Çocukların Yapması Gereken 5 İstek Listesi Güncellemesi

Çocuklarınız benimki gibiyse, istek listelerinde hangi öğeleri istediklerini size bildirmekte zorlanmazlar. Ve aileniz benimki gibiyse, çocuklarınızın istek listelerinde bile, yine de bedenleri, çocuklarınızın sahip olmasına izin verilmeyen şeyler ve daha fazlası gibi ayrıntıları isteyeceklerdir. İşte tüm dilek listelerinin ailenin geri kalanı için alışverişe hazır olduğundan emin olmak için bugün yaptığım 5 şey.

1. Giysi Boyutları

Ara ve gençlik yıllarında iki erkek çocuğa sahip olduklarından, boyutları bir gecede değişiyor gibi görünüyor. İki kez kontrol edin hediye tercihleri giyim için en güncel bedenlerin listelendiğinden emin olmak için.

2. ÇOCUĞUNUZA NE VERMEMELİYİZ

Bu bölümü hediye tercihleri Bence bu, çocuğunuz için alışveriş yapan insanlar için en önemli şey olabilir. Hediye ürünlerle ilgili herhangi bir kısıtlamanız varsa, bunu listede listeleyin. beni almayacak ne var hediye tercihleri ​​bölümü. Ailemiz için şiddet içeren video oyunları (bu konuda katı bir kuralımız var). Bir diğer önemli not, çocuğunuzun alerjisi olup olmadığıdır. Sık sık yiyecek veya güzellik ürünleri (losyon ve parfüm gibi) hediye eden aile üyeleriniz varsa, bu çok değerli bir bilgidir.

3. Kısıtlamalardan bahsetmişken, onlar için istek listelerini iki kez kontrol edin.

Yukarıda söylediğim gibi, evde bir ara ve genç var ve ikisi de Giftster’da kendi dilek listelerini oluşturabiliyor. Bununla birlikte, ikisi de sürekli olarak hayır dediğimiz bir maddeyi ekleyerek bir anne ve babayı geride bırakmaya çalışıyorlar. Ben buna iki farklı şekilde yaklaşıyorum. Yaptığım ilk şey, öğenin neden listelerinde olmaması gerektiği konusunda onlarla önemli bir konuşma yapmak ve onlardan onu kaldırmalarını rica ediyorum. Bazen yaparlar; bazen, yapmazlar. Eğer yapmazlarsa, listelerini baştan sona çekerim başkaları için alışveriş yap ve ayrılmış öğeyi işaretleyin. Bunu, onların listesine girmekten (eğer bir çocuk hesapları varsa) ve öğe her zaman tekrar listelenebileceğinden onu kaldırmaktan çok daha etkili buluyorum. Ve üzgünüm ama bir çocuğun ihtiyaç duyduğu çok fazla emoji yastığı var (gerçek hikaye).

4. Sahip oldukları her şeyi I Got This listesine ekleyin.

Daha büyük çocuklarım, daha önce almış oldukları listelerinden öğeleri çıkarmada çok daha iyidirler, ancak bunu yürümeye başlayan çocuğum için yapmayı unutmamalıyım. Şimdi bir dakikanızı ayırmanın ve önceden alınmış olan öğeleri temizlemenin ve onları Bunu anladım liste.

5. Listelemekten hoşlandıklarını bildiğiniz şeyleri ekleyin

“Ah! Bu öğeyi istek listeme eklemeliyim” dedi ve sonra eklemedim. Benim çocuklarım bazen aynısını yapar. Başkalarının görmesi için mağaza aracılığıyla listelerine bir göz atın ve eklemeleri gereken bir şey görürseniz, bunu önerilen öğeler listenin en altında. Ailemdeki alışveriş yapanların listelerine ne eklediğimi ve çocukların kendilerinin neleri listelediğini görebilmeleri için bunu bu şekilde yapmayı seviyorum.

Bugün onların dilek listeleriyle biraz düşünmek, daha sonra size zaman kazandırabilir! Çocuklarınızın dilek listelerini kontrol etmek ve tatil hediye verme sezonunda bir sıçrama yapmak için bugün Giftster’da oturum açın.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi