir derstir. Küçük oğlum bir Langerhans Hücreli Histiyositoz mağduru ve son birkaç yıldır yaptığımız bir şey, aldığımız nikelleri değişim olarak biriktirmek ve Histiyositoz Farkındalık Ayı boyunca bağış yapmak için nakit olarak vermek. Yıllık bağışının yanı sıra ona yardım etmek için hediyelerinin bir parçası olarak sık sık nikel aldı. Kuzenim ve çocukları, yakın aileleriyle rekabet eden yıllık bir zencefilli kurabiye evi düzenlediler ve yerel hayvan barınaklarına bağış yapmak için para topladılar. Çocuklarınızın kendileri için bir anlam ifade eden bir hayır kurumu veya amaç bulmasına yardımcı olun ve dilek listelerine bağış yapacakları öğeler eklemelerini sağlayın. Küçüklerimize başkalarına geri vermenin önemini öğretmek çok tatmin edici.

Çocuklarınızın yönergelerinizi takip etmek için istek listelerini her yenilediğinde biraz hatırlatma gerekebilir, ancak hemen başlarsanız, onlara sadık kalacak harika bir alışkanlık edineceksiniz.

Mutlu İstek Listesi Binası!Kaydetmek

Kaydetmek

Kaydetmek

Kaydetmek

Kaydetmek

KaydetmekKaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi